Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 19:27:51

Słuchajcie mam taki problem byłam dzisiaj na próbe w pracy, polega ona na sprzedawaniu tandetnych perfum przed markietami w miastach i wmawianie ludziom, że to mega okazja....
czy któraś z was już pracowała w ten spodób? Bo kurcze duzo obiecują ale czy to wszystko to prawda? Proszę o pomoc ;)

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 19:31:08

nie pracowałam, ale juz chyba ze dwa razy próbowano mi to wcisnąć -.-
musisz mieć dobrze gadane i twardy charakter do takiej pracy...

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 19:52:14

no proszę was nikt więcej?

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 19:55:07

Jeśli masz podpisaną umowę to nie masz co się martwić.

Ale jeśli zarobisz tylko jakiś % od sprzedaży to marnie to wygląda... sama bym czegoś takiego nie kupiła.

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 19:57:27

Sama nie pracowałam,ale często na mieście spotykam takich ludzi wciskających to dziadostwa:)
Mnie to osobiście odrzuca,takie nagabywanie na silę... Nie chciałabym tak pracować:)

Poza tym jak mam ochotę kupić sobie perfumy,to wolę pójść do drogerii,a nie kupować przypadkowy badziew na ulicy:)

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 19:57:33

Mojego tatę kiedyś zaczepiły takie dwie dziewczyny co perfumy sprzedawały i do niego że wystarczy powiedzieć co jest stolicą perfum i miał trzy odpowiedzi Paryż, Bruksela i Kopenhaga i udawał że nie wie. Jedna dziewczyna do niego, że da mu podpowiedź, stolica Francji, na co mój tata specjalnie, że Bruksela, a ta dziewczyna ,,Super! Gratulujemy Panu dzięki dobrej odpowiedzi ma Pan zniżkę na dodatkowy męski perfum" i gada gada, a mój tata ,,Ale chwila, chwila od kiedy Bruksela jest stolicą Francji". Laski się zaczęły śmiać. Dla mnie taka robota to głupota, większość ludzi olewa, bo perfumy są tanie i beznadziejne, a cena wcale nie jest atrakcyjna.

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 19:57:44

a z jakiej firmy??? forever w krakowie???????

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 20:02:51

No chyba ile sprzedasz tyle zarobisz a z tego co wiem wiele osob z daleka omija takich "wciskaczy" :P Ja również.

ogolnie bym się na to nie pisala ;) ale nie wiem nie pracowałam :)

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 20:06:07

wiem, że te nazwijmy to "perfumy" śmierdzą ale proponują mi za tydznień próby( moze to być 2 dni nawet) byle bym sprzedała 30 flakonów tych perfum 200zł to ma być tydzień na próbe żeby sprawdzić jak sobie poradzę.... na umowe proponują 1200zł na czysto z odliczonym już dojazdem(koszt dzienny dojazdu to 15 zł) więc niby ok. no i poza tym raz w miesiącu firma zaprasza na kręgle, paintbolla itm. z osobą towarzyszącą, w wakacje wyjazd na tydzień też na ich koszt? Nie zakolorowe to wszystko według was??? :/

a ta firma to jakaś z Bydgoszczy.

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 20:07:25

nie pracowalam i nie chcialabym tak pracowac ale szacunek że wzielas sie za taką prace

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 20:15:23

ja poszłam kiedyś poszłam na próbę do pracy niby jako obsługa klienta w hurtowni kosmet.na spotkaniu facet powiedział że praca jest świetna będziemy się zajmować kosmetykami itp.potem powiedział że na podjedziemy na miejsce do innego miasta i tam będziemy pracować z klientami i nic więcej nie chciał powiedzieć.Jak przyjechaliśmy na miejsce,zaparkowaliśmy na rynku i koleś otwiera bagażnik i mówi do mnie,,patrz jak to się robi" i zaczepia ludzi.Porażka jakaś tak się wkurzyłam.Powiedziałam że nie tak się umawialiśmy a on żebym z nich chodziła i patrzyła jak to się robi że może sie przekonam.Chodziłam za nim a on ciągle wydzwaniał do innych i pytał ile już wcisnęli i żeby bardziej się starali.Musiałam siedzieć z nim jakieś 9 godz i łazić po rynku bo nie miałam jak wrócić a na koniec powiedziałam że ja nie jestem z tych ludzi co będą komuś gówno wciskać i robić z ludzi idiotów i że dziękuje za taką pracę.
Nigdy w życiu nie podejmę się tej pracy,nie mogłam patrzeć jak dawał im wskazówki jak mają stawiać kroki,że mają klaskać i od razu otwierać portfel to oni wtedy się źle czują w takiej sytuacji i kupuja itp.Bez przesady ale t oni traktują ludzi jak idiotów i myślą że psychologicznie ich podejdą ludzie będą kupować a tak naprawdę to sami są żałośni.

