Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

***Konsultantka AVON***

16 mar 2011 - 08:00:36

Hej dziewczyny:)

Szukam osób które chciałyby zostać konsultantką, to nic nie kosztuje a kosmetyki można mieć na prawdę dużo taniej, jeżeli troszkę się postarać to można przy tym sporo dorobić:) A przede wszystkim można sie rozwijać i zostać Liderem zespołu a to są już konkretne pieniążki:)
Jeżeli zdecydujesz się zostać konsultantką w tym katalogu i będziesz aktywna przez następne 4 katalogi to za 45 zł możesz zdobyć skórzaną torbę BATYCKI a dodatkowo otrzymasz prezent ode mnie!!!

Jeżeli jesteście zainteresowane to piszcie, chętnie wszystko dokładnie wytłumaczę.


A jeżeli interesuje Was tylko zakup to oczywiście też zapraszam, przy większych zamówieniach wysyłka gratis a także różne gratisy:)
U mnie możesz zamawiać i z Avon-u i z Oriflame a przesyłkę mieć gratis:)

ZAPRASZAM
tel 505-914-974
gg 7976699

***Konsultantka AVON***

16 mar 2011 - 08:10:15

Avon bez obrazy jest bo jest tani umówmy się...
może powiesz dziewczyna jakie maja zarobki?
w przypadku kiedy maja zamowienie mniejsze niz 150 zł nic nie zarabiają bo ok 15 zł które trzeba wydac za przesyłke dopiero po przekroczeniu tej magicznej liczby jest 25 procent zarobku... niby lepiej ale że ceny nie sa za produkty zbyt wygórowane to rowniez kokosów się nie zarobi...

Ja osobiscie wiem co mówie;
sporo zwrotów ze względu na uczulenia nie wspomne że masakryczny problem z tym był.

Przeszlam do oriflame i same pozytywy;
od kazdego produktu jest naliczany rabat 30 procent
programy ;witamy,sponsorkie,lojalnościowe
dodatkowe wynagrodzenia przy zamówieniu za 250 zł otrzymujemy jeszcze dodatkowo prócz tego co się zarobi gratis od firmy 25 zł odliczane od faktury i kwota ta rośnie wraz z kwota zamówienia...
Od razu podkreślamy ze istnieje coś takiego jak gwarancja satysfakcji czyli można zwrócić produkt do 30 dni i 30 procent zużycia produktu za cene jaką za nią zaplaciliśmy...
wyjazdy, szkolenia, promocje i wiele innych...


Więc osobiście na temat Avonu jeśli chce się wypowiadac niech robi to szczerze i otwarcie...

***Konsultantka AVON***

16 mar 2011 - 10:42:28

Też jesteś w oriflame i sorki ale to Ty mijasz się z prawdą.. myslisz że zachwalanie swojej firmy jest w porządku?
Przecież ja nikogo nie zmuszam a szukam CHĘTNYCH więc o co Ci chodzi? jeżeli nie jesteś zainteresowana to tu nie wchodź i nie będzie żadnego problemu, jeżeli chciałabyś już to wiedzieć to jeżeli któraś z moich dziewczyn nie ma pełnego zamówienia to jej pomagam w zdobyciu klientek i zamówienia więc po co się wypowiadasz skoro nie wiem????
I jeszcze jedno jeżeli bycie konsultantką Avon by się nie opłacało to po prostu tych konsultantek by tyle nie było, to chyba jest logiczne ale jak widać nie dla wszystkich!

***Konsultantka AVON***

16 mar 2011 - 10:55:56

AVON...
Mega zarobki... Świetnie się sprzedaje...
Jasne, jeśli składasz zamówienia po 20 000 zł to zarobki pewnie są.
Ja byłam w tym ok. 2 lata i powiem Wam, że do tego interesu wciąż trzeba dokładać.
Za katalogi trzeba płacić (a ponoć to najwazniejsze narzędzie pracy, więc dlaczego taka firma żąda od swoich konsultantek, skoro to z ich pracy się utrzymuje, pieniędzy za katalog?), za próbki trzeba płacić, i tak samo jest z innymi materiałami promocyjnym, które mają nam pomóc w sprzedaży! Jeśli nie masz zamówienia za150 zł - płacisz za przesyłke. Płacisz za kursy, które mają Cię nauczyć jak sprzedawać...
Ogólnie jeśli ktoś ma kase i traktuje to jak rozrywke to czemu nie, ale nie liczćie, że będziecie w stanie na tym SPORO DOROBIĆ:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-16 10:57 przez magda43_18.

