Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:34:47

Ja uważam, że od czegoś trzeba zacząć:)
Najpierw dostaniesz tylko 6 zł na godzinę ale zdobywasz dodatkowo jakieś doświadczenie, które później się przyda w następnej pracy:)
Poza tym na razie póki nie masz innej pracy na oku to bierz tą, zawsze jakiś grosz wpadnie. W między czasie możesz się rozglądać za następną, lepszą pracą:)

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:34:54

doświadczenie mam, zdobyte przez całe życie, bo jest to dziedzina, w której pracuję od dziecka - ze względu na rodziców. No ale do rzeczy, nie jestem już studentką. Szukam pracy stałej. Ta praca bardzo mi się podoba, ale od paru dni kiedy wiem, że czeka mnie rozmowa z szefową, zastanawiam się co mam jej powiedzieć. Pracuję tam już drugi tydzień, wcześniej nie była ustalona stawka, a teraz o tej stawce dowiedziałam się od innej pracownicy.
Czuję się rozdarta, bo z jednej strony chciałabym zdobyć nowe umiejętności w tej firmie, ale z drugiej strony nie chcę się dać wykorzystywać ;/

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:35:37

sama pracuje za 6 zł po8/9 hi to u prywaciarza ,co prawda praca jest ok,a szukałam ze dwa bite miechy.. więc na początek wal śmiało..zawsze możesz zrezygnować.a wlaściściwie co to za praca?\

Weź mnie nie rozbawiaj dziecinko(mowa o tej co napisała że po studniach to już nie można pracować za 6 zł)
nie którzy nie mają możliwości iść na studnia bo właśnie nie mają na to kasy.co za logika nie bywałe ;/

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:36:45

nie idz tam... ;]
ja ulotki rozdaje i wychodze na tym 15 zl / h :-)

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:38:00

Cytat
eexcited
Ale wlasnie co to za praca? Ja obecnie pracuje za 4zl/h i procent od utargu, wyplata to lekki dramat ale praca fajna, mam 3/4 etatu, tez praca od poniedzialku do niedzieli po 10h ale na zmiany, mam mnostwo czasu dla siebie, wekend co drugi pt sb nd wolny albo pracuje, jestem zadowolona. dlatego pytam co to za praca :) jesli w podobnym systemie to mozesz sprobowac

Moja praca jest bez procentu od utargu, bez systemu zmianowego, szefowa wieczorem mówi nam czy trzeba przyjść do pracy i na którą, no i praca na umowę zlecenie.
Do tej pory pracowałam przynajmniej za 10zł za godzinę, zdarzały mi się oferty po 30 zł za godzinę - jako hostessa. Praca była nudna i męcząca, ale dobrze płatna. A teraz mam pracę, którą lubię, ale płacą grosze.
A najlepsze jest to, że szefowa za jedno zlecenie bierze od 15-50 tyś złotych, a pracownikom płaci po 6 zł ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 11:44 przez oliga.

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:40:32

hm zalezy jaka to praca, bo ja pracuje w kinie np i mam 6 zł za godzine, z kolei moja koloezanka w innym kinie w moim miejscie ma 5 zł a np w MC mają po 4 cos. a co to wlasnie za praca?

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:40:47

Cytat
oliga
doświadczenie mam, zdobyte przez całe życie, bo jest to dziedzina, w której pracuję od dziecka - ze względu na rodziców. No ale do rzeczy, nie jestem już studentką. Szukam pracy stałej. Ta praca bardzo mi się podoba, ale od paru dni kiedy wiem, że czeka mnie rozmowa z szefową, zastanawiam się co mam jej powiedzieć. Pracuję tam już drugi tydzień, wcześniej nie była ustalona stawka, a teraz o tej stawce dowiedziałam się od innej pracownicy.
Czuję się rozdarta, bo z jednej strony chciałabym zdobyć nowe umiejętności w tej firmie, ale z drugiej strony nie chcę się dać wykorzystywać ;/

W dzisiejszych czasach (bynajmniej u mnie tak jest) wszystko musisz mieć na papierze. To że masz jakieś tam doświadczenie od dziecka, a nie masz na to papierka to w sumie nic Ci nie daje. Chyba że takowy posiadasz to co innego:)

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:42:40

Moim zdaniem to wyzysk w biały dzień!

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:44:56

Nic nie szkodzi CVi wybrubować;)

zweryfikowana
Posty: 2.820
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:45:13

jesli nie masz narazie nic lepszego na oku to bierz, bo zdobedziesz doswiadczenie (o ile to jest branza w ktorej chcesz juz sie rozwijac pozniej) a jesty to bardzo wazne w dzisiejszych czasach niestety, ale stawka jak na krakow to malutka

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:46:36

Cytat
stopshop
Cytat
oliga
doświadczenie mam, zdobyte przez całe życie, bo jest to dziedzina, w której pracuję od dziecka - ze względu na rodziców. No ale do rzeczy, nie jestem już studentką. Szukam pracy stałej. Ta praca bardzo mi się podoba, ale od paru dni kiedy wiem, że czeka mnie rozmowa z szefową, zastanawiam się co mam jej powiedzieć. Pracuję tam już drugi tydzień, wcześniej nie była ustalona stawka, a teraz o tej stawce dowiedziałam się od innej pracownicy.
Czuję się rozdarta, bo z jednej strony chciałabym zdobyć nowe umiejętności w tej firmie, ale z drugiej strony nie chcę się dać wykorzystywać ;/

W dzisiejszych czasach (bynajmniej u mnie tak jest) wszystko musisz mieć na papierze. To że masz jakieś tam doświadczenie od dziecka, a nie masz na to papierka to w sumie nic Ci nie daje. Chyba że takowy posiadasz to co innego:)

No właśnie, tu masz rację. Bo nie liczy się w tym momencie to co naprawdę potrafię, ale to gdzie wcześniej pracowałam i jaki mam na to papier ;/
a co to za praca to niestety nie powiem Wam...świat jest mały...i być może czyta ten wątek, jeden z pracowników...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 11:48 przez oliga.

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:47:15

ja 3 lata temu pracowałam za ( umowa o pracę na czas określony na okres wakacji) 7 zł na polu przy żniwach praca ciężka i po 14 godz dziennie. Potem mi podnieśli 11 zł za godz bo byłam jako pomoc przy kombajnie poletkowym. Praca ciężka ale zarobiłam na swoje (wtedy potrzeby szkolne no i opaliłam się) i poznałam wiele ciekawych ludzi. Żadna praca nie hańbi

Cytat
ewa_mimi
w zyciu do kołchozu za takie pieniadze bym nie poszła

jak byś musiała to nawet za 5 zł byś pracowała. a po za tym żadna praca nie hańbi nawet za takie marne grosze. gdy ludzi nie mają co jeść to pracują nawet za ten "psi grosz" . I wtedy potrafią i szanują nie tylko pracę, pieniądze które ciężko zapracowali oraz jedzenie. Bo nie którzy są chyba tak bogaci że nawet tego nie potrafią uszanować.

a co do ulotek to praca na umowę zlecenie pewnie tylko???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 11:50 przez anioleeek22.

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:47:27

Cytat
oliga
Cytat
eexcited
Ale wlasnie co to za praca? Ja obecnie pracuje za 4zl/h i procent od utargu, wyplata to lekki dramat ale praca fajna, mam 3/4 etatu, tez praca od poniedzialku do niedzieli po 10h ale na zmiany, mam mnostwo czasu dla siebie, wekend co drugi pt sb nd wolny albo pracuje, jestem zadowolona. dlatego pytam co to za praca :) jesli w podobnym systemie to mozesz sprobowac

Moja praca jest bez procentu od utargu, bez systemu zmianowego, szefowa wieczorem mówi nam czy trzeba przyjść do pracy i na którą, no i praca na umowę zlecenie.

No to troche zmienia postac rzeczy, bo w tym przypadku masz zero z zycia osobistego... ja pracuje za te 4zl + utarg ale wychodzi mi przy 3/4 etatu te 900-1000zl w zaleznosci od ilosci godzin, nie jest to praca na dlugo ale tak, by cos robic, poza tym trzyma mnie tylko to ze dobrze mi sie tam pracuje... nabierz doswiadczenia i uciekaj tam gdzie bedziesz miec lepsze warunki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 11:49 przez eexcited.

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:48:28

chyba się nie dowiemy, co to za praca - a to jest tu pytanie kluczowe. Bo może w samej pracy są jakieś plusy, które Ci to zrekompensują. Np. duża szansa na nawiązanie kontaktów z innymi pracodawcami, albo tak naprawdę 6zł za godzinę siedzenia i czytania książek i grzebania w internecie...

POMOCY PRACA ZA 6zł?

18 lip 2011 - 11:51:13

a co masz robić?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wymarzona praca