Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 2/5

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 14:23:28

Witajcie. Własnie kończe staz jako pracownik biurowy i moj pracodawca powiedzial ze sama moge sobie napisac opinie, a on mi tylko ja podpisze. Musze wymienic to co robilam na stazu, zdobyte umiejetnosci oraz jakas opinie o mnie. To pierwsze to jeszcze jakos napisze, chcialabym tylko zeby to wszystko ladnie brzmialo. W zdobytych umiejetnosciach na wniosku o staz mialam napisane "obsluga urzadzen biurowych", co jeszcze moge napisac? Ktoś z was byl na stazu jako pracownik biurowy i moze mi pomoc? Z góry dzieki :)

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:21:06

bez urazy, ale Ty sama nie wiesz czego się nauczyłaś na swoim stażu tylko się nas pytasz?

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:24:35

a co to za pracodawca, który wyręcza się stażystką do napisania o niej samej opinii :)))
1. umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy - bo wiadomo nielada wyczynem jest wynudzić sie w biurze 8 godzin i nie zwariować
2. nabycie umiejętności kontaktów interpersonalnych - bo wiadomo szefa trzeba zadowolić i to w taki sposób żeby nikt nie posądził o kolaborację
3. umiejętność obsługi urządzeń elektrycznych - bo wiadomo kawę parzyć ktoś musi, a robi to najmłodszy czyli stażysta ..itd
bułka z masłem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-12 16:30 przez marta_iwa.

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:26:45

obsługa korespondecji wychodzącej i przychodzącej ..:)

niezweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 2/5

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:26:53

Cytat
lidkowska
bez urazy, ale Ty sama nie wiesz czego się nauczyłaś na swoim stażu tylko się nas pytasz?

chce zeby to ladnie brzmialo, zebym mogla to ewentualnie wpisac w cv, przez caly okres trwania stazu nie robilam w sumie nic, tylko ksero jak akurat komus bylo potrzebne:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-12 16:27 przez Truskawciaa.

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:27:14

przeważeni tak jest że stażysta sam pisze opinie:( ja tez pisałam po stażu sama opinię a pracodawca mi ją tylko podpisał...

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:27:46

Aktualizacja i wprowadzanie danych

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:29:48

pierwsze słysze to obowiązek pracodawcy ! alez dziwne zwyczaje ;/

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:29:54

sporządzanie baz danych, pomoc przy prowadzeniu biura

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:33:40

To zależy co tam robiłaś, jaki miałaś zakres obowiązków, czym ogólnie zajmuje się firma. Wybacz, ale takie sprawozdanie z przebiegu stażu nie jest niczym trudnym :)

- umiejętność pracy przy komputerze
- umiejętność pracy w zespole
- ... obsługi klienta (jeśli byli jacyś)
- obsługa sprzętu biurowego, rejestracja dokumentów

opinia:
Pani .... dała się poznać jako pracownica rzetelna, solidna w wykonywaniu powierzonych zadań. W umiejętny sposób potrafi rozmawiać z interesantem, taktowna. jako współpracownica - bezkonfliktowa, ze zdolnością do pracy w zespole. Jest osobą sumienną i zdyscyplinowaną. Ble ble ble, na pewno coś posklejasz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-12 16:39 przez margoletka.

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:35:34

może prowadzenie sekretariatu, włącznie z obsługą korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie, sprawne zarządzanie kalendarzem spotkań, obsługa urządzeń biurowych
ja miałam w sumie szczęście na stażu, obarczono mnie dużą odpowiedzialnością, ale przynajmniej wiele się nauczyłam

niezweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 2/5

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:40:01

dziekuje za odpowiedzi :)

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:41:20

Cytat
marta_iwa
a co to za pracodawca, który wyręcza się stażystką do napisania o niej samej opinii :)))
1. umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy - bo wiadomo nielada wyczynem jest wynudzić sie w biurze 8 godzin i nie zwariować
2. nabycie umiejętności kontaktów interpersonalnych - bo wiadomo szefa trzeba zadowolić i to w taki sposób żeby nikt nie posądził o kolaborację
3. umiejętność obsługi urządzeń elektrycznych - bo wiadomo kawę parzyć ktoś musi, a robi to najmłodszy czyli stażysta ..itd
bułka z masłem :)


hahhahahahhaa
ad.2 jakby do czasu stażu koleżanka na ludzi warczała...?
ad.3 suszarka do włosów tez urz. el.:P
ironiczne te posty nie ma co....

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:42:37

Byłam w podobnej sytuacji, też sama pisałam sobie opinię i też to był staż w biurze;]
Oprócz tego wszystkiego co tu koleżanki wymieniły, to zapisałam także, że zapoznałam się z przepisami BHP i PPOŻ oraz zapoznałam się z przepisami dotyczącymi pracy w biurze.

Pracownik biurowy

12 mar 2011 - 16:46:43

Napisz to czym sie zajmowałaś, ja tam z Tobą nie byłam więc skąd mam to wiedzieć. Każda praca jest inna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dam prace! PILNE