Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

no proszę, a jak ja pisałam o FM to dostałam od administracji ostrzeżenie .....

Pitu pitu.. moja liderka też mi złotych gór naobiecywała, że klienci są wszędzie bla bla bla..

Jestem konsultantką, na początku było kolorowo i fajnie ;) Z czasem co raz miej ludzi zamawia kosmetyki, konsultantek wszędzie pełno. Czasem niestety trzeba dopłacać do interesu jak coś się dla siebie zamówi+katalogi+próbki. Chciałabym te nagrody za 4,90 ale obawiam się, że nie uzbieram po 250zł z katalogów. W AVON jestem od katalogu 14/2010 moje największe zamówienie to na 1000zł z groszami (w święta). Oczywiście mam dużo swoich ulubionych kosmetyków, a niektóre są beznadziejne i jednak uważam, że warto być w AVON chociażby dlatego, że ma się jednak jakieś zniżki i można coś dla siebie wziąć po okazyjnej cenie.

Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole.

Co najważniejsze, tylko u mnie, to to, że zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadnej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną

Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe. Również zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że w AVON pracuję już dobrych kilka lat, wiem, że ważne jest wsparcie Lidera Nadrzędnego. Dlatego ode mnie masz nieograniczoną pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON.

AVON oferuje wam na prawdę wiele:

-17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy
-zarobek od 15% nawet do 50% !!
-dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90!
-oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem
-oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%)
-możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie
-szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo
-możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni
-możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny
-program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !!
-wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć
-AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz!

Bądź aktywna w 2 katalogach, tj. 6/2011 i 7/2011 i złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Również możesz zdobyć pędzle do makijażu w eleganckim złotym etui.

Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość

Z każdą osobą pracuję indywidualnie.

Jeśli masz jakieś pytania, odezwij się,
gg: 2164642
e-mail: zaklinaborycka44@gm ail.com
tel. 607551970

możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia.

Pozdrawiam,
Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

Witam
Mam na imię Ewa i jestem konsultantką AVON

Dzięki tej firmie zaczęłam spełniać swoje marzenia i rozwijać się.
Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami

AVON oferuje;
-zarobek 15-50%,
-katalog z 3 terminami zamówień,
-darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki,
-kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80%,
-różnego rodzaju promocję, i konkursy-oferta demo, netto, program motywacyjny itp.,
-możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np. na lidera sprzedaży,
-różnego rodzaju szkolenia i wycieczki,
-możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł,
-21 dni na zapłatę faktury.

Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem AVON to serdecznie zapraszam do mojego zespołu

NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON:

E-mail: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
gg: 13719630
Tel:663529590
Pozdrawiam Ewa, Konsultantka AVON

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 3/5

Jestem konsultantką Avon w Poznaniu, jeśli nadal cię interesuje ta sprawa to tutaj masz link

zweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Witam ! Jestem Liderką sprzedaży Avon. Szukam osób chętnych do współpracy.
Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu ? Zdobywać kosmetyki taniej dla siebie i swoich bliskich ? Skorzystać z ofert nie dostępnych dla klientów ?
Odezwij się do mnie a wszystko wyjaśnię, odpowiem na każde pytanie, jak i również pomogę.
Avon oferuje :
- możliwość złożenia zamówienia w każdej chwili
- Dostawa do domu, realizowana do 48h
- Możliwość zwrotu do 90 dni od zakupu
- Rabaty aż do 40%
- Nie ma obowiązku składania zamówienia co katalog
- Możliwość rezygnacji w każdej chwili
- Super oferta na start dla nowych konsultantek/konsultantów
- Wartościowe nagrody już przy pierwszym zamówieniu
Na start ode mnie otrzymujesz Nowy tusz do rzęs Ultra Objętość polecany przez Katarzynę Zielińską.
Wystarczy, że już teraz dokonasz rejestracji.
<moderacja>
To nic nie kosztuje a jedynie możesz zyskać.
Serdecznie zapraszam do współpracy ! :)
Kontakt do mnie:
- <moderacja>
- <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-25 08:09 przez moderator.

przepraszam bardzo !
czy to jest nasza szafa czy konkurencja w przekrzykiwaniu się do kogo napisać??

Lubisz kosmetyki Avonu? Jesteś klientką ?Chcesz zamawiać kosmetyki w niższych cenach (15-45%)? Jeśli tak, to zapraszam do darmowej rejestracji konta zniżkowego, dla nowych konsultantek przewidziane są liczne gratisy i prezenty, więcej informacji napisz wiadomość lub maila na adres ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) , tel. <moderacja>
Oferta skierowana jest do osób w wieku od 16 lat . Nowym konsultantkom wysyłam katalogi, próbki, ulotki , za pierwsze zamówienie od 160 zł wodę zapachową Avon, natomiast za pierwsze zamówienie od 200 zł dostaniesz 2 wody zapachowe Avon ( jedną od lidera , drugą od Avonu)

Link do rejestracji darmowego konta zniżkowego w moim zespole:

<moderacja>

Zapraszam :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-05 08:53 przez moderator.

A ja zamawiam kosmetyki dla siebie i rodziny, kupuję z rabatem z darmową dostawą do paczkomatu
Przy pierwszym zamówieniu dostaję gratisy
zarejestrowałam się z stronie <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-05 08:52 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomozecie?