Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hurtownia odzieży

13 paź 2011 - 10:57:55

Witam :) Szukam jakiejś dobrej nie drogiej hurtowni odzieży ponieważ mam zamiar otworzyć sklep allegro.
Szukam na internecie, ale nic nie znalazłam co by mi odpowiadało :( Albo strasznie drogo, albo odzież używana (gdzie to raczej nie wchodzi w grę) albo można zamawiać wyłącznie wtedy gdy się ma firmę, a ja niestety nie mam :(

Czy są tu jakieś dziewczyny, które zajmują się sprzedażą ubrań i zamawiają z hurtowni? Czy może jakoś inaczej zdobyć ubrania na sprzedaż?
Spodobały mi się ubrania z Awanti, ale z tego co czytałam to tylko fajnie wyglądają na zdjęciach...

Proszę o pomoc.

Hurtownia odzieży

13 paź 2011 - 10:59:26

nie znam :(

Hurtownia odzieży

13 paź 2011 - 11:03:46

tez się chętnie dowiem:) ale cięzko się od kogokolwiek cos dowiedzieć niestety konkurencja...

Hurtownia odzieży

13 paź 2011 - 11:05:08

No niestety, ale może znajdzie się jakaś pomocna dziewczyna

czytam teraz na internecie, że na allegro niektórzy oferują sprzedaż hurtową

Hurtownia odzieży

13 paź 2011 - 11:07:49

Do głowy przychodzi mi tylko Awanti lub Miracollo - z tym, że [z tego co się orientuję] są to rzeczy z outletu, więc bez metek np. i trzeba patrzeć który zamawia się gatunek.

zweryfikowana
Posty: 100
Ostrzeżenia: 1/5

Hurtownia odzieży

13 paź 2011 - 11:09:10

hurtownia odziezi w warszawie jest pełno
odziez z Turcji z Włoch z Chin
niewiem z jakiego miasta ty jestes
jest strona internetowa ze mozna kupic hurtem placic przez przelew i dostarczaja na podany przez ciebie adres
kiedys tak kupowalam teraz nie pamietam strone ale mam nie daleko do hurtowni.
poklikaj w google warszawa hurtownia i t.p. moze wyskoczy cos:)

Hurtownia odzieży

13 paź 2011 - 11:15:25

Dzięki :) Zaraz coś poszukam

jestem woj. Opolskie / Dolnośląskie

Hurtownia odzieży

15 paź 2011 - 12:58:50

nie masz działalności, a chcesz otwierać sklep i szukasz hurtowni? Najpierw może poczytaj o domiarze podatkowym, jak Cię złapią, bo nie bedziesz miała szans. Kupujesz duze ilości w celu dalszej odsprzedaży, to niezły kąsek dla Skarbówki...

Hurtownia odzieży

15 paź 2011 - 13:01:10

Cytat
betulek
nie masz działalności, a chcesz otwierać sklep i szukasz hurtowni? Najpierw może poczytaj o domiarze podatkowym, jak Cię złapią, bo nie bedziesz miała szans. Kupujesz duze ilości w celu dalszej odsprzedaży, to niezły kąsek dla Skarbówki...

dokładnie ;/

Hurtownia odzieży

15 paź 2011 - 13:20:11

Cytat
nella2
Cytat
betulek
nie masz działalności, a chcesz otwierać sklep i szukasz hurtowni? Najpierw może poczytaj o domiarze podatkowym, jak Cię złapią, bo nie bedziesz miała szans. Kupujesz duze ilości w celu dalszej odsprzedaży, to niezły kąsek dla Skarbówki...

dokładnie ;/


Brrr !

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Hurtownia odzieży

29 mar 2012 - 09:02:51

wiesz co pod Warszawą w Wólce Kosowskiej jest centrum odzieżowe, gdzie możesz się zaopatrywać w odzież, ceny są niskie i bardzo duży wybór produktów. Myślę, że warto tam zajrzeć.

Hurtownia odzieży

29 mar 2012 - 09:07:31

Cytat
xkoralowax
Cytat
nella2
Cytat
betulek
nie masz działalności, a chcesz otwierać sklep i szukasz hurtowni? Najpierw może poczytaj o domiarze podatkowym, jak Cię złapią, bo nie bedziesz miała szans. Kupujesz duze ilości w celu dalszej odsprzedaży, to niezły kąsek dla Skarbówki...

dokładnie ;/


Brrr !
Dodatkowo nie wiem czy właśnie nie trzeba mieć założonej firmy żeby sprzedawać na all jako sklep...

Hurtownia odzieży

29 mar 2012 - 09:11:09

Cytat
betulek
nie masz działalności, a chcesz otwierać sklep i szukasz hurtowni? Najpierw może poczytaj o domiarze podatkowym, jak Cię złapią, bo nie bedziesz miała szans. Kupujesz duze ilości w celu dalszej odsprzedaży, to niezły kąsek dla Skarbówki...


Nie zauważyłam żeby pisała,że nie ma działalności. Aby otworzyć sklep na allegro musi ją mieć.

Hurtownia odzieży

29 mar 2012 - 09:12:19

musisz mieć firmę aby cos takiego " otworzyć".

Hurtownia odzieży

29 mar 2012 - 09:24:04

gielda odziezowa w Poznaniu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dorób do pensji