Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

20 cze 2011 - 14:22:14

Ja robiłam w na przełomie luty/marzec właśnie do roboty jako hostessa.
I badanie kosztowało 96zł + 20złdla lekarza za podbicie ksiazeczki.
Więc tak. Próbka musi być oddawana codziennie niestety. ew mozesz przywieźć 2 probki za 1 razem z dwóch kolejnych dni.
mi podpisywal ksiazeczke rodzinny, ale mial tam tez jakies uprawnienia dodatkowe na ksiazeczke to byś musiała się spytać:)

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

03 sie 2011 - 08:50:19

Ja potrzebowałam pilnie załatwić sobie taką książeczkę bo pokłóciłam się z moim szefem i zmieniałam pracę na inną i mój " były kochany szef" poinformował mnie że się gdzieś zapodziała i póki jej nie znajdzie to mi jej nie odda itp.... a była mi niezbędna do nowej i to na "dziś" pogrzebałam więcej w sieci i znalazłam dobry kontakt z chłopakiem z w-y co zajmuje się załatwianiem takich rzeczy w jeden dzień i mam teraz piękną i bezterminową książeczkę (przysłał mi pocztą). jak by co to podaje jego tel. 517 954 069. miałam już dwie kontrole z sanepidu i nikt słowa nie powiedział. pozdrawiam.

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

03 sie 2011 - 08:58:11

Robiłam 4 lata temu w sanepidzie (w niektórych miastach można też u lekarza rodzinnego) płaciłam 98zł, a w tym roku u mnie w mieście kosztuje 112-124zł. Próbki do badania zanosiłam wszystkie razem, jest to tylko to badanie, stempluje Ci to lekarz rodzinny i to kosztuje 30zł, nie zawsze ale mają prawo chcieć opłaty za to. Odnawiasz ją co roku, u lekarza rodzinnego (przynajmniej ja tak robię).

I myślę, że książeczka Ci się przyda, ja pracuję jako hostessa, ale właśnie do pracy kelnerki, czy w sklepach z żywnością jest potrzebna. A tam najłatwiej jest znaleźć pracę dorywczą czy coś na szybko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

własny biznes