Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam:)
Jestem konsultantka Avon od dłuższego czasu..Póki co moja praca jest łatwa, niezajmuje mi zbyt wiele czasu..A przy tym zarabiam i mam opusty na wszelkie kosmetyki tej firmy..Ostatnio kupiłam zestaw Outspoken by fergie za 47zł-opłaca się??ten zestaw nadal kosztuje 85zł..
Uważam ,że to świetny pomysł na zarobieniu dodatkowych pieniędzy..:)) Gdyby ktos był zainteresowany prosze pisać na priv:) ja się skontaktuje z Toba i postaram się załatwić wszystko co w mojej mocy..

Jeżeli swoje puierwsze zamówienie złożysz na minimum 160 zł -dzięki mojemu poleceniu Ciebie do firmy- dostajesz prezent niespodziankę:))

Kiedyś byłam konsultantką firmy oriflame -niestety firma jest o wiele droższa od avon co spowodowało ,że mało miałam klientów -mało zarabiałam..Teraz mogę spokojnie powiedzieć-warto było sie w to pchać-Avon jest świetyną firma-ciągle jakieś innowacje..Polecam..

Witam!
Mam na imię Weronika i jestem Liderem Sprzedaży Avon w Białogardzie.
Proszę o kontakt osoby, które wyrażają chęć współpracy z firmą Avon!
Bycie konsultantką nic nie kosztuje, a wręcz przeciwnie można tylko zyskać.
Przy zamówieniu konsultantka otrzymuje prezent, a do tego ma możliwość zamawiania taniej produktów z oferty Avon, a także oferty Demo, która pojawi się dopiero w kolejnym katalogu.
Dodatkowym plusem jest to, że jesteśmy okręgiem prognozującym i składamy zamówienia na dwa katalogi wcześniej.
Korzyści płynące z bycia konsultantką:
- dodatkowy zarobek
- kosmetyki tańsze od 25% do nawet 40%!
- szanse na rozwój
- nic nie inwestujesz wpisowe 0 zł!!!
Chętne osoby z Białogardu i oklic proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 791 006 866 lub numerem GG 4274674.
W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać, chętnie odpowiem.
Pozdrawiam!

Hej,
Jeżeli któraś z Was chciałaby dołączyć do Nas jako konsultantka Avon to serdecznie zapraszam!
będąc konsultantką masz dużo produktów taniej nawet o1/2 a do tego dostajesz fajne prezenty od firmy do tego po prostu możesz sobie w fajny sposób dorobić, to nic nie kosztuje, pierwsze katalogi dostajesz ode mnie za darmo, nie ma opłat wpisowych, także warto spróbować:)
Jeżeli masz jakie kol wiek pytania to pytaj śmiało, mój nr tel:505-914-974, gg:7976699.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.

a to co ? masowa reklama AVON ?

Witam:0
Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON

Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie
Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0

Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!!

AVON oferuje;
-zarobek 15-50%
-katalog z 3
terminami zamówień
-darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki
-kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80%
-różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program
motywacyjny itp
-możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży
-różnego rodzaju szkolenia i wycieczki

-możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł
-21 dni na zapłatę faktury

Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu

NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON:

****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
tel;505293722
Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Przynajmniej zebrali się w jednym wątku :D

Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole.

Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe. Również zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON.

AVON oferuje wam na prawdę wiele:

-17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy
-zarobek od 15% nawet do 50% !!
-dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90!
-oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem
-oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%)
-możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie
-szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkolenia otrzymujesz dyplom za uczestnictwo
-możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni
-program lojalonściowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !!
-wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także moższesz uczestniczyć :)
-AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz!

Bądź aktywna w minimum 2 katalogach, tj. 5/2011 i 6/2011 lub 6/2011 i 7/2011 lub 5/2011 i 7/2011. I złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! lub biżuterię za 5,90!


Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na:

e-maila: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
nr gg: 2164642
tel: 607551970

jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem :) cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, masz aktualne katalogi, umowę, przewodniki i materiały pomocne w sprzedaży :) gorąco zapraszam :) każda nowa osoba dostaje prezent, można też negocjować ;)

Pozdrawiam,
Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

<hahaha> rzucili sie jak hieny na ofiarę:D tylko szkoda że ta firma taka kiepska:P

