Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8
niezweryfikowana
Posty: 84
Ostrzeżenia: 1/5

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:09:39

nie chce nigdy pracowac! chce miec sponsora!

zweryfikowana
Posty: 511
Ostrzeżenia: 1/5

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:10:37

STEWARDESSA, albo piolt samolotu <ok>
powoli zaczynam się w to wkręcać, wybieram się do specjalnej szkoły kształcącej w tym kierunku, a potem zobaczymy co życie przyniesie;d

zweryfikowana
Posty: 325
Ostrzeżenia: 2/5

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:11:38

Jako małe dziecko chciałam być weterynarzem ale teraz zdecydowanie policja

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:15:53

ja mam podobno zdolnosci manualne, ale musialam myslec praktycznie. skonczylam rozne szkoly - marzenia o podrozach (turystyka) skokoczylo sie siedzeniem w biurze 7 dni w tyg ;/ pozniej poszlam na psychologie, ale to raczej dla siebie ;) robilam rozne rzeczy w zyciu, nie wiem jak w wieku 19 lat mozna wiedziec co sie chce robic skoro ja nawet majac 25 lat zle wybralam... mysle teraz o wlasnym biznesie - interesuje mnie wszystko co tworcze (kiedys zajmowalam sie florystyka i naprawde mialam z tego frajde) :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:17:43

ponad wszystko chciałabym być pisarką lub pracować w radio:) marzy mi się budzić ludzi 'dzien dobry, wybiła szósta, pora wstawać" :D chciałabym też pisać felietony do gazet:) póki co studiuję pedagogikę, ćwiczę wymowę itd, może kiedyś się uda ;)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:17:46

Cytat
kinga250511
Cytat
FuckLimits
A mi się marzą podróże.. Nie zalicza się to chyba do jakiegoś zawodu, ale niektórzy na tym zarabiają (;
dokładnie! mój kuzyn opowiadał o koledze, którego praca polega na podróżowaniu, sprawdzaniu standardów hoteli na całym świecie, rozrywek itp. dla biur podróży żeby mogły odpowiednie oferty przygotować. kąpie się w basenach, zajada najlepsze smakołyki z całego świata, pije najlepsze alkohole. wszystko na koszt firmy + wypłata. ale szukają tylko osób samotnych bez rodzin i zobowiązań bo praca wiąże się z ciągłymi wyjazdami


Jak dostać taką pracę?:)))

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:21:21

Ja miałam tego dużo kiedyś chciała być modelką , tancerką , a teraz marzy mi się zostać wizażystą stylistą lub otworzyć swój markowy sklep z ciuchami ;P

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:31:23

aktorka ;)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:32:05

Ja zawsze chciałam być lekarzem, psychiatrą albo neurologiem..

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:44:24

Cytat
marl23
Cytat
martus2411
Cytat
marl23
a ja logopedą-fonoaudiologiem :) Mam nadzieję, że marzenie się spełni :)

ja niespodziewanie, za miesiąc, jak się obronię, będę właśnie nauczycielem-logopedą :) specjalizację może później zrobię, bo na razie nie mogę się zdecydować, choć chodzi za mną logopedia kliniczna lub neurologopedia, ale za daleko musiałabym wyjechać. Czekam aż otworzą którąś z tych specjalizacji w Krakowie, w między czasie będę próbować się do tej telewizji jednak dostać :P

jak studia? ciężko jest ? :)

Studia są całkiem przyjemne, choć łatwo na pewno nie jest. Problemem jest to, że po podziale studiów na licencjackie i magisterskie, bardzo zmienił się program nauczania. Okroili wiele przedmiotów z czasu (ale nie z materiału) i wiele przedmiotów egzaminowanych przerobili na samo zaliczenie, co powoduje, że jest łatwiej i nie trzeba tyle zakuwać, a z drugiej strony mam świadomość, że moje wiadomości nie są tak obszerne, jak być powinny. Wiadomo, że każdy się uczy tyle, ile musi, a nie tyle, ile powinien :) Złe też jest to, że większość zajęć odbywa się późnymi popołudniami, mimo że są to studia dzienne. Niestety terapeuci i lekarze, którzy wykładają, pracują w swoich gabinetach i mają dla nas czas dopiero po ich pierwszej pracy. I jeszcze jedno, są to studia filologii polskiej o specjalności nauczycielskiej z logopedią, więc obejmują nas wszystkie przedmioty literaturo i językoznawcze, plus wszystkie dydaktyczne, łącznie z praktykami w szkole. Czyli dwa kierunki w jednym. Ma to swoje plusy i minusy. Całe szczęście na magistrze specjalność jest już tylko jedna, albo logopedia, albo nauczyciel. Jak chcesz wiedzieć więcej, pytaj na priv :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 22:02:35

Od dziecka kręciły mnie pieniądze :) No i teraz jestem księgową :)) W tym roku kończę Finanse i Rachunkowość i się bronię - aaaaaaa :)

wymarzony zawód

26 maj 2011 - 20:56:28

Cytat
ula-85
to ja pobiję chyba wszystkie bo ja chciałam być ....... uwaga uwaga................. nauczycielką.................. i tak się stało:) jak ja lubię "gnębić" te dzieciaki:):):):):):):):)


ja bylam pierwsza:) i co? fajny zawod? bo ja sie waham....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca internet = kaasa