Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:12:49

Cytat
kaska__1990
Praca w niedzielę to niestety mankament pracy w galerii, chcesz mieć wolną niedzielę, zmień zawód. Wiem, że to nie fajne, ale taka praca, na pewno nie zamkną sklepów w niedzielę, bo mnóstwo ludzi ma wtedy wolne i chce zrobić zakupy, a dla sklepów to zarobek.

zgadzam sie :) ale obrót w niedzielę jest na prawdę słaby, przynajmniej u nas, może inaczej jest w kawiarniach i restauracjach :)

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:12:51

sklepy mają wg Ciebie zamknąć, bo dzień dla rodziny, a inne zawodu typu pielęgniarki, lekarze i napewno wiele innych przykładów by się znalazło? Szpitale i Domy Opieki też mają być wg Ciebie w niedziele zamknięte? Praca to praca... za coś trzeba żyć :/

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:13:02

Cytat
GaBrYsiAa1996
i najgorsze są kobiety , które mają w przymierzalni tonę ciuchów,20 minut przed zamknięciem i mówią ,ze strasznie nam współczują ,że musimy pracować w niedzielę :D
Cytat
Ditta2584
no ale przecież pracownicy którzy pracują w niedzielę mają wolne inne dni np. poniedziałek
a z rodzinie powinno się poświęcać czas codziennie

niby tak :) ale ja np pracuję tylko w weekendy i szkoda mi dziewczyn z którymi pracuję, co tydzień w niedziele do 17, one maja swoich mężów i rodziny i muszą być w pracy , kiedy ich bliscy mają wolne i tak się mijają :)
Racja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:13:32

Cytat
tatiana29
Cytat
studentkakasia
Ja jestem za pracą w niedziele, bo wiele osób nie ma innego wolnego dnia w tygodniu, żeby zrobić zakupy.
a pracujesz w niedziele???
Ja nie pracuje w niedziele. Studiuje i jeszcze wcale nie pracuje, ale mój chłopak na przykład pracuje na 3 zmiany i ma 7 dniowy tryb pracy, wiec wiem co to znaczy. Mimo wszystko uważam, że sklepy- nawet te z zubraniami powinny być otwarte w niedziele. Za przykład mogę podac mojego tate, który w tygodniu pracuje do 19, w soboty do 16 i tylko w niedziele może sobie coś kupić.

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:14:04

Cytat
skysweet
sklepy mają wg Ciebie zamknąć, bo dzień dla rodziny, a inne zawodu typu pielęgniarki, lekarze i napewno wiele innych przykładów by się znalazło? Szpitale i Domy Opieki też mają być wg Ciebie w niedziele zamknięte? Praca to praca... za coś trzeba żyć :/
Wiadomo policja,straz itp musza pracowac nie mialam ich na mysli

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:14:29

Cytat
tatiana29
Cytat
GaBrYsiAa1996
i najgorsze są kobiety , które mają w przymierzalni tonę ciuchów,20 minut przed zamknięciem i mówią ,ze strasznie nam współczują ,że musimy pracować w niedzielę :D
Cytat
Ditta2584
no ale przecież pracownicy którzy pracują w niedzielę mają wolne inne dni np. poniedziałek
a z rodzinie powinno się poświęcać czas codziennie

niby tak :) ale ja np pracuję tylko w weekendy i szkoda mi dziewczyn z którymi pracuję, co tydzień w niedziele do 17, one maja swoich mężów i rodziny i muszą być w pracy , kiedy ich bliscy mają wolne i tak się mijają :)
Racja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na weekend powinni być po prostu inni pracownicy albo rotacja, ja nie jestem za zamknięciem bo w pracy w niedziele się nie narobię a mam za to płacone no ale nie każdy jest w takiej sytuacji jak ja ;)

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:14:43

Coś w tym jest, ale jednak jakieś sklepy powinny być czynne... zawsze są jakieś nagłe wypadki, nie mówię o ubraniach, czy coś, ale inne owszem.. Np. Okazało się, że masz ważne spotkanie w niedzielę o 17 (rodzinne, jakiekolwiek) i nie masz rajstop a wszystko pozamykane?
Taki banalny przykład, ale jednak...

