Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.139
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
teklunia
odpusc sobie skladanie tych dlugopisow . jedno wielkie oszustwo.

zgadzam się, kilka lat temu chciałam składać napisałam do nich, wysłałam co trzeba (zwrotny znaczek i wgl) i co? nic, strata czasu i pieniędzy na to wszystko

Daj sobie spokój, ja składałam jakieś pudełka, zrobiłam ich parę tysięcy i dostałam niecałe 200 zł. Niby kasa w 3 dni ok ale jakim kosztem? 8 godzin pracowałam z klejem kropelka, zawroty głowy, mdłości. Warunki straszne, brak apteczki (często się zacinałyśmy brudnymi nożami). Jednej kobiecie wpadł klej do oka, a oni nie chcieli zawieźć jej na pogotowie i jeszcze nakrzyczeli, że marnuje godziny pracy. W dodatku odjęli mi 20 zł za to że nie wyrobili się z terminem wysyłki. Nie polecam takich prac

Też kiedyś chciała, ale poszperałam trochę w internecie, popytałam tu i tam i doszłam do wniosku, że to nie ma sensu, bo wyjdzie że do tego "interesu" będę dokładała. Także nie polecam.

ja tez sie nad tym zastanawialam ale zrezygnowalam odrazu poniewaz czytalam o tym na innym forum i stwierdzilam ze to wyrzucennie kasy w bloto. alle postawnowilam zostac konsultantka oriflame jestem juz jakies 5 miesiecy i miesiecznie mam okolo 300 zl a jesli nie mam utagu to w danym miesiacu nie musze zamawiac ale nigdy mi sie to jeszcze nie zdarzylo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chałpnictwo