***Konsultantka AVON***

16 mar 2011 - 11:00:31

Może byś napisała całą prawdę. Za katalogi trzeba płacić jak ma się mniejsze zamówienie niż 150 zł płaci się za przesyłkę 9zł. Chcesz naciągnąć ludzi by mieć z tego korzyść, bo oczywiście "zapomniałaś" dodać, że za znalezienie nowych konsultantek dostajesz kasę. Jesteś nie fer pisząc nie prawdę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-16 11:03 przez MONIKA1985.

***Konsultantka AVON***

16 mar 2011 - 14:03:35

Ja naciągam ludzi i jestem nie w porządku?
Zastanów się dziewczyno co Ty wgl piszesz...
ZA próbki się płaci ale katalogi dziewczyny zawsze dostają ode mnie za darmo! Każda po 3 sztuki i ja ich naciągam?
Co do przesyłki to płaci się za pakowanie paczki poniżej 150 zł ale jak dziewczyna się stara a jej brakuje to pomagam w uzbieraniu zamówienia!
Więc niże nie udzielaj się jak nie wiesz i chociaż się nie ośmieszaj, a co do zarabiania na konsultantkach to jak jesteś takaaaa wielka mądra to też sobie zarabiaj i nie wymądrzaj się bo takie teksty to wala Ci którzy chcieliby a sobie poradzić nie unieją.
Gdybyście umiały czytać to piszę jasno że to jest oferta dla ZAINTERESOWANYCH!!!
Z łaski swojej nie zaśmiecaj tematu!

***Konsultantka AVON***

18 mar 2011 - 11:25:01

Bulwersujesz sie a ja niestety wiem co pisze... byłam konsultanką avon i dokładałam jestem konsultanką oriflame i zarabiam, po pierwsze za przesyłke się płaci mniej jeśli się ma mniej niż 100PP, potem każda nawet z jednym produktem jest darmowa, wg inna sprawa bo jest to praca w grupie i zawsze ci ktoś pomoże. katalogi są po 70 gr, jesli się chodzi na szkolenia-za darmo-w przesyłce zawsze jeden katalog,Wypowiadasz się, nie dość że obrażasz to jeszcze piszesz nie składnie... A co do tego ile jest konsultantek... własnie że jest ich tyle ... każda kolejna ma gorzej w zdobyciu klienta... Na konsultanta oriflame natomiast należy się nadawać, nie moze nim zostac każdy, więc każdy kto chce zarobić i ma w sobie potencjał ma szanse na osiągnięcie czegoś. W Oriflame człoweik jest doceniany, przynajmniej ja mam takie odczucia, jestem w tej firmie od grudnia i jeszcze się nie przejechałam... A jeśli twierdzisz że nie pisze prawdy prosze powiedz co mija się z celem chętnie posłucham
ps chwalisz się batyckim a u nas torby i akcesoria
PAPROCKI

&

BRZOZOWSKI

WIĘC SKORO TACY LUDZIE WSPÓŁPRACUJĄ Z NASZA FIRMĄ NIE JEST TO ŻADEN CHŁAM...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-18 11:26 przez KlaudiaAnna91.

***Konsultantka AVON***

18 mar 2011 - 11:31:05

oj ale kłotnia sie wywiazała jestem w avonie juz 10 lat dziewczyny byłam konsultantka teraz liderem od 4 lat nie narzekam kokosów nie ma fakt ale ma na swoje kosmetyki i nawet na ciuszki uzbieram te 150 czasmi nawet wiecej to jest dodatkowa praca jak kazda inna nie ma kokosów ale praca nie ejst ciezka jak przy tasmie produkcyjnej wiec nie ma co wymagac ze zarobi sie miesiecznie 800zł ale jak ktos nie ma kasy i pracy to dla niego to jest zawsze jakis dodatkowy grosz a dla chcacego nic trudnego bo czasy sa ciezkie zadna praca nie hańbi!!!!!! a tym bardziej w tych czasach kazdy by chciał zarobic 1000 zł za nic a niestety nie ma nic za darmo.co do oliframe to akurat tez byłam i negatywnie sie wypowiadam na ta firme wiec kto co lubi i jak mu podejdzie ze tak powiem. wiec nie wie po co to obrazanie i kłotnia od razu mnie oliframe uczula a avon nie i nie robie afery z tego powodu zarobki sa marne a z oliframe kosmetyki drogi i złe jakosciowo u mnie nikt tego nie chciał zamawiac

