Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:11:24

Cytat
olamini
uu to ostro, że tylko za cos takiego od razu cie wyrzucili. dostałaś jakieś wypowiedzenie z przyczyną zwolnienia?
Otóż to: wypowiedzenie i powód wypowiedzenia na piśmie dostałaś? W jakim celu miałaś latać po tym deszczu, kto Ci wydał polecenie? Zawsze możesz się odwołać. Pozostaje Inspekcja Pracy i Sąd Pracy

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:12:11

Cytat
aga91g
nalezalo to do twoich obowiazkow :) ?
Nawet jeżeli nie należało, to i tak musiała iść, jak szef jej kazał.

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:12:53

Szkoda, ale dasz radę. nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko trzeba wziąć się do roboty i szukać nowej. Ja akurat sama się zwalniam bo mi się praca znudziła i jadę sobie do innego miasta, tylko najpierw do Anglii z chłopakiem na zakupy jedziemy.Taki mały urlopik. Wiem że to nie ładnie się chwalić w takim momencie.Ale już tak mam. :)

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:13:13

A jakim prawem chodzisz chora do pracy? Albo ubierasz się ciepło, bierzesz parasol zaciskasz zęby i pracujesz, albo siedzisz w domu pod kocem... Niepotrzebnie się odzywałaś. Jednakże współczuję...

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:13:38

ludzie zlitujcie sie juz wam przeszkadza ze ktos sie pomylil w pisowni i juz chamsko dogryzacie, watek nie dotyczy pisowni wiec skonczcie pisac te zlosliwe komentarze!

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:14:07

Cytat
pralinek
Cytat
aga91g
nalezalo to do twoich obowiazkow :) ?
Nawet jeżeli nie należało, to i tak musiała iść, jak szef jej kazał.

kazac to sobie moze !! to ze jest szefem nic nie oznacza...
jakby kazal sie jej przespac z nim to tez mialaby przytaknac.. bo jej kazal ?! puknij sie w glowke dziewczyno ;)

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:15:03

raz wystarczy chyba napisac ze zrobila blad a nie prawie kazda pisze ze pisze sie wyrzucili ,jak mnie wkurza takie czepianie sie
autorko watku musisz napisac czy takie "latanie"nalezy do twoich obowiazkow czy tez nie bo to wazna kwestia
bo jesli to nie nalezy do twoich obowiazkow to tez bym sie nie dala ,a jezeli masz taka prace to trzeba bylo isc nawet z ta choroba ,ubrac sie cieplo ,parasol i juz.no ale nic stalo sie i czasu nie cofniesz

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:17:15

a wg mnie bardzo dobrze, że się odezwałaś ;) trzeba mieć swój honor, kiedyś pracowałam w takiej firmie, gdzie stażystka była strasznie wykorzystywana, były takie wielkie mrozy, ludzie z domów nie wychodzili, a oni ją ganiali nie tylko z dokumentami, ale także do sklepu czy kiosku... ona oczywiście nic, posłusznie wykonywała obowiązki... oczywiście reszta pracowników była zbulwersowana, ale ona akurat trafiła na wredne baby, którym musiała usługiwać... ktoś się spytał jednej z tych bab: "dlaczego w taką pogodę ją tak ganiasz, daj spokój" a ona na to: "ale przecież ja nie będę w taki mróz szła do sklepu!" - rozumiecie? a stażystka to co?! robot?

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:17:26

Cytat
aga91g
Cytat
pralinek
Cytat
aga91g
nalezalo to do twoich obowiazkow :) ?
Nawet jeżeli nie należało, to i tak musiała iść, jak szef jej kazał.

kazac to sobie moze !! to ze jest szefem nic nie oznacza...
jakby kazal sie jej przespac z nim to tez mialaby przytaknac.. bo jej kazal ?! puknij sie w glowke dziewczyno ;)
Poczytaj kodeks pracy, a potem się mądruj :)

