Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca Douglas ?

25 lis 2010 - 15:14:17

Cytat
tuska23
aneta427 - mamy taką sama sytuację ! i co robić ?
zglos to na policje jak najszybciej!!!!!
inaczej bedziesz splacac dlugi

zweryfikowana
Posty: 753
Ostrzeżenia: 1/5

Praca Douglas ?

25 lis 2010 - 15:28:13

jak dobrze że tu napisalam

Praca Douglas ?

26 lis 2010 - 15:32:24

Dziewczyny nie straszcie mnie ale ja mam taką samą sytuację co aneta427 tyle że ja niestety wysłałam skan dowodu:/Jaka ja głupia!!Też niby jestem umówiona na poniedziałek ale nie mam ich adresu.To był email jaki dostałam od nich ,,Witam serdecznie chcieli byśmy przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną prosimy o wybranie najlepiej odpowiadającego terminu spotkania.
29-11 godz 13:30
30-11 godz 15:00
01-12 godz 16:00

prosimy także o wysłanie skanu dowodu osobistego 2 stron w kolorze najlepiej na jednej stronie dokumentu w formacie JPG będzie on potrzebny abyśmy mogli wyrobić wejściówkę na teren firmy.

proszę o podanie także numeru telefonu ze względu iż rozmowę będzie przeprowadzała firma zewnętrzna na zlecenie Perfumerie Douglas POLSKA. osoba będzie się kontaktowała"

I ja głupia wysłałam skan dowodu bo się cieszyłam że może akurat i nikt się nie odzywa i poprosiłam o adres bo nigdzie nie było i to też mnie zdziwiło ale pomyślałam że jak oddzwonią to adres podadzą ale już drugi dzień cisza:(Jak myślicie co mogę teraz zrobić?Chyba poczekam do poniedziałku i jak się nie odezwą to jak myślicie co mogę z tym zrobić?Na policję zgłosić?Kurcze sama nie wiem co im powiem,nic chyba na to nie poradzą:/Kurcze sama teraz nie wiem
ZADZWONIŁAM DO CAŁEJ SIEDZIBY DOUGLASA I KOBIETA POWIEDZIAŁA ŻE TO JUŻ KOLEJNY TEL W TEJ SPRAWIE I ŻE TO OSZUŚCI.DOUGLAS NIE WYSTAWIAŁ ŻADNEGO OGŁOSZENIA O PRACĘ A JUŻ NAPEWNO ONI NIE CHCĄ SKANU DOWODU I KOBIETA PROSIŁA ZGŁASZAĆ TO NA POLICJĘ WIĘC JA ZA GODZ WSIADAM W AUTO I JADĘ ZGŁOSIĆ BO NIE CHCE ŻEBY UŻYLI MOICH DANYCH:/WAS TEŻ PROSZE JEŚLI DOSTAŁYŚCIE TAKIEGO EMAILA I WYSŁAŁYŚCIE SKAN DOWODU ZGŁOŚCIE TO



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-26 15:57 przez tana2w.

Praca Douglas ?

26 lis 2010 - 18:31:49

Wejściówkę.. od kiedy do sklepu wejściówka potrzebna:d

Praca Douglas ?

26 lis 2010 - 20:32:20

Cytat
nasty_89
Wejściówkę.. od kiedy do sklepu wejściówka potrzebna:d
No wiesz napisali na teren firmy to pomyślałam że może mają jakąś osobną siedzibę gdzie trzeba mieć wejściówki.

Praca Douglas ?

26 lis 2010 - 22:12:17

Cytat
tana2w
Cytat
nasty_89
Wejściówkę.. od kiedy do sklepu wejściówka potrzebna:d
No wiesz napisali na teren firmy to pomyślałam że może mają jakąś osobną siedzibę gdzie trzeba mieć wejściówki.


No jak ktoś nie był nigdy na rozmowie w sklepach to może się naciąć.. Podtrzymujcie ten wątek przy życiu, bo jak widać są chętni do wysyłania skanu dowodu..

Praca Douglas ?

26 lis 2010 - 22:20:30

oo masakra, też miałam taką propozycję. Dzięki za info. Dziewczyny trzymać wątek !

Praca Douglas ?

26 lis 2010 - 23:08:31

No właśnie problem w tym że jest tyle wątków że tez wiecznie jest schowany niestety:/Ja tak jak napisałam zgłosiłam to na policje ale oni niby nie moga nic zrobić i moge tylko wyrobić nowy dowód i mam usunąć konto w banku co jest dla mnie problemem ponieważ je używam więc nie wiem jak to teraz zrobić:/

Praca Douglas ?

26 lis 2010 - 23:38:21

Ja na szczęście nie wysłałam skanu dowodu bo wydał mi się podejrzany adres mailowy i sposób zapraszania na rozmowę. Ale rozumiem, że można się na to nabrać, zwłaszcza wtedy kiedy zależy Ci bardzo na znalezieniu pracy. Tana2w naświetl sprawę w banku w którym masz konto- powinni pomóc. Pozdrawiam i trzymam kciuki :-)

Praca Douglas ?

27 lis 2010 - 00:01:59

Cytat
aneta427
Ja na szczęście nie wysłałam skanu dowodu bo wydał mi się podejrzany adres mailowy i sposób zapraszania na rozmowę. Ale rozumiem, że można się na to nabrać, zwłaszcza wtedy kiedy zależy Ci bardzo na znalezieniu pracy. Tana2w naświetl sprawę w banku w którym masz konto- powinni pomóc. Pozdrawiam i trzymam kciuki :-)
W poniedziałek polecę do banku bo dzisiaj prosto z komisariatu poszłam i kobieta akurat zamykała i nie chciała mnie już wpuścić:/Musze to załatwić jak najszybciej żeby nikt nie zdążył wykorzystać moich danych:/Jutro jeszcze raz z rana pójdę na komisariat bo pewnie będzie inna zmiana więc może jakiś inny policjant cos z tym zrobi bo ten był niesamowity,wyskoczył do mnie z tekstem ,a co oni Pani zrobią,jedynie prawo jazdy na Pania moga sobie wyrobić..."masakra tak mnie zdenerwował.Poprosze też żeby na piśmie mi wystawili że zgłaszałam taka sprawe żeby potem nie było:/Ale jestem zła,masakra:/

Praca Douglas ?

27 lis 2010 - 00:12:50

Zastrzec dowod osobisty w banku , cena 10 zł !! nikt nie ma wtedy prawa skorzystac z twojego dowodu osobistego w celu podjęcia kredytu.

Praca Douglas ?

27 lis 2010 - 00:19:16

Cytat
mineral
Zastrzec dowod osobisty w banku , cena 10 zł !! nikt nie ma wtedy prawa skorzystac z twojego dowodu osobistego w celu podjęcia kredytu.
o ile nie zdążyli jeszcze niczego zrobić:/We wtorek im wysłałam to mam nadzieję że do tej pory nie zdążyli nic zrobić:/

Praca Douglas ?

27 lis 2010 - 00:23:06

a ja napisze tak... jezeli masz zamiar zajsc w ciaze pracujac w douglasie to nie polecam, mam znajoma ktora pracowała w douglasie i i jakos po roku pracy zaszla w ciaze, nic w tym strasznego gdyby nie fakt ze jak urodziła to dziecko miało "ubytki". dziewczynkanie ma palców w lewej rece i obydwóch nózkach. teraz sie sądzą ( juz w sumie prawie rok) o odszkodowanie.

a jakies 2 miesiace temu na szczecinskich bloniach moj synek bawił sie z mała dziewczyna ktora tez nie miala wykształconych paluszkow, byla pod opieka babci i babcia w sumie wylewna była, bo jak zobaczla ze zwrocilam uwage wzrokiem na jej raczki to mowila ze to przez to ze jej mama pracowała w douglasie... historia podobna.

nie pisze tego zeby oczernic akurat ta firme, ale faktem jest ze pracujac w takiej "sporej" drogierii nawdychasz sie tego i owego, co niekoniecznie wpłynie pozytywnie na twoj organizm.

Praca Douglas ?

27 lis 2010 - 00:26:12

dobrze wiedziec na przyszłosc, pewnie sama bym się na to nadziała jak byłabym w takiej sytuacji, ale teraz juz będę wiedziała, ze cos jest nie tak jak chcą skan dowodu osobistego.

Praca Douglas ?

27 lis 2010 - 00:26:41

A kto im da kredyt na ksero dowodu??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca - na czym polega?