Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca Diverse

04 maj 2011 - 20:56:26

Jestem mega szczęśliwa, ponieważ dostałam się na okres próbny 3 miesięcy do Diversa. Ale zarazem troszkę się boję, bo nigdy nie pracowałam w takiej branży, a bardzo chciałabym się sprawdzić... :)
Podstawy znam, muszę poznać bardzo dobrze kolekcję... To wiem... Ale może macie jeszcze jakieś dodatkowe rady...?
Może któraś pracowała w Diversie, albo podobnym miejscu...? Każda dobra rada bardzo mi pomoże ;)
Pozdrawiam :))

Praca Diverse

20 maj 2011 - 16:29:04

Ja bym się tak nie cieszyła na twoim miejscu. Pracowałam jakiś czas w diverse i rzuciłam tą pracę niedawno. Zdobędziesz trochę doświadczenia i przekonasz się kim jest pracownik w tej firmie.
Bardzo źle wspominam tam pracę : ciągły stres, straszenie,zero szacunku do pracownika, beznadziejny regionalny ale to tylko mała część tego wszystkiego co się tam dzieje.
W każdym sklepie jest podobnie, ale w diverse nie masz co liczyć na bony i inne profity. Jest źle w tej firmie i nie ma co liczyć na poprawę. Popracuj trochę i się przekonasz. Musisz zlewać troszkę tą pracę i podchodzić do niej z dystansem. Nie jest na pewno warta ciężkiego zaangażowania.



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-26 19:03 przez Dezeeel.

Praca Diverse

02 sty 2012 - 20:08:35

Niech Was drogie dzwieczyny Bóg broni przed pracą w Diversie bo na początku jest supeeer ale to nie trwa długo, potem tylko wykorzystywanie pracowników do granic wytrzymałości za marne pensje jak na taki duży nakład pracy, przetrzymywanie poza godzinami w pracy, nie wypłacanie nadgodzin "a jak się nie podoba to zwolnienie" słowem MOBING

Praca Diverse

02 sty 2012 - 20:10:43

Potwierdzam słowa poprzedniczek!

Praca Diverse

02 sty 2012 - 20:14:01

a jak ze stawką? autorko, jaką masz?

Cytat
muee
a jak ze stawką? autorko, jaką masz?
ło jezu, wątek z maja, no nie wierzę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-02 20:15 przez muee.

Praca Diverse

03 sty 2012 - 18:54:11

Stawka 8,50 zł/godz ale nie chodzi o stawkę bo ona nie jest taka zła tylko o sposób w jaki traktuje się ludzi, zero szacunku dla pracowników, wykorzystywanie na maksa, potworna organizacja pracy, zawyżanie i to ogromne "mocy przerobowych" na miesiąc aby przypadkiem nie dać premii pracownikom, beznadziejna firma a może raczej kierownictwo które tam pracuje. Nie polecam tej firmy absolutnie, dziewczyny i nie tylko dziewczyny (mężczyźni tez tam pracują choć niewielka ich ilość), jeżeli się szanujecie nie idźcie tam w żadnym wypadku. Zreszta można się przekonać obserwując rotację sprzedawców tylko kierownictwo może tam dłużej popracować ale zapewniam kosztem zwykłych sprzedawców!!!:( A szkoda bo może to i dobra firma ale kierownictwo robi bardzo złą markę!!!

Praca Diverse

03 sty 2012 - 18:58:37

słyszałam złe opinie o pracy tam, ale Tobie gratuluję i mam nadzieje że Ci się spodoba

Praca Diverse

03 sty 2012 - 18:59:00

siostra mojego chłopaka pracowała w reserved, podobno ciągła bieganina i stres, wykorzystywanie pracowników i mało kasy...

Praca Diverse

03 sty 2012 - 19:18:27

W sprawie łamania praw pracowniczych warto zapoznać się z tą stroną
http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,91789,6646848,Nie_boj_sie_sadu_pracy.html

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Praca Diverse

31 lip 2013 - 18:26:12

hej, właśnie też zamierzam podać wam przydatnego linka - wypowiedzi pracowników Diverse - same poczytajcie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,12186

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Anglia