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:17:32

nie martw się, na pewno wszystko się dobrze ułoży:*

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:18:22

Cytat
Xwonka
Piszcie jak uważacie, a mnie tam dziewczyny szkoda - wyzysk w naszym kraju niesamowity: u mnie w mieście większośc szaraków za minimalną pensję pracuje i tez sie każdy boi, że go wyleją (jeden pod drugim dołki kopie, aby tylko pracę utrzymać, żenujące) - kiedys dawno temu jak byłam na stażu w biurze podróży, też szef mnie wylał: bo po1. dowiedziałam sie że ma romans z drugą dziewczyną tam pracującą (on ok55lat, ona 25) - i najwyraźniej ona nie mogła znieśc mojej obecności i go dup*ą przekupiła, a zapewne była o mnie zadrosna (nie wiem czemu???mam męża i dzieci) po 2. nie ubierałam co dzień białej koszuli - a nie ubierałam bo co dzień czyściłam kominek (sezon zimowy) i tak czy siak rękawy miałam co dzień czarne po łokcie a to dopiero było okropne gdy przyszedł klient.. (przypominam praca w biurze podróży), z innej firmy odeszłam sama bo nie mogłam znieść takiego niewolniczego traktowania - niby biuro było super, wszystko miałam co trzeba, ale pensja niestety za to co ja miałam w obowiązkach jakieś 3razy za mała (firma miała dzięki mnie i jeszcze jednej dziewczynie ogromne miesięczne obroty). Z trzeciej pracy (uczelnia wyższa) nie chciałam odchodzić ale i tak mnie zwolnili bo zamknęli placowkę w której pracowałam i poraktowali jak psa. Dzis mam własna firmę i niczego w życiu nie żałuję - widocznie tak powinno być, a te doświadczenia wiele mnie nauczyły.
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
Nie załamuj się, i próbuj szukać innej pracy - jak się nie uda pomyśl nad własna firmą - może się uda?/

rozpisałam się, sorki;/

świetnie!!! a reszta co szef im kazał niech tak dalej robi, będziemy białymi murzynami.....

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:18:38

Cytat
natalka1012
raz wystarczy chyba napisac ze zrobila blad a nie prawie kazda pisze ze pisze sie wyrzucili ,jak mnie wkurza takie czepianie sie
autorko watku musisz napisac czy takie "latanie"nalezy do twoich obowiazkow czy tez nie bo to wazna kwestia
bo jesli to nie nalezy do twoich obowiazkow to tez bym sie nie dala ,a jezeli masz taka prace to trzeba bylo isc nawet z ta choroba ,ubrac sie cieplo ,parasol i juz.no ale nic stalo sie i czasu nie cofniesz

Ale kazdy czyta najpierw tylko post autorki, a nie reszte:)

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:19:19

do tego nie jest potrzebna znajomosc kodeksu !!
oby ci twoj szef kazal... "zrob mi loda" a ty mu masz zrobic !! bo on ci kazal ;) wiec smacznego ! :)

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:19:47

Cytat
aga91g
Cytat
pralinek
Cytat
aga91g
nalezalo to do twoich obowiazkow :) ?
Nawet jeżeli nie należało, to i tak musiała iść, jak szef jej kazał.

kazac to sobie moze !! to ze jest szefem nic nie oznacza...
jakby kazal sie jej przespac z nim to tez mialaby przytaknac.. bo jej kazal ?! puknij sie w glowke dziewczyno ;)

pewnie, że masz racje - niestety: racja racją a realia realiami...

jest szefem a to oznacza, że jak dziewczyna chce zatrzymać pracęto musi wykonywać polecenia (nawet jeśli wykraczają poza zakres jej obowiązków) - nie posłuchała, zaprotestowała to ją wyrzucił - i nie zdziwiłabym sie jakby na koniec dodał że jest kilkadziesiąt innych na jej miesjsce - niestety ot nasza polska bolesna rzeczywistość...
swoją drogą: JUZ DAWNO KTOŚ POWINIEN ZROBIĆ Z TYM PORZĄDEK!
(Ciekawa jestem kto wygra te wybory?)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 19:21 przez Xwonka.

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:19:50

<moderacja>

co do tematu- współczuję i życzę powodzenia w szukaniu pracy!
pamiętaj- nie ma tego złego...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 19:27 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

własny biznes