Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

43 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca w Biedronce

01 lip 2011 - 17:53:18

pracuje ktoś? Bo moja siostra tam sie zgłosiła do pracy. Ile się tam zarabia?

niezweryfikowana
Posty: 128
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w Biedronce

01 lip 2011 - 17:56:31

ja osobiście nie pracuje ale moja sąsiadka tak i dosteje 900 zł

Praca w Biedronce

01 lip 2011 - 17:57:38

ja nie mam pojęcia ale córka mojej cioci tam pracuje i z tego co wiem to nie zaciekawie z zarobkami i ogólnie z samą robotą. niby cię zatrudniają a nie wiadomo na co i co masz robić. jednym słowem straszny tam chaos. raz rozkładasz towar na półkach to mają pretensje że nie ma cię na kasie, a jak na kasie siedzisz to mają pretensje że nie ma cię gdzie indziej. biedronka w okolicach warszawy...

<moderacja - spam> pomożecie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-01 21:17 przez moderator.

Praca w Biedronce

01 lip 2011 - 17:58:09

900 zl ? wow maasakra ;/ polska

Praca w Biedronce

01 lip 2011 - 18:00:16

ja pracowałam, ale przyznam szczerze dałam radę tylko 12 dni :) zapierdziel, że masakra. Ale miałam umowę na 1800 zł bbrutto

Praca w Biedronce

01 lip 2011 - 18:00:19

900 zł.

Praca w Biedronce

01 lip 2011 - 18:01:20

mogę tylko powiedzieć, że moja kumpela pracuje, ma 1500 na czysto. z tego, co mówiła zależy to chyba od stażu pracy i innych czynników, na początek miała najniższą krajową. generalnie jest zadowolona, nie narzeka. ale wiecie jak to jest, jeśli ludzie w robocie są spoko, to i pracuje się spoko, takie moje zdanie:)

jeszcze dodam, ten poziom "zapierdzielu" wg mnie zależy od tego, w jak dużej miejscowości się pracuje. w moim niedużym Giżycku zdaje się, że nie jest jakoś bardzo ciężko. w porównaniu do tego, co widziałam w jednej z olsztyńskich biedronek, to rzeczywiście harówa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-01 18:04 przez izasko1987.

Praca w Biedronce

01 lip 2011 - 18:03:16

Moja koleżanka też pracuję, ale dostała 1800 zł :) 900 zł to pewnie pół etatu.
Mój wujek jest kierownikiem rejonu, dostaje ok. 4 tysiące na rękę ;)

Praca w Biedronce

02 lip 2011 - 23:25:24

Hej chcialabym wam zaproponowac ucziwy sposob za zarobienie co prawda malej gotowki ale zawsze to cos.. na drobne wydatki oraz czasami mozna rowniez dostac jakas mala rzecz np zel pod prysznic, ptasie mleczko itd. Mianowicie pracuje w firmie ktora bada rynek tzn. jestem ankieterka i poszukujemy osob z KRAKOWA ktore byłyby chetne na wlasnie takie ankiety. Własnie trwa ankieta na temat gum do zucia a w prezencie dostaje sie 50 zł. Co prawda ankiety odbywaja sie co jakis czas (nie regularnie) i tak jak wyzej wspomnialam nie zawsze sie dostaje pieniadze. Pisze tutaj poniewaz zbieram chetne osoby, ktore mogłyby i chcialyby oczywiscie poswiecic troszke czasu na ankiete tj. srednio trwa 30 - 60 min .. zalezy.. jezeli jestescie chetne to wiecej info na prv oraz poprosze o imie nazwisko nr tel i wiek na prv. wiek jest potrzebny do tego ze sa okreslone przedzialywiekowe :) nie kazdy sie ze tak powiem kwalifikuje :) wiec Zapraszam :)

Praca w Biedronce

03 lip 2011 - 11:38:10

Baby Siter 15€ na godzine;)

Praca w Biedronce

04 paź 2011 - 13:15:52

Witam:).Ja pracuje w biedronce i nie narzekam.Nie jest tak ze jak Cie nie ma na kasie to krzycza bo towar wykładasz.Jest jedna głowna kasa na której sie siedzi a jesli nie ma ruchu to reszta kasjerów wykłada towar.I nie ma jakiegos specjalnego proszenia o przerwe czy wc.Normalne mówisz i idziesz.Ktos ma jakies dziwne wiadomosci na temat pracy tam.Pozdrwiam

Praca w Biedronce

04 paź 2011 - 13:19:11

Cytat
amazonka92
Hej chcialabym wam zaproponowac ucziwy sposob za zarobienie co prawda malej gotowki ale zawsze to cos.. na drobne wydatki oraz czasami mozna rowniez dostac jakas mala rzecz np zel pod prysznic, ptasie mleczko itd. Mianowicie pracuje w firmie ktora bada rynek tzn. jestem ankieterka i poszukujemy osob z KRAKOWA ktore byłyby chetne na wlasnie takie ankiety. Własnie trwa ankieta na temat gum do zucia a w prezencie dostaje sie 50 zł. Co prawda ankiety odbywaja sie co jakis czas (nie regularnie) i tak jak wyzej wspomnialam nie zawsze sie dostaje pieniadze. Pisze tutaj poniewaz zbieram chetne osoby, ktore mogłyby i chcialyby oczywiscie poswiecic troszke czasu na ankiete tj. srednio trwa 30 - 60 min .. zalezy.. jezeli jestescie chetne to wiecej info na prv oraz poprosze o imie nazwisko nr tel i wiek na prv. wiek jest potrzebny do tego ze sa okreslone przedzialywiekowe :) nie kazdy sie ze tak powiem kwalifikuje :) wiec Zapraszam :)
heh nie ładnie na forum respondentów szukać:) powinnaś chodzić po domach i ładnie ich rekrutować:) jestem ankieterem 12 lat , wiem na ten temat wszystko

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

waszym zdaniem?