Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej dziewczyny
to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość:)
zacznę od tego że za 2 miesiące otwieram butik z tą biżuterią pochodzenia outlet.
w moim butiku będzie przede wszystkim biżuteria i w mniejszej ilości apaszki-szaliki-czapki-rękawiczki, torebki kopertówki, portfele,paski, okulary i ozdoby do włosów.

W moim mieście ok 56tyś nie brakuje sklepików ze sztuczną biżuterią z chin.

czy uważacie że mój pomysł się sprawdzi?
czy przychodziłybyśce do mojego butiku?


z górę dziękuję za odp

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

Jeśli ceny nie będą wygórowane to na pewno interes Ci wypali;)

niezweryfikowana
Posty: 1.835
Ostrzeżenia: 3/5

mysle, że sprawdzi sie :)

sama chętnie kupowałabym bizuterię tych firm po nizszych, outletowych cenach :))

Ja z pewnością tak, w niektórych sklepach jest droga biżuteria, a jak ma być outlet to się opłaca :D

mniej więcej taki asortyment:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-10 10:38 przez morelaa2000.

Wszystko zależy od:
* cen,
* rozreklamowania sklepiku,
* umiejscowienia sklepiku,
* wyglądu - wiadomo, że ładny wygląd z zewnątrz [witryny] przyciąga klientów,
* pracowników - jeśli pracownik jest miły klienci chętnie wracają.

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 1/5

ja byłam pracownica takiego butku .. przez miesiąc.. w 100 tys mieście. Wprawdze sklep był w niedogodnej lokalizacji, ale ruch był tylko w święta. Bizuteria była sprowadza z Francji , była naprawdę super, jak ta z H&M, niestety właściciele zamkli biznes. Moim zdaniem najważniejsza jest reklama!!! i lokalizacja...

jesli ceny nie beda przesadzone, towar ladny ,to interes powinien isc . tylko wazna jest reklama , lokalizacja tez chodz jak wiadomo poczta pantoflowa jest lepsza jak jest fajny sklep, oraz wystroj sklepu

długo zastanawiałam się nad cenami,patrzyłam jakie ceny są na necie i gruntownie prześledziłam sklepiki które oferują chińską biżuterię. Ceny nie są wygórowane. O reklame juz zadbałam, kuzynka ma swoją drukarnie więc wydrukuje mi ulotki za pół ceny.
Mój pomysł narodził się z tego że mam świetny nie duży ok 30m2 butik w niedawno otworzonym centrum handlowym gdzie był jubiler ale przeniósł się do większego lokalu:) więc wszytko już w nim jest, lustra, oświetlenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-10 10:49 przez morelaa2000.

skoro juz zadbalas o reklame, sprawdzilas ceny i masz dobra lokalizacje, to mysle, ze wypali :)

jeśli ceny nie będą zbyt wysokie to na pewno klienci się znajdą.... ;)

jak najbardziej przyszła bym:)
jeszcze nie spotkałam się z takim sklepem gdzie mozna by wybierać i przebierać w śród takich firm:) jak wiadomo Opię da się kupic tylko w anglii w primarku lub na necie.
100%wypali
powodzenia

Przez to, że sporo takich rzeczy jest teraz to najważniejszy jest asortyment i cena. Jeśli bedziesz miała inne rzeczy niż są w przecietnym sklepiku i za niską cenę to na pewno Ci się uda. Powodzenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny :)