Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CV proszę o pomoc !

25 sie 2011 - 20:05:42

Od jakiegoś czasu myślę nad zmianą pracy. Jakiś czas temu przeszłam kurs barmański i chciałam rozwijać się w tym kierunku (dodam, że oprócz tego kursu doświadczenia w barmaństwie nie posiadam). Roznosiłam wszędzie cv i pomyślałam ,że powysyłam jeszcze na meila bo wiadomo co czasem się dzieje z tym kawałkiem papierka. I właśnie w tym momencie powstaje dla mnie problem. Wiadomo, że nie można wysłać samego załącznika ponieważ to jest mało profesjonalne, przydałaby się krótka wiadomość dla pracodawcy a ja zupełnie nie wiem jak zacząć taką wiadomość. Co innego gdybym odpowiadała na jakieś ogłoszenie ale w takiej sytuacji nie wiem jak z tego wybrnąć. Proszę o pomoc :(

CV proszę o pomoc !

25 sie 2011 - 20:09:44

Szanowni Państwo,
w związku z ogłoszeniem zamieszczonym na portalu internetowym.......przesyłam swoją aplikację, tym samym zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji,
pozdrawiam
XXX

CV proszę o pomoc !

25 sie 2011 - 20:10:58

No właśnie problem w tym, że nie odpowiadam na konkretne ogłoszenie w prasie czy internecie. Wysyłam tak po prostu

CV proszę o pomoc !

25 sie 2011 - 20:14:12

Ja jeśli pisze do kogoś bez ogłoszenia to najczesciej wygląda to tak:
Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy nei Poszukują Państwo/ Pan/Pani pracownika na stanowisko..... Czy mogłabym ewentualnie wysłać swoje dokumenty aplikacyjne na ten adres? Z poważaniem ... Dostałam juz kilka odpowiedzi i żadna nie była jakaś obraźliwa kulturalnie ludzie odpisywali że teraz nie ale moze Pani wysłać. nigdy nei wiadomo kiedy się coś zwolni:) powodzenia z pracą:)

zweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 1/5

CV proszę o pomoc !

25 sie 2011 - 20:15:47

Pomogłabym ale niestety zawsze z wypracowań na j polskim dostawałam dopy :P

CV proszę o pomoc !

25 sie 2011 - 20:20:53

Nikt nie pomoże?:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ALMA opinie PLIS