Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:01:13

wcale sie nie dziwie, za taki tekst tez bym Cie wyrzucila.

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:01:25

Cytat
mesy
ja też bym pewnie się tak odezwała i też bym wyleciała. Eh, niestety, nie toleruje się osób wygadanych, podlizusy zawsze są oh i ah.
nie toleruję się chamów i nierobów ;)

no przykro mi, ale na przyszłość będziesz miała nauczkę... no chyba, że to latanie w deszczu nie należało do Twoich kompetencji - ale i tak powinnaś inaczej to wyrazić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 19:02 przez ilayla.

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:01:30

Teraz laski będą przeżywać, że napisałaś "wyżucili" - to było do przewidzenia.

Daleko musiałaś iść? Trzeba było zacisnąć zęby i iść no, ale mądry Polak po szkodzie.

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:03:30

Dziewczyny tez nienawidze jak ktos robi bledy ortograficzne, ale dajcie juz spokoj... kobieta ma powazny problem a Wy na nia najezdzacie... co do pracy widac ze zaluje ze zachowala sie tak a nie inaczej, ale czasu nie cofnie, wiec moze okażmy jej troche wsparcia. Powodzenia i nie załamuj sie!

zweryfikowana
Posty: 1.860
Ostrzeżenia: 2/5

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:03:49

Zapewne jakbyś wiedziała jak to się skończy to byś poszła, no ale cóz.... masz na przyszłość, a z pracą ciężko;(

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:05:29

Cytat
BarbieGirl
jak w temacie, jestem zalamana... bardzo ciezko w moim miescie o prace a tu jeszcze to :( a poszlo o to ze sie odezwalam ze nie bede latac po deszczu bo jestem chora a nikt mi za leki nie odda. teraz zaluje bo moglam przebolec to i zamknac morde...;(

Ale po co mialas leciec w deszczu?Gdzie pracowalas?Serio Cie wyrzucono?Za takie cos?

zweryfikowana
Posty: 1.536
Ostrzeżenia: 1/5

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:05:53

Ja to widzę jak tupnięcie nóżką i walnięcie fochem bo deszcz pada i księżniczka nie wyjdzie. Tu już nie chodzi o wazelinę do pracodawcy, a jedynie o to, by szanować własną pracę. Równie dobrze nie powinna wtedy wychodzić do szkoły, po bułki, bo przecież pada.

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:06:42

uu to ostro, że tylko za cos takiego od razu cie wyrzucili. dostałaś jakieś wypowiedzenie z przyczyną zwolnienia?

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:08:21

Może szef nosił się już wcześniej z tym zamiarem a dziś trafiła się sposobność.
Przemyśl to.

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:09:28

przestancie na nia naskakiwaz za 'maly' blad. dziewczyna jest zdruzgotana a wy ja dobijacie ! ogarnijcie sie i postawcie na jej miejscu ! ... owszem moglas tak chasmko nie odpowiadac... moglas grzeczniej... ale polak po szkodzie madry.

a moze od dawna ci sie zbieralo? az wkoncu dostalas wymowienie :)
nalezalo to do twoich obowiazkow :) ?

bedzie dobrze :)

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:09:38

trzeba było.

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:10:48

Może Twoja nieznajomość ortografii tez miała wpływ na wyrzucenie Cię z pracy.
A tekst o "lataniu" też był dość swobodny.

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:10:52

jakoś nie wierzę, że tylko za to...

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:10:59

i co teraz zrobisz?

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((

08 wrz 2011 - 19:11:10

Piszcie jak uważacie, a mnie tam dziewczyny szkoda - wyzysk w naszym kraju niesamowity: u mnie w mieście większośc szaraków za minimalną pensję pracuje i tez sie każdy boi, że go wyleją (jeden pod drugim dołki kopie, aby tylko pracę utrzymać, żenujące) - kiedys dawno temu jak byłam na stażu w biurze podróży, też szef mnie wylał: bo po1. dowiedziałam sie że ma romans z drugą dziewczyną tam pracującą (on ok55lat, ona 25) - i najwyraźniej ona nie mogła znieśc mojej obecności i go dup*ą przekupiła, a zapewne była o mnie zadrosna (nie wiem czemu???mam męża i dzieci) po 2. nie ubierałam co dzień białej koszuli - a nie ubierałam bo co dzień czyściłam kominek (sezon zimowy) i tak czy siak rękawy miałam co dzień czarne po łokcie a to dopiero było okropne gdy przyszedł klient.. (przypominam praca w biurze podróży), z innej firmy odeszłam sama bo nie mogłam znieść takiego niewolniczego traktowania - niby biuro było super, wszystko miałam co trzeba, ale pensja niestety za to co ja miałam w obowiązkach jakieś 3razy za mała (firma miała dzięki mnie i jeszcze jednej dziewczynie ogromne miesięczne obroty). Z trzeciej pracy (uczelnia wyższa) nie chciałam odchodzić ale i tak mnie zwolnili bo zamknęli placowkę w której pracowałam i poraktowali jak psa. Dzis mam własna firmę i niczego w życiu nie żałuję - widocznie tak powinno być, a te doświadczenia wiele mnie nauczyły.
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
Nie załamuj się, i próbuj szukać innej pracy - jak się nie uda pomyśl nad własna firmą - może się uda?/

rozpisałam się, sorki;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 19:12 przez Xwonka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

własny biznes