AVON? DAJCIE SPOKUJ! Reklamujecie szansę rozwoju i wogule ,Łatwy zysk ... Sciema, zgodzę się ze to nic strasznego podac kolezance katalog aby cos zamowila ,czesto tez przez przypadek w czasie rozmowy napąknie się o tym i znajdują się klijenci. Sciema!!!, oczywiscie kiedys wrecz nie dawno chciałam zostac jedną z was, dowiedziałąm się aby muca byc konsultantką trzeba załozyc pierwsze trzy zamowienia za 150 zł przesada!! pozatym podpisywanie umowy! Do tego jesli twoja jedna kumpela zamowi małą rzecz do kwoty około 20 zł czy 15zł to za przesyłkę płacisz ty .... BO ZA MAŁĄ KWOTA ZAMOWIENIA !! Aszkolenia bezplatne tak, tylko DOJAZD DO DANEGO MIASTA ,GDZIE JEST TO ORGANIZOWANE NIKT NIE SPONSORUJE!! tO wASZ AVON!! a PRODUKTY ,ostatnio kupiłam balsam i wrecz mi się nie podoba ! Nie nabierajmy się na katalogi,mamy sklepy. Oczywiscie kazdy ma inne zdanie,ja szanuję tą markę lecz nie popieram. Coprawda towar mozna zwrocić ale jak się zamawia u kumpeli to po co jej robić klopot. Pozatym ile jest tych konsultantek!! To zadna renoma,jak one rfep0rezentują tą firmę! nie ktore znam i powiem ze szkoda gadać,

Witam:0
Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON

Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie
Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0

Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!!

AVON oferuje;
-zarobek 15-50%
-katalog z 3
terminami zamówień
-darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki
-kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80%
-różnego rodzaju promocję
i konkursy-oferta demo,netto,program
motywacyjny itp
-możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży
-różnego rodzaju szkolenia i wycieczki


-możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł
-21 dni na zapłatę faktury

Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu

NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON:

****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
tel;505293722
Pozdrawaim,Kamil,lider avon

ja też jestem, ale nie rozpiszę się jak dziewczyny nade mną :D

ja też jestem w Avonie, ale nie robie z tego wielkiego haloooo.
zbiorowa reklama ahahha ;]

Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole.

Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe. Również zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że w AVON pracuję już dobrych kilka lat, wiem, że ważne jest wsparcie Lidera Nadrzędnego. Dlatego ode mnie masz nieograniczoną pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON.

AVON oferuje wam na prawdę wiele:

-17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy
-zarobek od 15% nawet do 50% !!
-dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90!
-oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem
-oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%)
-możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie
-szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo
-możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni
-możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny
-program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !!
-wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć :)
-AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz!

Bądź aktywna w minimum 2 katalogach, tj. 5/2011 i 6/2011 lub 6/2011 i 7/2011 lub 5/2011 i 7/2011. I złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Jeśli natomiast będziesz aktywna w 3 katalogach 5/2011, 6/2011, 7/2011 możesz zamówić biżuterię za 5,90! Również możesz zdobyć pędzle do makijażu w eleganckim etui.


Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na:

e-maila: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
nr gg: 2164642
tel: 607551970

Z każdą osobą pracuję indywidualnie.

W Busku Zdroju 4 kwietnia (poniedziałek) odbędzie się szkolenie z wizażu (techniki makijażu) szkolenie jest płatne 90zł, po jego ukończeniu można zamówić 3 zestawy po 40zł (wartość katalogowa zestawów to w sumie 670zł) a także za 35zł można zakupić sobie duży kuferek na kosmetyki. Na zakończenie szkolenia otrzymuje się także dyplom :) chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu proszę o kontakt. Niezależnie od okręgu i dywizji.

Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem :) cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam :) każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia :)

Pozdrawiam,
Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

Witam:)
Mam na imię Kamil i jestem Starszym Liderem Sprzedaży Avon:)
Mój i moich konsultantek sukces wynika z indywidualnego podejścia do każdej nowej osoby...
Mam już sporą liczbę konsultantek i w katalogu 03 moja grupa była najlepsza w naszym okręgu...
To może powiem coś o Avonie;
-katalog trwa 3 tygodnie i ma 3 terminy składania zamówień
-zarobek wynosi 15-40%,ale można też zdobyć 45i50%.
-nie ma kwot na jakie trzeba mieć zamówienie(nawet pierwsze)
-zero wpłat wpisowych
-w każdej chwili można zrezygnować
-różnego rodzaju szkolenia
-możliwość zostania liderem
-kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80%

Jeżeli chciałabyś zostać konsultantką Avon w moim zespole to serdecznie zapraszam.
Wszystko Ci wytłumaczę i poprowadzę przez Avon do końca Twojej obecności w tej firmie.

Dla każdej nowej konsultantki wysyłam katalogi ,ulotki ofertę demo i zestaw próbek w PREZENCIE:):)

Jeżeli chciałabyś zostać konsultantką w mojej grupie serdecznie zapraszam...

Tel.505293722
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Pozdrawiam:)

widze że tu więcej konsultantek niż chętnych na kosmetyki, ja znam ich chyba z 20, po co was aż tyle? :D komicznie to wygląda jak się o klientki biją xD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sklepy na szafie jak to działa?