***Konsultantka AVON***

18 mar 2011 - 11:37:22

a ja sie zastanawiam czy Wam sie to w ogole opłaca ?
Kupuje perfumy z avonu bo ładnie pachna, dlugo sie utrzymuja i sa tanie ) a kupuje je na all bo sa o połowe tansze :)

Wiec komuś sie opłaca kupowac od konsultantek skoro na all perfum kosztuje ponad 50% taniej :)

***Konsultantka AVON***

18 mar 2011 - 12:00:56

nie wiem kiedy Pani była w oriflame, słyszałam wiele niepochlebnych opini na temat własnie składów w kosmetykch oriflame, są naturane i jak większośc rzeczy naturalnych zgadza się moga uczulić, dlatego ciągle zmieniany a raczej ulepszany jest ich skład. I zgadzam się że nie ma się o co kłucić ,bo każdemu pasuje coś innego,niestety osoba która założyla wątek nie rozumie tego. ?I szczerze powiem ze jak na 10 lat pracy faktycznie nie ma Pani kokosów, ale jesli traktuje Pani to tylko jako prace dorywcza to ok:)

***Konsultantka AVON***

18 mar 2011 - 21:31:24

Każdy będzie chwalił swoją firmę to wiadomo, tylko jeżeli kogoś ten wątek nie interesuje to nie rozumiem czemu się wypowiada i obraża?
Nie mam zamiaru się kłócić bo szkoda czasu na takie osoby..
Jak napisałam wyżej jest to oferta dla osób zainteresowanych, więc wszyscy którzy są nie zainteresowani to niech nie zaśmiecają i tyle...
a co do tego czy nam to się opłaca to gdyby tak nie było to nikt by się tym nie zajmował:) taka jest prawda, że w paczce jest zawsze jeden katalog darmowy więc jeżeli ktoś nie ma potrzeby nie musi zamawiać więcej, zawsze można coś dorobić nom i nie ukrywajmy że konsultantki mają dostęp do tańszych kosmetyków nawet o 50%, do tego oferty demo a także specjalne netto z którego może zamawiać tylko konsultantka, często dziewczyny zamawiają taniej a potem sprzedają na allegro i dodatkowo zarabiają;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-18 21:34 przez domosan.

***Konsultantka AVON***

26 lis 2013 - 20:11:55

Cala sprzedaz bezposrednia to jedno wielkie oszustwo,przyjedzie do ciebie konsultantka lider podpisac umowe i bedzie mowic oj jak masz ladnie pomalowane oczy itp. a wiecie dlaczego? Bo tego ich ucza na szkoleniach,bajerowania ludzi,za kazda konsultantke czytaj żyda maja kase.
Jest to jedno wielkie mydlenie oczu. Sa milusie,cigle dzwonia bo maja z ciebie kase a ty ciagle tak naprawde dokladasz. A jak mnie oszukala klientka i zadzwonilm do liderki to powiedziala oj przykro mi takie rzeczy sie zdarzaja...i zostalam sama z problemem...tfu...pseudo interes

***Konsultantka AVON***

26 lis 2013 - 20:17:18

ja byłam w avonie ponad 10 lat i co ....katalogi płatne próbki płatne klientki poodchodziły gdyż na allegro kosmetyki tańsze a perfumy sama tam kupuje zamiast 109 płace 50zł różnica jest..ogromna

***Konsultantka AVON***

28 maj 2021 - 00:09:44

Według mnie bardzo opłaca się pracować jako konsultantka avon. Jest to dobrze płatne zajęcie i nie musimy spędzać 8 godzin w pracy tylko pracujemy ile chcemy, tutaj możecie zobaczyć jakie korzyści z tego płyną- https://www.prasa24h.pl/22772/czemu-oplaca-sie-dzialac-w-avon.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pieniądze za testowanie towarów i usług?