Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Dobry psycholog

16 minut temu

Druk ścienny

23 minut temu

Nowy samochód

43 minut temu

Montaż Klimatyzacji

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

FARMA W SZKOCJI - PRACA

17 mar 2011 - 15:16:43

WITAM. 27 maja wyjezdzam do pracy w Szkocji na farme " David Leslie Fruit Farm " in Perth. na truskawki. prace załatwiłam sobie po znajomości ze znajomymi. i mamy znajomego pośrednika . to bedzie nasz pierwszy wyjazd . czy był juz moze ktos na tej farmie i moze opisać wrażenia ?

moja kolezanka jedzie akurat na farme Tofthill fatm in Glencarse koło Perth. również sie dowiem coś na temat tej farmy .


prosze o szybka odpowiedz :)

FARMA W SZKOCJI - PRACA

17 mar 2011 - 15:43:14

też chętnie się dowiem coś na temat tej farmy .

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

FARMA W SZKOCJI - PRACA

23 mar 2011 - 18:09:02

czekam na odpowiedzi ;)

FARMA W SZKOCJI - PRACA

28 mar 2011 - 18:40:20

Ta farma w torfil jest z jednych gorszych farm w jakich bylem katuja na kasie a na tygodniowkach nie widac ile godz jest przepracowanych po reszto szef jest mlody od 3 miechow ma ta firme po ojcu i po wojku ja przejol i sie wymadza co to nie on a szczaw ma dopiero 22 lata ludzie nie pchajcie sie na ta farme bo bedziecie tego zalowac a jeszcze jedno karawana kosztuje 32 funy za tydzien do tego swiatlo 15 funa za swiatlo za tydzien i 45 butla gazu za 2 tygodnie cos jeszcze dodac ?

FARMA W SZKOCJI - PRACA

28 mar 2011 - 18:49:07

ja bylam na Tofthill farm 2 lata temu, wtedy jeszcze bylo ok, nie mialam zadnych nieprzyjemnych sytuacji a i na zarobki nie narzekalam, pojechalam zeby sie sprawdzic - nie zarobic - moze dlatego:)
znajomi byli rok temu, juz podobno nie ma tam po co jechac, placi sie doslownie za wszystko.
karawana droga, warunki zadne, w niektorych karawanach nie bylo kuchenki nawet, butle z gazem trzeba kupic, prad tez kosztuje - to tyle chyba z dodatkowych wydatkow ale jak komus zbiory "nie ida" to jak odlicza to wszystko to marnie jego tygodniowka wyglada.
prysznice wspolne - nie wiem czemu nigdy nie stalam w kolejce a wszyscy na to narzekaja.
jest forum o tofthill tylko nie pamietam gdzie ale latwo go znalezc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca dodatkowa. polecam