Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pisanie artykułów.

16 paź 2011 - 19:31:46

a czy wiecie jak można dostac taka prace? jak szukac?

Pisanie artykułów.

16 paź 2011 - 19:34:19

syzyfowa praca ... tekst powinien mieć 1000 znaków ( bez spacji ) i za jeden txt dostajesz 1 zł
potrzebowałam pieniędzy więc się męczyłam. Ale już nigdy w życiu się nie przemogę ............

Pisanie artykułów.

21 paź 2011 - 11:27:49

ja też byłabym zainteresowana, jak ktoś ma jakieś oferty to poproszę na priv :)

Pisanie artykułów.

21 paź 2011 - 13:55:24

Ja piszę dla Independent Publishing. Mają sporo zleceń, ale z tematami różnie bywa. Jak kto lubi - raz bardziej, raz mniej ciekwe. Szczerze wolę te kulinarne, rodzinne i podróżnicze niż techniczne. Uważam, że jak ktos to lubi, można sprobować. Na ich stronie ciągle szukaja autorow. Można też zostać klientem i zamówić u nich teksty, czyli muszą mieć klientow, bo jak mówię - zlecenia do tej pory zawsze byly i nadal są. Korekty trochę wkurzaja, ale całosć uważam do przeżycia :) Pozdrawiam

Pisanie artykułów.

27 paź 2011 - 13:16:38

Cytat
andrianna
Dziewczyny znacie jakieś strony na której można pisać artykuły do czegoś i dostawać za to pieniądze?/?

to się copywriting nazywa. Polecam zapoznać się z podstawowymi pojęciami, a później robić mi "konkurencję"
Cytat
Closet-girl
syzyfowa praca ... tekst powinien mieć 1000 znaków ( bez spacji ) i za jeden txt dostajesz 1 zł
potrzebowałam pieniędzy więc się męczyłam. Ale już nigdy w życiu się nie przemogę ............

współczuję Ci tak żenujących stawek, ale jakoś trzeba zbierać portfolio



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-27 13:17 przez Goszk.

Pisanie artykułów.

04 sie 2012 - 13:53:28

Cytat
Goszk
Cytat
andrianna
Dziewczyny znacie jakieś strony na której można pisać artykuły do czegoś i dostawać za to pieniądze?/?

to się copywriting nazywa. Polecam zapoznać się z podstawowymi pojęciami, a później robić mi "konkurencję"
Cytat
Closet-girl
syzyfowa praca ... tekst powinien mieć 1000 znaków ( bez spacji ) i za jeden txt dostajesz 1 zł
potrzebowałam pieniędzy więc się męczyłam. Ale już nigdy w życiu się nie przemogę ............

współczuję Ci tak żenujących stawek, ale jakoś trzeba zbierać portfolio


Co do "Polecam zapoznać się z podstawowymi pojęciami, a później robić mi konkurencję" - A to przepraszam, kim ty jesteś?! Pisanie jest zarezerowane tylko dla Ciebie? - Szczerze w to wątpie!!!

A jak tak się boisz konkurencji, to moze sie zmierzymy, co? :>


A Ty nie masz żenujących stawek? Nie zaczynałaś od takich, że teraz dajesz innym do zrozumienia "Co to nie ty?"

Moim zdaniem, copywriterem jest osoba, która ma kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie i potrafi pisać, a nie tylko pisywać denne tekściki o niczym. :)

Więc z łaski swojej daruj sobie to wywyższanie się na forum i zachowuj się jak przystało na człowieka.

Pisanie artykułów.

04 sie 2012 - 13:56:17

Mój były kiedyś pisał na jakiejś tam stronce z poradami komputerowymi i miała 7zł od artykułu ale to też się trzeba znać trochę;)

Pisanie artykułów.

04 sie 2012 - 14:01:39

znam tylko stronę, gdzie dostajesz punkty i potem możesz sobie np wymienić je na książkę ;)

Pisanie artykułów.

04 sie 2012 - 14:04:56

Ja mam znajomych, którzy pracują w Głosie Wielkopolskim, o większym wyzysku jeszcze nie słyszałam. Kilka złotych za artykuł...

Pisanie artykułów.

04 sie 2012 - 14:08:08

Cytat
andrianna
nie wiem what the fuck, ja w tytule moim napisałam "pisanie" a tu mam juz nowy "pisanie artykułów" .. . .. ..... ja tych adminów kijem powybijam
Z taki słownictwem nastki to lepiej daruj sobie pisanie JAKICHKOLWIEK ( płatnych bądź tych za friko), tekstów.

niezweryfikowana
Posty: 327
Ostrzeżenia: 2/5

Pisanie artykułów.

04 sie 2012 - 14:13:05

ja pisałam kiedys posty za pieniądzę tzn marketing szeptany 1 zł za posta ale potem mnie wywalili bo mi się pisac nie chcialo

Pisanie artykułów.

21 wrz 2012 - 11:57:54

Firma zajmująca się sprzedażą artykułów poszukuje osób do pisania artykułów. Cena za każde 1000 znaków ze spacjami to 3 zł brutto,2,70 netto. Im dłuższy artykuł tym większa stawka. Zainteresowanych proszę o kontakt. gg 10924002



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-21 11:59 przez pracawdomunr1.

Pisanie artykułów.

21 wrz 2012 - 12:04:38

Jak chcesz znaleźć taką pracę to najpierw się naucz podstawowych zasad pisania, bo W TYTUŁACH SIĘ NIE STAWIA KROPKI, geniuszu :/ Jakbyś miała jakiekolwiek pojęcie o pisaniu artykułów, to byś to wiedziała...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prywatne przedszkole