Obecnie rozmawiamy o:

w czym śpicie?

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nabór na rachmistrza 2011

21 gru 2010 - 16:56:39

Witam.
Byłam rachmistrzem W NPR 2010 powiem Wam tak: na początku były problemy z urządzeniami, z aplikacjami itd, ale potem szło już spoko, w każdej sprawie trzeba sobie jakoś radzić i pomagać samemu sobie, i tak oto ja robiłam, nie dzwoniłam do lidera z byle problemem tylko "dochodziła" sama do wszystkiego, a szkoleniu wiele nauczyli. I to do mnie rachmistrze dzwonili jak mieli jakiś problem, nawet przyjeżdżali. Zapisałam się na NSL do dziś były u nas zgłoszenia a kiedy wyniki to się okaże, mam nadzieję, że mnie wybiorą. W spisie rolnym zarobiłam sporą kasę, teraz dają troszkę mniej, ale im więcej gosp, im więcej pełnoletnich ludzi w domku tym więcej kasy.

nabór na rachmistrza 2011

21 gru 2010 - 17:02:08

Mój brat był w tym roku na spisie rolnym,ale nic więcej nie wiem..

nabór na rachmistrza 2011

22 gru 2010 - 11:18:58

witam Was wszystkie ponownie:) na prośbę shamejki i w ogóle w ramach dokańczania wątku :P piszę, że właśnie dziś odebrałam maila z Urzędu, że się zakwalifikowałam. nic więcej na razie nie wiem, dostanę za jakiś czas kolejnego z terminem szkolenia :)
rozmowa w poniedziałek generalnie była leciutka i przyjemna, od razu sprawdzali umiejętność obsługi kompa. poszłam tam jeszcze z katarem na dodatek, ciągałam nosem niemiłosiernie i co rusz przepraszałam za swój stan heheh:) aaa i jeszcze się bałam , bo przede mną kandydatki i po mnie ubrały się stosownie, biała koszula itp., a ja poszłam tak ubrana, no nie byle jak, ale na pewno nieelegancko:P
a jednak minusem to chyba nie było, skoro się udało :) na razie jestem dobrej myśli, jak to wsio będzie wyglądać, jeszcze się okaże :)
dawajcie znać dziewczyny, jak Wam poszło, czy też się dostałyście, ewentualnie, czy macie więcej informacji co do całokształtu tej roboty :)

nabór na rachmistrza 2011

22 gru 2010 - 18:27:31

Cytat
shamejka
Cytat
jakubikk
shamejka

a ja mam zupełnie odmienne zdanie n ten temat
spis dla mnie był świetnym doświadczeniem bardzo mmi się podobał problemy ze sprzętem tak ale z ludzmi przeprowadziłam ponad 200 ankiet a nie spotkałam się z odmową ani z niemiłym traktowaniem
twój problem to brak umiejętności dobrego kontaktu z ludzmi, cco jest niezbędnym elementem w tej pracy
jeżeli mój ankietowany chciał obejrzeć mode na sukces oglądałam ja z nim i później przystępowaliśmy do ankiety w miłej atmosferze człowieka trzeba wyczuć i z każdym da się
a może po prostu nie jesteś ładną blondynką i to twój problem:))

Jakubikk po Twojej wypowiedzi stwierdzam ze Twoj "dobry kontakt z ludzmi" moze nie byc taki dobry skoro, bez zadnej wiedzy na ten temat zarzusasz mi brak tego dobrego kontaktu. Twoje szczescie ze lugdzie nie sprawiali Ci problemu i dało sie z nimi porozmawiac. Jednak ciekawa jestem czy tez bys uwazala ze masz problem z dobrym kontaktem z ludzmi jakby ktos, zaczał na ciebie wrzeszczec tylko dlatego ze weszłaś na podworko zeby ktogos poprosic, a nie ma dzownka przy furtce. Mi niejednokrotnie odmawiano spisania, jednak dzieki temu ze wiedzialam na czym polega ten spis potrafilam zalatwic sprawe bez mieszania w to lidera (poza przypadkami gdzie sam Lider stwierdzał ze nie potrzebnie sie denerwowałam bo tych ludzi oni w urzedznie znaja i sami nazywaja ich " psychicznymi". A jezesli moj ankietowy chcial obejrzec mode na skuces to wierz mi ze nie mialam nawet mozliwosci obejrzec razem z nim bo zwyczajnie zamykano mi drzi przed nosem i kazano "probowac" kiedy indziej jakgdybym tylko ich miala do spisania...Masz prawo do wlasnego zdania jednak, uwazam ze jest mylne. Sam lider bardzo mnie chwalił i dziekował za to ze nie miał ze mna problemow, a ankietowani sami chwalili za to ze bardzo sprawnie i milo przeprowadzalam ankiety. To tyle w tym temacie. A czy w powszechnym, spisie ludności tez bierzesz udział? Ja sie juz zgłosiłam i obecnie poszukuje jakis konkretnych inforacji bo lider jeszcze nic nie wie. Aha i jesli ma mi to pomoc to chyba sie zrobie na blond:D

