Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

transportery taśmowe

40 minut temu

sprawdzony stomatolog

43 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

produkcja własnych kosmetyków

08 wrz 2011 - 15:57:29

domowe maseczki sa naprawde sposobem na ladna cere, ale jak ja robie je sama to jest taka "prowizorka". dlatego mysle ze jesli ktos by umiejetnie sporzadzil maseczki wzbogacane o naturalne skladniki to bylabym zainteresowana;)

produkcja własnych kosmetyków

08 wrz 2011 - 15:57:32

no dobrze w porżądku ale z ta śliną przesadziłaś:P

produkcja własnych kosmetyków

08 wrz 2011 - 15:57:40

fajny blog :) ciekawe , wszystko sama testujesz ?

produkcja własnych kosmetyków

08 wrz 2011 - 16:00:56

Cytat
moniiaa22
domowe maseczki sa naprawde sposobem na ladna cere, ale jak ja robie je sama to jest taka "prowizorka". dlatego mysle ze jesli ktos by umiejetnie sporzadzil maseczki wzbogacane o naturalne skladniki to bylabym zainteresowana;)

z mojej strony musiały by byc to suche składniki np. jakaś mieszanka ziół+olejek złasnej roboty a Ty zmieszała byś to z maślanka. Rozumiesz? maślanki nie mogła bym Ci dołączyć :) wtedy mozemy mówić o "maseczce domowej profesjonalnej":)
Cytat
karolinka1108
fajny blog :) ciekawe , wszystko sama testujesz ?

tak, są to sprawdzone w większości sposoby przeze mnie, oczywiście inspiruje się na różnych przepisach..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 16:02 przez niu-ko.

produkcja własnych kosmetyków

08 wrz 2011 - 16:07:18

Uwielbiam naturalne kosmetyki, zwłaszcza peelingi!
Jednak dla mnie to jak kanapki - wolę je zrobić sama ;)

produkcja własnych kosmetyków

08 wrz 2011 - 16:10:12

a dziewczynki jeszcze co do bloga, mam takie pytanie jakie tematy was najbardziej interesują - patrząc na kategorię- pytam bo chciałą bym sugerować się waszymi potrzebami zamieszczając posty:)

produkcja własnych kosmetyków

08 wrz 2011 - 16:14:38

Cytat
alicja70
Cytat
aneczka-art
bardzo fajny blog:) skorzystam z kilku rad. Moim zdaniem takie ręcznie robione kosmetyki są świetnym pomysłem na prezent:)
Cytat
alicja70
Nie kupiłabym jakiegokolwiek kosmetyku czy mieszanki ziołowej bez atestu, przyrządzanego domowym sposobem w niewiadomych warunkach higienicznych. Dobre kosmetyki robi się w laboratoryjnych warunkach, w sterylnych pomieszczeniach.

które gratis w większości mają mnóstwo chemii... Wolę już sama przyrządzić kosmetyk i rozkoszować się naturą w 100%
wolę to niż czyjąś ślinę, pot, garść roztoczy, bakterie niewiadomego pochodzenia np. Staphylococcus aureus i St. pyogenes i bliżej niezbadaną recepturę,że o proporcjach nie wspomnę..

ale głupoty piszesz:) a jakie masz prawdopodobieństwo, że te sklepowe jest w 100% sterylne? ja nie mówię o kupnie kosmetyków własnoręcznie robionych od kogoś tylko samemu żeby zrobić sobie takie kosmetyki w domu!!! :)

produkcja własnych kosmetyków

08 wrz 2011 - 16:22:00

dzieki za wszytkie wypowiedzi, po zastonowieniu doszłam do wniosku że wystawie ogłoszenie na blogu że moge wykonac na zamówienie co tam bedziecie chciały.. oczywiście zapraszam do obserwowania i komentowania na blogu moich dalszych pomysłów.

produkcja własnych kosmetyków

08 wrz 2011 - 16:37:11

no to ja poproszę te kulki:)

produkcja własnych kosmetyków

15 paź 2011 - 16:20:13

bardzo fajne sa algi morskie, maseczki robie sama i swietnie nawilzaja wlosy i twarz, poczytajcie o nich w google, posiadam je w sprzedazy po 4 zl , szybko sie rozrastaja

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

produkcja własnych kosmetyków

25 lis 2013 - 15:22:33

Można także skorzystać z usług firmy, która zajmuje się produkcją kosmetyków na zlecenie procosmetica.com.pl. Wg mnie to ciekawy pomysł - można sprzedawać kosmetyki pod własną marką.

produkcja własnych kosmetyków

13 gru 2013 - 18:42:54

Cytat
aga2244
Można także skorzystać z usług firmy, która zajmuje się produkcją kosmetyków na zlecenie procosmetica.com.pl. Wg mnie to ciekawy pomysł - można sprzedawać kosmetyki pod własną marką.

To bardzo interesujące. Ciekawy pomysł na biznes. Jakie są warunki współpracy?

produkcja własnych kosmetyków

14 cze 2018 - 09:47:53

Kosmetyki przed wprowadzeniem do obrotu muszą przejść wiele badań na podstawie których tworzy się raport bezpieczeństwa produktu. Dlatego najlepiej taką pracę powierzyć specjalistom - są firmy zajmujące się produkcją tzw. "kontraktową" Jeśli kogoś interesuje temat - można znaleźć więcej informacji tutaj:
o badaniach:
http://producentkosmetykow.pl/wiedza-dermatologia-i-kosmetyka/badania-kosmetykow/
o kosztach produkcji:
http://producentkosmetykow.pl/produkcja-kosmetykow-na-zlecenie/produkcja-kosmetykow-pod-moja-marka-ile-to-kosztuje-jakie-mozna-osiagnac-zyski/

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

produkcja własnych kosmetyków

06 paź 2020 - 13:09:13

Tak jak tutaj pisze osoba powyżej, nie jest to takie proste. Nie każde kosmetyki mozna wprowadzić do obrotu, szczególnie te na bazie wody, jak kremy.
O wiele łatwiej jest natomiast zająć się produktcją naturalnych mydeł czy serów do twarzy na bazie olejków. Takie kosmetyki nie muszą przechodzić skomplikowanych testów w zakresie ich daty przydatności do użytkowania.

Polecam również zastanowić się nad kwestią estetyki oferowanych produktów. Powinny przyciągać wzrok oraz dobrze jest opracować sobie jeden projekt graficzny, tak aby kolejne opakowania były powtarzalne.

produkcja własnych kosmetyków

27 lis 2020 - 00:10:03

Początku w branży kosmetycznej, a zwłaszcza produkcji, mogą być ciężkie z uwagi na wymogi jakie trzeba spełnić, żeby nie mieć problemu z sanepidem. Do wyprodukowanych kosmetyków potrzeba specjalnej przestrzeni magazynowej, którą może zaprojektować firma amrack.pl przy spełnieniu wszystkich wymogów, dzięki czemu można w spokoju prowadzić swój biznes.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyrzucili mnie dziś z pracy:((((