Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

swiadectwo pracy??

31 sty 2011 - 09:24:15

W Cv możesz wpisać, przecież to twoje doświadczenie! Powinnaś co miesiąc/jakiś czas dostawać podpisywane zlecenia.. Pracowałaś i to się liczy, jednak była to umowa cywilnoprawna, a nie o pracę więc nie wszystko wygląda tak samo.

Widocznie za mało kradłaś, za dużo pracowałaś, nie byłaś wredną zrzędliwą babą, więc nie pasowałaś do wizerunku firmy..

swiadectwo pracy??

31 sty 2011 - 09:24:24

no dobra bo juz sie sama zgubilam czego moge oczekiwac teraz? i zadac od tego pracodawcy

swiadectwo pracy??

31 sty 2011 - 09:38:23

Po pierwsze umowę - ale teraz to nie wiem, czy nie za późno? Nic nie podpisywałaś?

Drugie - dostaniesz teraz pity do rozliczenia..

swiadectwo pracy??

31 sty 2011 - 09:52:47

no mam umowe tylko co mi po niej ja chce jakis dokument inny a kto tam mi bedzie na umowe patrzyl czego innego ovzekuja

swiadectwo pracy??

31 sty 2011 - 09:54:55

powinna ci wypisac swiadectwo pracy

swiadectwo pracy??

31 sty 2011 - 10:01:43

świadectwa pracy nie dostaniesz, ale możesz prosić o ZAŚWIADCZENIE. będzie tam uwzględnione na jakim stanowisku pracowałaś, w jakim wymiarze h i na jaka kwotę. w CV jak najbardziej wpisuj. póki nie dostaniesz takiego zaświadczenia możesz spokojnie pokazywac u przyszłego pracodawcy Twoją umowę/umowy zlecenia.

swiadectwo pracy??

31 sty 2011 - 10:11:24

Powiem Ci, że mało kogo będzie interesować twoje świadectwo pracy.. Gdybyś pracowała na umowę byłoby niezbędne, bo tam masz informację o urlopach i takich sprawach. Pracując na zlecenie - bardziej liczą się twoje zdobyte umiejętności, zarobek itd.

swiadectwo pracy??

31 sty 2011 - 10:14:07

Świadectwa pracy nie dostaniesz, możesz jedynie prosić o zaświadczenie że byłaś u nich zatrudniona "od do"

Cytat
nasty_89


Widocznie za mało kradłaś, za dużo pracowałaś, nie byłaś wredną zrzędliwą babą, więc nie pasowałaś do wizerunku firmy..

bardzo dobrze powiedziane i obawiam się że niestety prawdziwe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-31 10:16 przez PatrycjaForsycja.

swiadectwo pracy??

31 sty 2011 - 10:19:14

w cv wpiszesz normalnie:
marzec 2010 - styczne 2011 - praca POczta Polska - umowa zlecenie
ja tak zawsze pisąłam bo prawie zawsze pracowałam na umowe zlecenie

a jesli chodzi o swiadectwo pracy to ja nie dostałam bo chyba nie chcialam, sama nie wiem, niepamietam bo to dawno było
aha a jesli chodzi o pit za 2010 rok to normalnie przysla ci do domu i bedziesz mogla sie rozliczyc:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-31 10:21 przez magdalenak11.

swiadectwo pracy??

31 sty 2011 - 10:29:28

Witam
Może ja się wypowiem, gdyż też pracowałam na poczcie, nie byłam zatrudniona przez pocztę a przez firmę Work Service gdzie umowę była odnawialna kazdego miesiąca.Umowa była o pracę tymczasową, zatrudnienie na o,9 etatu. Niestety i u mnie przyszedł dzień kiedy nie było pieniążków na zatrudnienie mnie. Na tej podstawie otrzymałam Świadectwo Pracy.

swiadectwo pracy??

31 sty 2011 - 11:03:38

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
anniaaaaaa
matylda_jasmin prawo czy administracja? bo widze ze poslugujesz sie sprawnie jezykiem prawnym :)

ani jedno, anie drugie, ale przeszłam już przez wszelkie możliwe rodzaje umów i mam za sobą również walkę w sądzie pracy i to skuteczną, choć trzy letnią, więc do tych, które zarzucają mi,że się wymądrzam powiem tylko, że nie zwykłam pisać o czymś nie znając się na tym, a że niektórym odpowiedzi i fakty prawne się nie podobają, to ja już nic nie poradzę

no dokładnie, dlatego ja już wolałam się nie udzielać bo przez pewne "osoby ponad prawem" dziewczynie jeszcze bardziej się namiesza w głowie hehe.

swiadectwo pracy??

31 sty 2011 - 11:12:15

no teraz tak wszedzie jak siedzisz cicho i dajesz soba pomiatac to jestes ok albo wlazisz szefowi w tylek ale jak juz nie dajesz zrobic z siebie jelenia robic za innych i walczysz o szacunek do siebie to wypad jak sie nie podoba na twoje miejsce sie wielu znajdzie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chesz zostać konsultantką Avon?