Cytat
zaczarowanaaaa
Mojego tatę kiedyś zaczepiły takie dwie dziewczyny co perfumy sprzedawały i do niego że wystarczy powiedzieć co jest stolicą perfum i miał trzy odpowiedzi Paryż, Bruksela i Kopenhaga i udawał że nie wie. Jedna dziewczyna do niego, że da mu podpowiedź, stolica Francji, na co mój tata specjalnie, że Bruksela, a ta dziewczyna ,,Super! Gratulujemy Panu dzięki dobrej odpowiedzi ma Pan zniżkę na dodatkowy męski perfum" i gada gada, a mój tata ,,Ale chwila, chwila od kiedy Bruksela jest stolicą Francji". Laski się zaczęły śmiać. Dla mnie taka robota to głupota, większość ludzi olewa, bo perfumy są tanie i beznadziejne, a cena wcale nie jest atrakcyjna.
Dokładnie,mi też koleś kazał zadawać pytania i niby że drugie perfumy gratis a przy płaceniu miałam te perfumy normalnie liczyć.Porażka jakaś
Cytat
monich-k
wiem, że te nazwijmy to "perfumy" śmierdzą ale proponują mi za tydznień próby( moze to być 2 dni nawet) byle bym sprzedała 30 flakonów tych perfum 200zł to ma być tydzień na próbe żeby sprawdzić jak sobie poradzę.... na umowe proponują 1200zł na czysto z odliczonym już dojazdem(koszt dzienny dojazdu to 15 zł) więc niby ok. no i poza tym raz w miesiącu firma zaprasza na kręgle, paintbolla itm. z osobą towarzyszącą, w wakacje wyjazd na tydzień też na ich koszt? Nie zakolorowe to wszystko według was??? :/

a ta firma to jakaś z Bydgoszczy.
Tak tak identycznie mi mówili tylko mi że na rękę 1600zł + prowizja od sprzedaży i te imprezy co wymieniasz.Nie wiem czy to naprawdę się sprawdza bo jak pisałam byłam jeden dzień ale wolę sobie zapłacić za takie imprezy niż płaszczyć się przed ludźmi na ulicy i robić idiotkę.Sory ale ja mówie jak ja to widzę,jak Ci pasuje ta praca i lubisz okłamywać ludzi i wciskać im kit za wszelką cenę to czemu nie:)Mi było szkoda tych babć i wielu osób jak koleś do mnie mówił ,,dawaj idź za nią ona kupi bo ma dużo reklamówek więc ma kasę",masakra:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 20:23 przez tana2w.

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 20:19:21

chyba nie ma gorszej pracy.

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 20:22:13

no właśnie na tym to polega.... że niby za darmo a potem mówi ze za tyle i tyle. Oni mają tak tą prezentacje ułożoną, że tak otłumanią człowieka że szok. Ja właśnie też bym tak chyba nie umiała... ale te warunki są kuszące o ile autentyczne;/

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 20:25:00

Oj u mnie w Kołobrzegu stoją na skrzyżowaniu na każdym rogu jeden chłopak oczywiście garnitur koszula i czarna walizka no i nagabuje masakra ani ich ominąć ani nic i zawsze to samo potrafią z 50m się ciągnąć i gadać grrr... ja osobiście bym nie poszła do takiej pracy :))

proszę o pomoc-PRACA!!!

24 maj 2011 - 20:28:20

odpuść sobie !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca internet = kaasa