Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

18 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 753
Ostrzeżenia: 1/5

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 12:23:23

Czy któraś tam pracowała ? Mam w poniedziałek , rozmowę o pracę , macie jakieś zdanie na ten temat ?:) Jestem z Wrocławia ;)

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 17:33:15

Hej. Ja też teoretycznie mam rozmowę w poniedziałek we Wrocławiu. Piszę teoretycznie bo coś mi nie pasuje w formie rekrutacji... Po pierwsze nie zadzwoniono do mnie a jedynie wysłano maila. Po drugie poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu osobistego, jak napisano po to,żeby wyrobić wejściówkę do firmy. To nie jest moja pierwsza rozmowa a z czymś takim wcześniej się nie spotkałam. Poza tym adres mailowy firmy też budzi moje zastrzeżenia. W dodatku na stronie Douglas.pl nie ma wzmianki o ofertach pracy we Wrocku. Mam poważne wątpliwości czy wysyłać skan swojego dowodu...

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 17:37:06

Cytat
aneta427
Hej. Ja też teoretycznie mam rozmowę w poniedziałek we Wrocławiu. Piszę teoretycznie bo coś mi nie pasuje w formie rekrutacji... Po pierwsze nie zadzwoniono do mnie a jedynie wysłano maila. Po drugie poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu osobistego, jak napisano po to,żeby wyrobić wejściówkę do firmy. To nie jest moja pierwsza rozmowa a z czymś takim wcześniej się nie spotkałam. Poza tym adres mailowy firmy też budzi moje zastrzeżenia. W dodatku na stronie Douglas.pl nie ma wzmianki o ofertach pracy we Wrocku. Mam poważne wątpliwości czy wysyłać skan swojego dowodu...

ja bym nie ryzykowalam z tym wysylaniem skanu dowodu.
Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam...

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:19:13

No właśnie... Bo co jeżeli okaże się, że ktoś podszywa się pod osobę rekrutującą po to, żeby w niecny sposób wykorzystać skan dowodu? A ogłoszenie ukazało się na portalu Gumtree. Jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji niech się wypowie na forum. Pozdrawiam :-)

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:22:26

A ja zapytam z ciekawości, czy do Douglasa trzeba mieć jakieś specjalne kwalifikacje na stanowisko sprzedawcy?:)

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:26:11

Z tego co się orientuję to mile widziane doświadczenie w handlu i znajomość branży kosmetycznej.

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:30:18

Aha czyli takie typowe:) Dzięki za odpowiedź:)

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:32:56

Cytat
aneta427
Hej. Ja też teoretycznie mam rozmowę w poniedziałek we Wrocławiu. Piszę teoretycznie bo coś mi nie pasuje w formie rekrutacji... Po pierwsze nie zadzwoniono do mnie a jedynie wysłano maila. Po drugie poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu osobistego, jak napisano po to,żeby wyrobić wejściówkę do firmy. To nie jest moja pierwsza rozmowa a z czymś takim wcześniej się nie spotkałam. Poza tym adres mailowy firmy też budzi moje zastrzeżenia. W dodatku na stronie Douglas.pl nie ma wzmianki o ofertach pracy we Wrocku. Mam poważne wątpliwości czy wysyłać skan swojego dowodu...

WAŻNE... Widzę ,że nie jedynie w Krakowie wpadli na naowy pomysł oszuści :) ogłaszają się na gumtree np mój chłopak wysłał CV na sprzedawcę na stacji BP i odesłali e-mail z datami rozmów kwalifikacyjnych przy czym nie podali adresu siedzimy oczywiście poprosili o skan dowodu z obu stron i to jeszcze w kolorze hehe :) coś nie grał więc znaleźliśmy w necie adres siedziby i tel po czym T. zadzwonił i dowiedział się że centrala BP żadnego ogłoszenia nie dała i że już mieli kilka zgłoszeń :D na szczęście nie zdążył wysłać skanu dowodu... także ostrzegam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-24 18:33 przez Kamcia20.

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:40:34

No to nieźle... Od początku czułam, że coś nie gra w tym ogłoszeniu. Pewnie te skany dowodów potrzebne są oszustom do brania na raty albo nawet zaciągania kredytów.

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:52:07

Teraz są tzw kredyty chwilówki które się bierze na dowód bądz słynny provident.... a to jest większa banda :) więc współczuje ludziom kórzy wysłali ;/ bedą problemy

Praca Douglas ?

25 lis 2010 - 12:33:49

Absolutnie nie wysyłaj skanu dowodu! Tak jak pisała poprzedniczka to wielka ściema i oszustwo

Praca Douglas ?

25 lis 2010 - 12:38:34

hmmmm.... ja jak mialam miec rozmowe do rossmana to tez dostalam maila kiedy bedzie rozmowa i tez prosili o skan dowodu zeby zrobic wejsciowke tymczasowa bo inaczej nie dostalabym sie na rozmowe. Wiec nie wiem czy to sciema, moze lepeiej zadzwonic tam i sie dowiedziec, czy przejsc sie do jakiegos sklepu i pogadac z ekspedientkami

zweryfikowana
Posty: 753
Ostrzeżenia: 1/5

Praca Douglas ?

25 lis 2010 - 15:08:14

aneta427 - mamy taką sama sytuację ! i co robić ?

Praca Douglas ?

25 lis 2010 - 15:12:55

to nie wszytsko. wazne zeby nie wysylac cv pod adresy z wp onetu i inne bezplatne.
wysylacie im swoje wszytskie dane osobowe a ni potem tym handluja.
byl artykul w sieci. facet mowil ze siedzial w tym biznesie i w wakacje miesiecznie potrafil wyjsc 30tys.
wiec naprawde warto sprawdzac "przyszlych pracodawcow"

Praca Douglas ?

25 lis 2010 - 15:13:25

Cytat
aneta427
Hej. Ja też teoretycznie mam rozmowę w poniedziałek we Wrocławiu. Piszę teoretycznie bo coś mi nie pasuje w formie rekrutacji... Po pierwsze nie zadzwoniono do mnie a jedynie wysłano maila. Po drugie poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu osobistego, jak napisano po to,żeby wyrobić wejściówkę do firmy. To nie jest moja pierwsza rozmowa a z czymś takim wcześniej się nie spotkałam. Poza tym adres mailowy firmy też budzi moje zastrzeżenia. W dodatku na stronie Douglas.pl nie ma wzmianki o ofertach pracy we Wrocku. Mam poważne wątpliwości czy wysyłać skan swojego dowodu...


pod żadnym pozorem nie wysyłaj skanu!!!

To nie jest normalne działanie ze strony pracodawcy i nie stosuję się takich metod!!!rekrutacji!!!
Bądź ostrożna!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zostań konsultantka Oriflame:)