Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:20:48

dziewczyny gdzie po takich studiach pracujecie?? i jestem ciekawa wynagrodzenia i jakie szkoly pokonczylyscie :)

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:22:58

dowiadywałam się wiele o tych studiach .
I ogólnie : nie polecam .
Zaoczne wyglądają tak że płacisz i zdajesz i tyle

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:26:18

nie pomogę (tzn nie wiem jakie są zarobki) -jestem w trakcie 2letniej szkoły tech. usług kosmetycznych...-2semstr i juz mi sie znudziło:P wole isc w kierunku wizażu -tak wiec zrobiłam kursy 2 stopnie ale zastanawiam sie czy nie isc od września dziennie do szkoły wizażu:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-11 22:26 przez foczka2007.

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:27:51

Cytat
foczka2007
nie pomogę (tzn nie wiem jakie są zarobki) -jestem w trakcie 2letniej szkoły tech. usług kosmetycznych...-2semstr i juz mi sie znudziło:P wole isc w kierunku wizażu -tak wiec zrobiłam kursy 2 stopnie ale zastanawiam sie czy nie isc od września dziennie do szkoły wizażu:)

NIE PYTAM O KOSMETYCZKI TYLKO O KOSMETOLOGOW :)

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:33:35

więcej nauczysz się jako technik usług kosmetycznych niż kosmetolog marne po tym są perspektywy..ale teraz w większość zawodów jest marnie....np.jako kosmetolog gdy zrobisz kurs pedagogiczny możesz pracować w szkole uczyć kosmetyczki.....moje znajome pracaują po tym kierunku na recepcji w gabinecie okulistycznym, uczą w szkole zaocznej przedmiotu kosmetologia i pracują w drogerii tyle.

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:35:37

podbijam

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:37:28

też jestem ciekawa ..

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:39:04

nie wiem czemu ale moje kolezanki tlenione blobd włosy solarium tispy wybrało własnie kosmetologie i wiecie co zrezygnowały z solarium bo dowiedziały sie jak działa na skóre z tipsów bo osłabiaja płytke paznokcia i moze dobrze ze takie dziewczyny wybieraja kosmetologie przynajmniej zmienią sie na bardziej naturalniejsze

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:40:52

W tym kierunku kokosów nie zarobisz niestety.

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:41:23

to na pewno zależy czy jest to jakieś marne studium czy studia na uniwersytecie/akademi medycznej.

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:42:58

milenka1991 owszem ale to jest temu dość bliskie...

princeska22 tia...cos o tym wiem nie byłam na solarium juz od pół roku..:P mimo ze byłam zawsze wielka fanką mocnej opalenizny:P

Cytat
Ruth_
więcej nauczysz się jako technik usług kosmetycznych niż kosmetolog marne po tym są perspektywy..ale teraz w większość zawodów jest marnie....np.jako kosmetolog gdy zrobisz kurs pedagogiczny możesz pracować w szkole uczyć kosmetyczki.....moje znajome pracaują po tym kierunku na recepcji w gabinecie okulistycznym, uczą w szkole zaocznej przedmiotu kosmetologia i pracują w drogerii tyle.


racja -wszedzie mówią ze łatwiej znaleść prace jako tech. usług niz kosmetolog. dlatego ze na kosmetologi ma sie mnóstwo niepotrzebnej teorii i bardzo okrojone praktyki...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-11 22:45 przez foczka2007.

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:45:03

Ja studiuję kosmetologię stosowaną, jestem na II roku i osobiście podoba mi się, chociaż wiem, że po tej szkole dużo jeszcze będę musiała kursów porobić :) Na I roku samo zdrowie i wszystko co jego dotyczy, teraz na drugim roku weszło troszkę przedmiotów dotyczących kosmetologii :) Ogólnie polecam :)

Cytat
justys1808
W tym kierunku kokosów nie zarobisz niestety.

Nie wiem czy w ogóle w Polsce kokosy gdziekolwiek zarobisz :) chyba, ze swoją firmę czy cokolwiek założysz, zarobki idą w dół za to wszystko pozostałe idzie w górę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-11 22:47 przez nefretete_.

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:48:12

ktoś mi kiedyś powiedział, że po kosmetologii, nakierowując się oczywiście odpowiednio w trakcie dalszej nauki można zostać lekarzem dermatologiem. Nie mogłam w to uwierzyć, bo lekarz to lekarz - warunkiem bycia jakimkolwiek lekarzem jest medycyna. Słyszałyście o czymś takim??

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:49:04

Cytat
nefretete_
Ja studiuję kosmetologię stosowaną, jestem na II roku i osobiście podoba mi się, chociaż wiem, że po tej szkole dużo jeszcze będę musiała kursów porobić :) Na I roku samo zdrowie i wszystko co jego dotyczy, teraz na drugim roku weszło troszkę przedmiotów dotyczących kosmetologii :) Ogólnie polecam :)
Cytat
justys1808
W tym kierunku kokosów nie zarobisz niestety.

Nie wiem czy w ogóle w Polsce kokosy gdziekolwiek zarobisz :) chyba, ze swoją firmę czy cokolwiek założysz, zarobki idą w dół za to wszystko pozostałe idzie w górę :)

do jakiej dokładnie szkoły chodzisz?:)

Sa tu kosmetolodzy?

11 mar 2011 - 22:50:07

Ja jestem na PWSZ w Nysie i jestem BARDZO za doowolona. I to nie prawda ze jest duzo nie potrzebniej teori bo jesli kosmetologi chce np pracowac z dermatologiem to nie moze nie wiedziec jak np. zbudowana jest skora. W Nysie sa tak wyposazone procowanie ze az milo sie pracuje. Wysililam sie i poogladlam zdjecia pracowni innych uczelni i to jest jakis zal jakie sa np. fotele do zabiegow i masa innych rzeczy!

Cytat
emes27
ktoś mi kiedyś powiedział, że po kosmetologii, nakierowując się oczywiście odpowiednio w trakcie dalszej nauki można zostać lekarzem dermatologiem. Nie mogłam w to uwierzyć, bo lekarz to lekarz - warunkiem bycia jakimkolwiek lekarzem jest medycyna. Słyszałyście o czymś takim??

NIE ma takiej mozliwosci nawet gdyby ktos stanal na rzesach.. mozesz tylko wspolpracowac z lekarzem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-11 22:51 przez milenka1991.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pracownik biurowy