Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

asystentka stomatologiczna

01 wrz 2011 - 15:44:07

cześć dziewczynki :)
mam do was takie pytanie czy są może dziewczyny, które ukończyły szkołe w kierunki asystentki stomatologicznej? zastanawiam się nad pójściem na ten kierunek , słyszałam że jest dobrze płatny.
Jeśli są jakieś dziewczyny to proszę o opisanie czy nauka jest ciężka? jakie są wasze obowiązki? czy dużo zarabiacie :)

nikt się nie wypowie??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-01 15:47 przez ninka155.

asystentka stomatologiczna

07 paź 2011 - 18:16:48

zaczynam pracę jako asystentka od poniedziałku ;) wtedy bede mogła cokolwiek napisać na ten temat, ale z tego co mi tłumaczono, to praca nie jest skomplikowana ;) głownie chodzi o to zeby zapisać pacjentów, utrzymywać w czystosci gabinet, sterylizować narzedzia..;)

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

asystentka stomatologiczna

07 paź 2011 - 18:26:15

Cytat
enigma_k
zaczynam pracę jako asystentka od poniedziałku ;) wtedy bede mogła cokolwiek napisać na ten temat, ale z tego co mi tłumaczono, to praca nie jest skomplikowana ;) głownie chodzi o to zeby zapisać pacjentów, utrzymywać w czystosci gabinet, sterylizować narzedzia..;)

a skonczyłaś jakąś szkołe dla asystentek czy tak z ulicy Cię przyjeli?

asystentka stomatologiczna

13 paź 2011 - 19:32:47

szczerze, to z ulicy, praca łatwa i przyjemna, ale pani stomatolog jest je*nieta ...;]

asystentka stomatologiczna

13 paź 2011 - 19:35:10

Cytat
enigma_k
szczerze, to z ulicy, praca łatwa i przyjemna, ale pani stomatolog jest je*nieta ...;]


Serio tak bez szkoły ? Kurde, też szukam takiej roboty, jako rejestratorka bardziej, ale widzę że piszesz ze do twoich obowiązków też należy zapisywanie pacjentów ;)

asystentka stomatologiczna

13 paź 2011 - 19:37:03

ale lepiej skonc zyc szkołę, zeby nie słuchać tak jak ja, że duuużo sie jeszcze muszę nauczyc.. wiecie dziewczyny.. asystentek w ogole nie ma.. i warto skonczyc ten cały kurs, bo nawet szkołą tego nie mozna nazwać..
czytałam, że w większych miastach dziewczyny zarabiają po 15 zł za godzinę.. no, ale wiadomo.. pracujesz po 5/6 h.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-13 19:38 przez enigma_k.

asystentka stomatologiczna

13 paź 2011 - 19:44:07

a jesteście pewne że jest praca? i że aż tyle płacą? Moja przyjaciółka skończyła te studium dla asystentek, 2 letnie dostała pracę która wyglądała jak praca sprzątaczki przez kilka godzin dziennie za 600zł. Ja już daaaawno się nie spotkałam z asystentkami w gabinetach ;] tylko sam lekarz stomatolog i już

Może lepiej 2 letnie studium protetyczne? Przynajmniej ma się zawód i fach w ręku. Na protetyce na pewno się zarabia i zawsze będzie zapotrzebowanie na protezy i implanty.

asystentka stomatologiczna

13 paź 2011 - 19:58:35

technik protetyk.. w sumie ciekawe.. słyszałam, że niezle zarabia.. jesli chodzi o asystentki to tylko tak wyczytałam.. ja miałam najnizszą krajową za 4/5 h pracy.. ;) ta 5 h to sprzatanie gabinetu. 4 h przy fotelu ..

asystentka stomatologiczna

14 kwi 2012 - 16:50:10

Cytat
enigma_k
technik protetyk.. w sumie ciekawe.. słyszałam, że niezle zarabia.. jesli chodzi o asystentki to tylko tak wyczytałam.. ja miałam najnizszą krajową za 4/5 h pracy.. ;) ta 5 h to sprzatanie gabinetu. 4 h przy fotelu .Na kazdym forum są rózne opinie,zna ktoś jakąś dobrą szkołe w Warszawie i może ją polecić?/quote]Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-14 16:51 przez iguana3.

asystentka stomatologiczna

14 kwi 2012 - 17:04:15

podbije temat,bo też chciałabym pójść na ten "kierunek" ; )

asystentka stomatologiczna

14 kwi 2012 - 19:15:35

Cytat
Ayushi
podbije temat,bo też chciałabym pójść na ten "kierunek" ;


a z jakiego miasta jesteś?Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

asystentka stomatologiczna

14 kwi 2012 - 19:38:22

Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-14 19:40 przez emaergieo.

asystentka stomatologiczna

15 sty 2013 - 15:34:09

ma ktoś może arkusz - test styczen 2013 dla asystentek stomatologicznych?

asystentka stomatologiczna

10 cze 2013 - 14:33:40

ja też zastanawiam się nad asystentką stomatologiczną,brałam tez pod uwagę technik protetyk....no ale jak na razie mam dosyć absorbującą pracę w zupełnie innym kierunku,ale tak na przyszłość chcę mieć jakąś alternatywę i właśnie dlatego coraz więcej myślę czy by nie skończyć któregoś z tych kierunków,wydaje mi się że bym się odnalazła w tym zawodzie...hmm byle by tylko można było znaleźć pracę w moim mieście...

asystentka stomatologiczna

10 cze 2013 - 14:39:56

tez myslalam o tym kierunku ,ogolnie zastanawiam sie nad jakims studium policealnym , tylko chce skonczyc cos po czym rzeczywiscie jest praca

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czas pracy