"Masz prawo do wlasnego zdania jednak, uwazam ze jest mylne"""""
nie możesz mi powiedzieć ,że moje zdanie jest mylne ponieważ oprócz swoich punktów zrobiłam wszystlie te z którynmi nie poradzili sobie moi koledzy i koleżanki zaznaczając zwyczajnie w ankiecie brak kontaktu- uwierz mi podejście do człowieka--rzecz istotna. miałam wielu co się do mnie rzucało czy czepiało czy jakbyś tego nie nazwała ale potrafiłam z tym sobie poradzić i dotrzeć do ludzi

nabór na rachmistrza 2011

22 gru 2010 - 21:07:46

Nie powiedzilam Ci ze Twoje zdanie jest mylne, tylko ze ja tak uwazam( bo kazy moze miec sowje zdanie) -chodziło tutaj o osąd wobec mnie, wskazujacy na problemy z dobrym komunikowaniem sie z ludzmi. Powniewaz nasza dyskusja nie wnosi nic do tematu proponuje na tym zakonczyć. zgoda?

Czy dostałyście juz informacje o wybraniu na rachmistrza?

nabór na rachmistrza 2011

22 gru 2010 - 21:19:36

Hey!
Również brałam udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2010r. i uważam, że było to bardzo ciekawe doświadczenie. Jak w każdej pracy zdarzały się gorsze chwile, ale wspominam to dość miło. No i pieniądze też nie były najgorsze:) Bardzo żałuję, że Spis Powszechny będzie akurat od kwietnia do czerwca, bo niestety mam w tym czasie szkołę i egzaminy, a nie studiuje w rodzinnym mieście... no, ale cóż trzeba się z tym pogodzić:) Pozdrawiam i życzę owocnej pracy przyszłym rachmistrzom!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

nabór na rachmistrza 2011

22 gru 2010 - 21:22:40

szkoda, że nabór zakończony:) wzięłabym wolne w pracy i wzięła udział bardzo chętnie

nabór na rachmistrza 2011

29 gru 2010 - 15:13:55

A ja złożyłam dokumenty. Nikt się do tej pory nie odezwał. Z takich troche innych źródeł dowiedziałam się, że w mojej miejscowości rachmistrzami zostaną te osoby co były w zeszłym roku gdyż są po szkoleniach i są zorientowane, więc mimo iż jestem na bezpłatnym wychowawczym i tylko mąż zarabia to nie mam najmniejszej szansy na takie "dorobienie"... Myślę, że u mnie gmina jest to jedna wielka rodzina. Wybierają ludzi do takich prac po znajomości bądź są to dzieci pracowników gminy. Niestety...

nabór na rachmistrza 2011

29 gru 2010 - 15:18:05

ja tez zlozylam papiery, 4 stycznia mam jakis egzamin

nabór na rachmistrza 2011

19 lut 2011 - 15:30:33

może by kontynuować wątek?? niedługo zacznie się przedspis jakie macie odczucia? po szkoleniu jestem jak na razie pozytywnie nastawiona dzisiaj skończyłam szkolenie :) [proszę bardzo o kontynuowanie wątku]

nabór na rachmistrza 2011

22 lut 2011 - 23:18:51

Ja juz jestem po 2 dniu szkolenia i powiem szczerze, że pozytywnie jestem zaskoczona. Przede wszystkim aplikacja dziala 1000 razy lepiej niz przy spisie rolnym( pojawilo sie wiele ułatwien) a osoba prowadząca szkolenie jest zorientowana w temacie. Sa tu jeszcze jakies rachmistrzynie?

nabór na rachmistrza 2011

24 lut 2011 - 11:47:14

Hej, też idę na rachmistrza ;)

zweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 2/5

nabór na rachmistrza 2011

25 lut 2011 - 12:53:22

Ja wąłsnie dzisiaj podpisałam umowę i odebrałm urzadzenie :D:D Mam pytanie do osób które brały udział w spisie rolnym ile przeciętnie da sie na tym zarobić??

nabór na rachmistrza 2011

27 lut 2011 - 21:57:00

witam
ja złożyłam dokumenty do mojej gminy, było losowanie , z którego zostałam wytypowana.
zostałam więc rachmistrzem w trzy dni temu podpisałam umowę, przed spis zaczynamy pojutrze a spis od 8 kwietnia ,jeżeli chodzi o kasę to 10zł od osoby to jest od długiej ankiety ( jest tego trochę) a 3 zł od krótkiej ( kilka pytań). za przed spis 200zł (marna kasa ale robi się go szybko nie wchodząc nawet na podwórka , bo aktualizuje się tylko mieszkania, jest to z całego spisu 20% ludności w danej gminie , jak w moim przypadku . Ja mam wskazane miejscowości niedaleko mojego miejsca zamieszkania, znam więc ludzi i wiem czego mogę się spodziewać , a co będzie naprawdę to się okaże. odezwę się jak mi poszło . pozdrawiam

nabór na rachmistrza 2011

28 lut 2011 - 12:35:35

Witajcie, jak już wyżej pisałam brałam udział w rolnym, da się sporo wyciągnąć kasy, bardzo dużo a praca nie jest męcząca, ale to tez zależy od ludzi :)

Jutro mam odprawę.

Macie już nową wersję ?? jak nie to mogę Wam pomóc zrobić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wynajem domu....pomóżcie prosze