Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

rozwód

39 minut temu

Przebranżowienie lokalu

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

umowa zlecenie Pit

04 lut 2011 - 10:17:07

przejdz sie do urzedu wez odpowiednie druki, niech ktos znajomy ci wypelni i obliczy i juz bedziesz wiedziala dokladnie ile dostaniesz zwrotu, potem jak najszybciej do urzedu zlozyc pit i potem tylko czekac na pieniazki:)

umowa zlecenie Pit

04 lut 2011 - 11:14:38

Zaraz ide do tej skarbowki ale czy jest jakas moze osoba ktora z podanych przeze mnie w temacie danych moze mi powiedziec czy dostane cos do zwrotu ?:)

umowa zlecenie Pit

04 lut 2011 - 11:19:10

o bardzo dobbry wątek ! a jak ja np yłam hosstessą przez 2 dni i zarobiłam 80 zł i była tam jakaś umowa to też mam się rozliczać?

umowa zlecenie Pit

04 lut 2011 - 11:19:26

dostnjesz pit od każdego pracodawcy i w programie wpisujesz dochody itd uzyskane z obu źródeł. program podliczy, drukujesz i masz napisane ile jest do zwrotu. wysyłasz do US i czekasz :)

umowa zlecenie Pit

04 lut 2011 - 11:19:38

nie znam się na tym ale mysle ze dostaniesz poniewaz kazdy z moich znajomych jak kiedykolwiek pracowal na umowe zlecenie to zwrot zawsze miał:)

zapraszam do mjego wątku:http://forum.szafa.pl/7/2931930/2931930/zdjecia-pomocy.html#msg-2931930

Cytat
GaBrYsiAa1996
o bardzo dobbry wątek ! a jak ja np yłam hosstessą przez 2 dni i zarobiłam 80 zł i była tam jakaś umowa to też mam się rozliczać?

no pewnie ze musisz. pracodawca przysle ci pit do domu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-04 11:21 przez magdalenak11.

umowa zlecenie Pit

04 lut 2011 - 12:00:21

CIESZ SIE ZE BYLAS NA UMOWIE ZLECENIE!!
za to dostajesz duzy zwrot!!!!:)
ze wszytskiego musisz sie rozliczyc najlepeij idz do US, tam dostaniesz ksiażeczke(darmowa z ojasnieniami) co sie wlicza:)

umowa zlecenie Pit

04 lut 2011 - 12:28:49

to dobrze :)

umowa zlecenie Pit

04 lut 2011 - 12:34:37

Cytat
sunrise87
Zaraz ide do tej skarbowki ale czy jest jakas moze osoba ktora z podanych przeze mnie w temacie danych moze mi powiedziec czy dostane cos do zwrotu ?:)


nikt ci tego nie powie. Trzeba zsumowac odpowiednie rubryki zarówno ze stazu jak i umowy zlecenie i dopiero mozna obliczyc. Za takie obliczenie w biurze biora okolo 15 zł, a najlepiej sciagnac program i obliczyc sobie samemu.

Generalnie na umowie zlecenie sa ladne zwroty, ale newiem jak ze stazem.

umowa zlecenie Pit

04 lut 2011 - 13:38:06

dobre i to :)

umowa zlecenie Pit

05 lut 2011 - 16:32:06

chyba do końca kwietnia jest czas zeby sie rozliczyc nie?:) mam nadzieje, że mój były pracodawca wyśle mi PIT bo z tego co wiem to chyba ma czas do końca lutego

umowa zlecenie Pit

05 lut 2011 - 16:44:29

Kwota wolna od podatku to jest 3.089,00 zł, dochodu! nie przychodu, tak więc wszystko co jest dochodem opodatkowane jest 18% podatkiem. Pracodawca w ciągu roku ma obowiązek od każdej zarobionej kwoty przez pracownika obliczyć i odprowadzić podatek, a w rozliczeniu rocznym mamy zwrot podatki pobranego przez naszych pracodawców do wys.kwoty dochodu 3.89,00 zł. Rozliczenie roczne jest po to aby wszystkie dochody nasze ze wszystkich żródeł zsumować i rozliczyć się z fiskusem z całości.

umowa zlecenie Pit

14 lut 2011 - 23:53:51

Hej nie chcę bałaganić forum nowym wątkiem dlatego się "podczepię"

Ja mam trochę inny problem...
Też pracowałam na umowę zlecenie i przez rok zarobiłam ok 2500 zł. Dostałam już pit i widzę że z uzyskanych dochodach wpisali mi jedynie 1700. Czy ktoś wie dlaczego odcięli mi prawie 1000 zł? Są jakieś "limity ???

Sunrise a jeżeli chodzi o wysokość zwrotu jaki dostaniesz to wydaje mi sie, ze mówi o tym pozycja "zaliczka pobrana przez płatnika". Przynajmniej ja zawsze dostawałam tyle ile w tej rubryce było :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zacznij prace juz dzis