Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 22:54:46

Znalazłam wiele wątków dotyczących tego tematu jednak były już strasznie mocno rozpisane, dlatego postanowiłam założyć nowy wątek...a przechodząc do szczegółów...
Czy są na szafie dziewczyny które pracowały w Warszawie w SH??bardzo mnie to ciekawi gdyż z chęcią podjęłabym się takiej pracy bo uwielbiam takie szperanie(choć wiem, że nie na tym by polegała moja praca)w ubraniach i ogólnie lubię kontakt z ludźmi i ubraniami :D.Czuje, że bym odnalazła siw w tym. Więc jeśli są tu jakieś szafirki które pracowały w ciucholandach prosiłabym o szczegóły np; jakie trzeba spełniać wymogi, ile może tak mniej więcej się zarabia (nie chodzi mi tu o konkretną zapłatę tylko czy to przynajmniej jest warte zachodu-wypłata równa średniej krajowej) i czy ogólnie to przyjemnie zajęcie ?Na co pracodawca zwraca uwagę podczas wyboru pracownika??

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 22:56:15

nie pomoge bo nie wiem. Ale sama jestem ciekawa ;)

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 22:58:47

także dołączam się do pytania ;)

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 23:00:13

ciekawe :)

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 23:00:48

Też bym chciała pracować w sh :)

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 23:02:16

rowniez nie wiem ale chetnie sie dowiem;P
kolezanka mojej kolezanki pracuje w SH (nie w warszawie ani nawet w poblizu;p) i opowiadala ze jak przychodzi nowy towar to zawsze sobie odkladaja to co im sie podoba i wplacaja pieniadze...i calkiem fajne rzeczy moga zdobyc:)

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 23:06:04

podbijam

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 23:13:42

mam nadzieję, że znajdzie się jakaś pomocna osóbka :)

niezweryfikowana
Posty: 509
Ostrzeżenia: 1/5

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 23:17:35

Też jestem ciekawa jak to jest.

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 23:17:43

moja mama pracowała 1,5 roku. Nie w Warszawie. Miały wszystko z pierwszej reki ale za conajmniej podwójne ceny, w innych sh u mnie w miesice pracujące nie moga brac zadnych rzeczy -wiem bo kolezanki pracuja
jeszcze dodam,ze jest bardzo ale to bardzo ciezko,przynajmniej u mnie w miescie,wiele osob juz po kilku dniach rezygnowało,wydaje sie ze jest to praca przyjemna ale jak tachasz tony wieszaków ze szmatami na raz na te wysokie rurki i to z predkoscia śiwatła czasami to przestaje byc tak milo,pamietam jak moja mama pracała po 8h to od razu szła odpoczac,nie miałasiły nawet zjesc. Moze w innych miastach jeswt inaczej, nie wiem,chetnie porownam wypowiedzi innych;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 23:20 przez doomiii.

zweryfikowana
Posty: 1.427
Ostrzeżenia: 1/5

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 23:19:53

Moja ciocia pracuje w SH i mowi ze nie oplaca sie pracowac, bo dosyc ze malo placa to jeszcze nie mozna sobie odkladac rzeczy, albo tylko jedna, dlatego zze jakby pracownicy mieli sobie odkladac najlepsze ciuchy, to nic ciekawego nie zostalo by dla klientow, przez co sh by ich stracil bo nie przyciagal by niczym ciekawym. Trzeba tez duzo sie nameczyc z rozpakowaniem towaru, posegregowaniem, powieszeniem na wieszaki, ukladaniem gdy w dzien dostawy wszystko jest porozwalane na ziemi i nie odwieszone w swoje miejsce i pilnowaniem zeby nikt nie kradl. Z tego wszystkiego co slyszalam, nigdy nie chcialabym tam pracowac

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 23:21:13

U mnie w mieście mają najniższą krajową i przy dostawie towaru nie mogą nic sobie odkładać .... ;/ chore troszkę dla mnie;/ jak tak można zobaczyć coś ślicznego i odłożyć to ...;D

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 23:27:01

znajoma pracuje w lumpie nie pamietam jaka to 'sieć' ale takie czerwone napisy mają:P
tak czy inaczej wiecznie narzekała ze:

mało płatna
ze ludzie bywają męczący
rozwieszanie ciuszkow /segregacja- męczarnia

no i najważniejsze! nie moze dla siebie odkladać ciuszkow:(

praca w ciucholandzie

30 mar 2011 - 23:34:39

no właśnie chyba najgorsze co to np jak pracuje się w sh zobaczy jakąś perełkę a tu nagle bach jakaś baba ją zabierze :( he he no fakt chyba trzeba być silnym psychicznie i fizycznie by tam pracować i mieć oczy szeroko otwarte bo zdarzają się złodziejaszki ;p

praca w ciucholandzie

31 mar 2011 - 19:10:55

Cytat
MalaSzuSzu
Znalazłam wiele wątków dotyczących tego tematu jednak były już strasznie mocno rozpisane, dlatego postanowiłam założyć nowy wątek...a przechodząc do szczegółów...
Czy są na szafie dziewczyny które pracowały w Warszawie w SH??bardzo mnie to ciekawi gdyż z chęcią podjęłabym się takiej pracy bo uwielbiam takie szperanie(choć wiem, że nie na tym by polegała moja praca)w ubraniach i ogólnie lubię kontakt z ludźmi i ubraniami :D.Czuje, że bym odnalazła siw w tym. Więc jeśli są tu jakieś szafirki które pracowały w ciucholandach prosiłabym o szczegóły np; jakie trzeba spełniać wymogi, ile może tak mniej więcej się zarabia (nie chodzi mi tu o konkretną zapłatę tylko czy to przynajmniej jest warte zachodu-wypłata równa średniej krajowej) i czy ogólnie to przyjemnie zajęcie ?Na co pracodawca zwraca uwagę podczas wyboru pracownika??

Raczej nie masz co liczyć na ok. 3500 (bo mniej więcej tyle wynosi średnia) dostaniesz jako sprzedawca.. Praca pewnie jak praca w sklepie, tylko trzeba bardziej uważać bo z tego co widać ludzie myślą, że jak coś jest za 10 zł to można ukraść.. Do tego te tłumy w dniach dostawy (mieszkam obok jednego i przed otwarciem czekają tłumy, aż się zastanawiam jak tam ktoś się dostaje żeby otworzyć;p)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Umowa zlecenie