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:16:01

Wg mnie idealne rozwiazanie to mozliwosc (ale nie przymus) pracy w niedziele w zamian za dzien wolny w innym wybranym dniu. Osobiscie bardzo chetnie bym takie cos wybrala, gdybym tylko miala taka mozliwosc.

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:17:53

no niestety, wszystkim nie dogodzisz...
niektórzy dziękują Bogu że właśnie w niedzielę mogą zarobić jakiś grosz...

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:18:20

Cytat
razdwapiec
Wg mnie idealne rozwiazanie to mozliwosc (ale nie przymus) pracy w niedziele w zamian za dzien wolny w innym wybranym dniu. Osobiscie bardzo chetnie bym takie cos wybrala, gdybym tylko miala taka mozliwosc.
No ale nistety u nas to przymus.Mialam grafik i w ciagu mc mialam 1 weekend tylko wolny.


Mam ponad 30 stke i pamietam czasy jak w soboty bylo do 14,a w niedziele zamkniete.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 3/5

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:19:02

ja tez pracuje w weekendy ale wlasnie wydaje mi sie ze w niedziele jest wiekszy ruch :) bo wtedy ludzie maja wolne i czas na zakupy

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:20:44

Cytat
tatiana29
Cytat
skysweet
sklepy mają wg Ciebie zamknąć, bo dzień dla rodziny, a inne zawodu typu pielęgniarki, lekarze i napewno wiele innych przykładów by się znalazło? Szpitale i Domy Opieki też mają być wg Ciebie w niedziele zamknięte? Praca to praca... za coś trzeba żyć :/
Wiadomo policja,straz itp musza pracowac nie mialam ich na mysli

Tak więc dlaczego współczujesz tylko kobietom pracującym w sklepach? Sama pracowałam, wiem, że to osłabia troche kontakty rodzinne , jednak wiele innych osób też pracuje i nie da się zrobić tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Są zawody gdzie się pracuje nawet w Święta czy Sylwestra... przykładem jest moja mama... ale tak jak mówię ktoś pracować musi :) Jak to powiedział mój wykładowca praca: " Nie ma sprawiedliwości na świecie i nie macie co na nią liczyć" Pozdrawiam

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:21:16

Cytat
tatiana29
Cytat
razdwapiec
Wg mnie idealne rozwiazanie to mozliwosc (ale nie przymus) pracy w niedziele w zamian za dzien wolny w innym wybranym dniu. Osobiscie bardzo chetnie bym takie cos wybrala, gdybym tylko miala taka mozliwosc.
No ale nistety u nas to przymus.Mialam grafik i w ciagu mc mialam 1 weekend tylko wolny.


Mam ponad 30 stke i pamietam czasy jak w soboty bylo do 14,a w niedziele zamkniete.

A myslalas o zmianie pracy?

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:22:36

ja nie pracuje w niedziele, ale jestem za wolnymi niedzielami dla wszystkich tylko niestety nie dla słuzby zdrowia i policji

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:23:16

Cytat
razdwapiec
Cytat
tatiana29
Cytat
razdwapiec
Wg mnie idealne rozwiazanie to mozliwosc (ale nie przymus) pracy w niedziele w zamian za dzien wolny w innym wybranym dniu. Osobiscie bardzo chetnie bym takie cos wybrala, gdybym tylko miala taka mozliwosc.
No ale nistety u nas to przymus.Mialam grafik i w ciagu mc mialam 1 weekend tylko wolny.


Mam ponad 30 stke i pamietam czasy jak w soboty bylo do 14,a w niedziele zamkniete.

A myslalas o zmianie pracy?
Tak,juz zmienilam na szczescie,precuje teraz pn-pt od 8-16:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KRAKÓW