Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pracownik biurowy czy akwizycja???

08 gru 2010 - 11:29:11

Witam mam małe pytanie, czy miał ktoś kiedyś styczność z firmią Prada Line? siedziba ul. Krakowska 38/6, Tarnów. Ja dziś byłam na rozmowie, ale coś wydaje mi się że to jest czysta akwizycja, a ogłaszają się, że poszukują do administracji, sekretariatu, monterów itp.Zadowolona pobiegłam na tą rozmowę, gostek mówił tak chaotycznie, dał mi jakiś świstek papieru i kazał zakreślić które stanowisko mi odpowiada. Jutro niby mam przyjść na dzień próby czy ta praca będzie mi pasować czy nie. Nie wiem czy warto tracić czas...

Pracownik biurowy czy akwizycja???

08 gru 2010 - 11:46:00

Wpisz w google - znalazłam jakieś forum i tam piszą, że to akwizycja:( niestety często tak jest, a jak na spotkaniach coś kręcą, to na bank się skończy sprzedażą czegoś na ulicy albo przez telefon....

Pracownik biurowy czy akwizycja???

08 gru 2010 - 11:49:24

U mnie w Krośnie też była taka oferta, nawet mieliśmy iść z chłopakiem ale jak dopytaliśmy się jaka to firma i sprawdziliśmy opinie w internecie to okazało się, że to akwizycja i sprzedaje się jakieś materace starszym ludziom o_O. To jest istne oszustwo piszę że prace biurowe, kłamią na rozmowie i niektórzy się nacinają. Nie daj się nabrać...

Pracownik biurowy czy akwizycja???

08 gru 2010 - 11:53:19

Właśnie na rozmowie "kierownik" wymieniał wiele miast gdzie mają swoją siedzibę i m.in. Krosno też się pojawiło...już coraz jaśniejsza jest ta sprawa. Dzięki..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nabór na rachmistrza 2011