Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cracovia Salesman – Skuteczny przedstawiciel handlowy woj. małopolskie
Witam serdecznie,

zapraszamy na bezpłatny cykl szkoleń „Skuteczny przedstawiciel handlowy". Udział podniesie Twoje kompetencje rozwinie praktyczne umiejętności zawodowe oraz zmniejszy ryzyko utraty zatrudnienia. Kolejnym celem jest wzrost wyników sprzedażowych przedstawicieli handlowych oraz poprawa wyników sprzedaży firm uczestniczących w projekcie.

Zgłoś się wypełniając formularz pod adresem: http://akademiarozwojubiznesu.pl/index.php?option=com_chronocontact&chronoformname=CracoviaSalesman


Kto może wziąć udział w szkoleniu?


Projekt skierowany jest do przedstawicieli handlowych o niskim stażu pracy, zatrudnionych w małych i mikro przedsiębiorstwach.


Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest spełnienie wszystkich poniższych kryteriów:

• wykształcenie co najmniej średnie
• zatrudnienie w małym lub mikro przedsiębiorstwie z województwa małopolskiego
• staż pracy u obecnego pracodawcy nie przekraczający 2 lat
• wynagrodzenie netto na poziomie co najmniej 1200,00 zł netto

Zgłoszenia może dokonać zarówno pracodawca jak i osoba zainteresowana (lecz za zgodą pracodawcy).


Zakres tematyczny szkolenia będzie obejmował :

• Skuteczna autoprezentacja ( budowanie argumentacji, sztuka przemawiania)
• Techniki sprzedaży (techniki sprzedaży, rozwój umiejętności sprzedażowych)
• Umiejętności interpersonalne ( kontakt z klientem, radzenia sobie ze stresem, organizowanie pracy własnej, automotywacja
• Negocjacje handlowe ( zasady negocjacyjne, osiąganie sukcesów i unikanie konfliktów, efektywna komunikacja)
• Rozwiązywanie trudnych sytuacji w kontakcie z klientem ( metody odpierania ataków i zarzutów, rodzaje zażaleń i reakcji klienta, etapy radzenia sobie z nimi)
• Efektywna współpraca z producentami i dystrybutorami (budowanie korzystnej relacji handlowej- kontakt osobisty i telefoniczny, egzekwowanie ustaleń kontraktu)
• Asertywność w sprzedaży ( umiejętności odmawiania, formułowanie opinii itd.)
• Telemarketing (skuteczny kontakt mailowy i telefoniczny z klientem, budowanie relacji długofalowych)
Szkolenia odbędą się:
w maju i czerwcu (I grupa)
w czerwcu i lipcu (II grupa)
w lipcu i sierpniu (III grupa)
w sierpniu i wrześniu (IV grupa)
we wrześniu i październiku (V grupa)

Informacje o projekcie znajdziesz również na stronie http://akademiarozwojubiznesu.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=31:podnosimy-kompetencje-handlowc%C3%B3w-szkolenia-finansowane-ze-%C5%9Brodk%C3%B3w-ue&Itemid=60

Zgłoś się wypełniając formularz pod adresem: http://akademiarozwojubiznesu.pl/index.php?option=com_chronocontact&chronoformname=CracoviaSalesman

Uczestnikom szkoleń zapewniamy:

• 9 dni szkoleń stacjonarnych w Krakowie i 6 dni szkoleń wyjazdowych
• bezpłatny udział we wszystkich szkoleniach
• pełny catering
• zakwaterowanie podczas sesji wyjazdowych
• wykwalifikowaną kadrę wykładowców
• bezpłatne materiały szkoleniowe

• odpowiednio wyposażone sale wykładowe
• zajęcia w 12 osobowych grupach
Organizator:

Szkolenia będą organizowane i prowadzone przez Akademię Rozwoju biznesu we współpracy z firmą JWS Jagielończyk.

Kontakt:

Wioleta Dembek, Akademia Rozwoju Biznesu
kontakt @ AkademiaRozwojuBiznesu.pl (skasuj spacje)

Sama szukam darmowych szkoleń, polecam wszystkim szkolenia organizowane przez UE. Korzystajmy z nich bo są darmowe. Ja polecam szkolenie menadżerskie w Krakowie organizowane przez Uniwersytet Jagielloński. Jest darmowe i trwa od października do grudnia w weekendy. Tutaj jest stronę tego projektu www.snp.cittru.uj.edu.pl.

Gorąco polecam firmę videoszkolenia.pl, z którą zaoszczędziłem zarówno czas, jak i pieniądze. Szkolenia oferowane przez firmę wzbogaciły moich pracowników o niezbędną wiedzę, która pozwoliła nam zyskać odpowiednią pozycję na konkurencyjnym rynku. Wielkie dzięki!

a jakies firmy, ktore naprawde warte są zainteresowania? chcemy wziac udzial w jakims szkoleniu otwartym dla handlowcow. oczywiscie moze byc to szkolenie platne - chodzi przede wszystkim o JAKOŚĆ! a jak jakosc ma byc adekwatna do ceny to chetni ewyslucham propozycji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-05 10:57 przez lola_paola.

zdecydowanie synergia rozwoju - to firma, która tak przeprowadza szkolenia, abyś wyszedl z nich jako nowo narodzony handlowiec - z innym lepszym umyslem - tylko cialo pozostaje bez zmian :) a szkoda, bo jakby do tego bylo usuwanie cellulitu albo liposukcja to uuuuu - hehehe :D

a tak na powaznie - to niesamowicie sie troszcza o uczestnika. no i to jak potrafia zajac czas - nic sie ni enudzi, chcesz sluchac i sluchac. ja bylam na szkoleniu we wroclawiu, od tamtej pory spokojnie moge powiedziec ze mam duze lepsze rezultaty w pracy. a co za tym idzie - i finansowo lepiej mi sie wiedzie.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Ze swojej strony mogę polecić sprawdzoną firmę szkoleniowa Maciołek&Wspólnicy. Prowadzi pełną gamę szkoleń biznesowych ze zakresu sprzedaży, negocjacji, HR, umiejętności osobistych i szkoleń z zarządzania zespołem i projektami. Więcej o przeprowadzanych szkoleniach, cenach i terminach szkoleń możecie się dowiedzieć ze strony: https://szkoleniamaciolek.com/szkolenia-krakow/

Jeśli jesteś zainteresowany handlem, mogę polecić sprawdzenie platform handlowych Ildar Sharipov. Na przykład Instaforex ma wiele bardzo przydatnych materiałów na temat handlu na swojej stronie internetowej - myślę, że będzie to bardzo przydatne dla początkujących.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pytanie