Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

2 minuty temu

sklep detailingowy

26 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pisanie artykułów.

16 paź 2011 - 19:31:46

a czy wiecie jak można dostac taka prace? jak szukac?

Pisanie artykułów.

16 paź 2011 - 19:34:19

syzyfowa praca ... tekst powinien mieć 1000 znaków ( bez spacji ) i za jeden txt dostajesz 1 zł
potrzebowałam pieniędzy więc się męczyłam. Ale już nigdy w życiu się nie przemogę ............

Pisanie artykułów.

21 paź 2011 - 11:27:49

ja też byłabym zainteresowana, jak ktoś ma jakieś oferty to poproszę na priv :)

Pisanie artykułów.

21 paź 2011 - 13:55:24

Ja piszę dla Independent Publishing. Mają sporo zleceń, ale z tematami różnie bywa. Jak kto lubi - raz bardziej, raz mniej ciekwe. Szczerze wolę te kulinarne, rodzinne i podróżnicze niż techniczne. Uważam, że jak ktos to lubi, można sprobować. Na ich stronie ciągle szukaja autorow. Można też zostać klientem i zamówić u nich teksty, czyli muszą mieć klientow, bo jak mówię - zlecenia do tej pory zawsze byly i nadal są. Korekty trochę wkurzaja, ale całosć uważam do przeżycia :) Pozdrawiam

Pisanie artykułów.

27 paź 2011 - 13:16:38

Cytat
andrianna
Dziewczyny znacie jakieś strony na której można pisać artykuły do czegoś i dostawać za to pieniądze?/?

to się copywriting nazywa. Polecam zapoznać się z podstawowymi pojęciami, a później robić mi "konkurencję"
Cytat
Closet-girl
syzyfowa praca ... tekst powinien mieć 1000 znaków ( bez spacji ) i za jeden txt dostajesz 1 zł
potrzebowałam pieniędzy więc się męczyłam. Ale już nigdy w życiu się nie przemogę ............

współczuję Ci tak żenujących stawek, ale jakoś trzeba zbierać portfolio



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-27 13:17 przez Goszk.

Pisanie artykułów.

04 sie 2012 - 13:53:28

Cytat
Goszk
Cytat
andrianna
Dziewczyny znacie jakieś strony na której można pisać artykuły do czegoś i dostawać za to pieniądze?/?

to się copywriting nazywa. Polecam zapoznać się z podstawowymi pojęciami, a później robić mi "konkurencję"
Cytat
Closet-girl
syzyfowa praca ... tekst powinien mieć 1000 znaków ( bez spacji ) i za jeden txt dostajesz 1 zł
potrzebowałam pieniędzy więc się męczyłam. Ale już nigdy w życiu się nie przemogę ............

współczuję Ci tak żenujących stawek, ale jakoś trzeba zbierać portfolio


Co do "Polecam zapoznać się z podstawowymi pojęciami, a później robić mi konkurencję" - A to przepraszam, kim ty jesteś?! Pisanie jest zarezerowane tylko dla Ciebie? - Szczerze w to wątpie!!!

A jak tak się boisz konkurencji, to moze sie zmierzymy, co? :>


A Ty nie masz żenujących stawek? Nie zaczynałaś od takich, że teraz dajesz innym do zrozumienia "Co to nie ty?"

Moim zdaniem, copywriterem jest osoba, która ma kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie i potrafi pisać, a nie tylko pisywać denne tekściki o niczym. :)

Więc z łaski swojej daruj sobie to wywyższanie się na forum i zachowuj się jak przystało na człowieka.

Pisanie artykułów.

04 sie 2012 - 13:56:17

Mój były kiedyś pisał na jakiejś tam stronce z poradami komputerowymi i miała 7zł od artykułu ale to też się trzeba znać trochę;)

Pisanie artykułów.

04 sie 2012 - 14:01:39

znam tylko stronę, gdzie dostajesz punkty i potem możesz sobie np wymienić je na książkę ;)

Pisanie artykułów.

04 sie 2012 - 14:04:56

Ja mam znajomych, którzy pracują w Głosie Wielkopolskim, o większym wyzysku jeszcze nie słyszałam. Kilka złotych za artykuł...

Pisanie artykułów.

04 sie 2012 - 14:08:08

Cytat
andrianna
nie wiem what the fuck, ja w tytule moim napisałam "pisanie" a tu mam juz nowy "pisanie artykułów" .. . .. ..... ja tych adminów kijem powybijam
Z taki słownictwem nastki to lepiej daruj sobie pisanie JAKICHKOLWIEK ( płatnych bądź tych za friko), tekstów.

niezweryfikowana
Posty: 327
Ostrzeżenia: 2/5

Pisanie artykułów.

04 sie 2012 - 14:13:05

ja pisałam kiedys posty za pieniądzę tzn marketing szeptany 1 zł za posta ale potem mnie wywalili bo mi się pisac nie chcialo

Pisanie artykułów.

21 wrz 2012 - 11:57:54

Firma zajmująca się sprzedażą artykułów poszukuje osób do pisania artykułów. Cena za każde 1000 znaków ze spacjami to 3 zł brutto,2,70 netto. Im dłuższy artykuł tym większa stawka. Zainteresowanych proszę o kontakt. gg 10924002



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-21 11:59 przez pracawdomunr1.

Pisanie artykułów.

21 wrz 2012 - 12:04:38

Jak chcesz znaleźć taką pracę to najpierw się naucz podstawowych zasad pisania, bo W TYTUŁACH SIĘ NIE STAWIA KROPKI, geniuszu :/ Jakbyś miała jakiekolwiek pojęcie o pisaniu artykułów, to byś to wiedziała...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prywatne przedszkole