Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:52:05

Cytat
betulek
chyba się nie dowiemy, co to za praca - a to jest tu pytanie kluczowe. Bo może w samej pracy są jakieś plusy, które Ci to zrekompensują. Np. duża szansa na nawiązanie kontaktów z innymi pracodawcami, albo tak naprawdę 6zł za godzinę siedzenia i czytania książek i grzebania w internecie...


:))) kontakty właśnie ciężko złapać, bo szefowa z klientami sama rozmawia, a pracownicy wykonują tylko zlecenia. Na czytanie książek i grzebanie w necie totalnie nie ma czasu. Jak się uda zjeść coś w trakcie pracy to już jest sukces. Ostatnio jak byłam 12 godzin w pracy to nawet nie miałam czasu się wysikać - byłam tak zajęta pracą, że w gruncie rzeczy zapomniałam o potrzebach fizjologicznych i nawet nie chciało mi się sikać :P

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:55:23

ja bym sie zgodzila przeciez to na poczatek jest 6 zl pozniej moze bedzie jakas podwyzka wybacz ale u nas w miescie na start nikt nie dostaje wiecej niz 1300 zl no chyba ze stanowisko kierownicze to pewnie wiecej

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:59:45

ja mam średnio 13 godz dziennie(czasem wychodzi i po 15 godz jednego dnia), licząc średnią to w miesiącu pracuję około 250-270 godz ale biorę ok 1500zł. zelezy ile dni w miesiącu chcę pracować i czy są to dni na tyg czy na weekendzie. Za 20dni przepracowanych w miesiącu biorę min 1600zł. mam płacone od utargu(gastronomia). ogólnie niewiele z taką pracę. wiem że kwota ładna ale za tyle roboty to wcale tak fajnie nie wygląda:(

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 12:06:46

Cytat
oliga
doświadczenie mam, zdobyte przez całe życie, bo jest to dziedzina, w której pracuję od dziecka - ze względu na rodziców. No ale do rzeczy, nie jestem już studentką. Szukam pracy stałej. Ta praca bardzo mi się podoba, ale od paru dni kiedy wiem, że czeka mnie rozmowa z szefową, zastanawiam się co mam jej powiedzieć. Pracuję tam już drugi tydzień, wcześniej nie była ustalona stawka, a teraz o tej stawce dowiedziałam się od innej pracownicy.
Czuję się rozdarta, bo z jednej strony chciałabym zdobyć nowe umiejętności w tej firmie, ale z drugiej strony nie chcę się dać wykorzystywać ;/

nie rozumiem, jak można nie wiedzieć za ile się pracuje, ja najpierw pytam jaka jest stawka i nie wydaje mi sie aby ktoś poszedł do pracy nie wiedziąc za ile pracuje bo to głupota. I nie wyobrażam sobie pracować za 5-6zł./h ale z drugiej strony jak masz siedzieć w domu i nic nie robić to przynajmniej doświadczenie zdobędziesz.

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 12:10:29

nie odrzucaj odrazu :) przeciez mozesz popracowac z 2-3 miesciące chocby po to żeby zdobyc "doświdaczenie zawodowe" i szukac czegos innego :) powodzenia:)

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 12:13:50

każda kasa jest dobra

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 12:52:21

jeśli nie masz innej alternatywy to bierz. Tylko dopilnuj, żeby zlecenie nie było za długie, max miesiąc. Po miesiącu podejmiesz decyzję - czy potrzebujesz więcej kasy i zostajesz dłużej czy może podstawowe potrzeby sa już zaspokojone i można szukać czegoś innego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wymarzona praca