Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

57 minut temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 753
Ostrzeżenia: 1/5

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 12:23:23

Czy któraś tam pracowała ? Mam w poniedziałek , rozmowę o pracę , macie jakieś zdanie na ten temat ?:) Jestem z Wrocławia ;)

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 17:33:15

Hej. Ja też teoretycznie mam rozmowę w poniedziałek we Wrocławiu. Piszę teoretycznie bo coś mi nie pasuje w formie rekrutacji... Po pierwsze nie zadzwoniono do mnie a jedynie wysłano maila. Po drugie poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu osobistego, jak napisano po to,żeby wyrobić wejściówkę do firmy. To nie jest moja pierwsza rozmowa a z czymś takim wcześniej się nie spotkałam. Poza tym adres mailowy firmy też budzi moje zastrzeżenia. W dodatku na stronie Douglas.pl nie ma wzmianki o ofertach pracy we Wrocku. Mam poważne wątpliwości czy wysyłać skan swojego dowodu...

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 17:37:06

Cytat
aneta427
Hej. Ja też teoretycznie mam rozmowę w poniedziałek we Wrocławiu. Piszę teoretycznie bo coś mi nie pasuje w formie rekrutacji... Po pierwsze nie zadzwoniono do mnie a jedynie wysłano maila. Po drugie poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu osobistego, jak napisano po to,żeby wyrobić wejściówkę do firmy. To nie jest moja pierwsza rozmowa a z czymś takim wcześniej się nie spotkałam. Poza tym adres mailowy firmy też budzi moje zastrzeżenia. W dodatku na stronie Douglas.pl nie ma wzmianki o ofertach pracy we Wrocku. Mam poważne wątpliwości czy wysyłać skan swojego dowodu...

ja bym nie ryzykowalam z tym wysylaniem skanu dowodu.
Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam...

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:19:13

No właśnie... Bo co jeżeli okaże się, że ktoś podszywa się pod osobę rekrutującą po to, żeby w niecny sposób wykorzystać skan dowodu? A ogłoszenie ukazało się na portalu Gumtree. Jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji niech się wypowie na forum. Pozdrawiam :-)

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:22:26

A ja zapytam z ciekawości, czy do Douglasa trzeba mieć jakieś specjalne kwalifikacje na stanowisko sprzedawcy?:)

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:26:11

Z tego co się orientuję to mile widziane doświadczenie w handlu i znajomość branży kosmetycznej.

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:30:18

Aha czyli takie typowe:) Dzięki za odpowiedź:)

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:32:56

Cytat
aneta427
Hej. Ja też teoretycznie mam rozmowę w poniedziałek we Wrocławiu. Piszę teoretycznie bo coś mi nie pasuje w formie rekrutacji... Po pierwsze nie zadzwoniono do mnie a jedynie wysłano maila. Po drugie poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu osobistego, jak napisano po to,żeby wyrobić wejściówkę do firmy. To nie jest moja pierwsza rozmowa a z czymś takim wcześniej się nie spotkałam. Poza tym adres mailowy firmy też budzi moje zastrzeżenia. W dodatku na stronie Douglas.pl nie ma wzmianki o ofertach pracy we Wrocku. Mam poważne wątpliwości czy wysyłać skan swojego dowodu...

WAŻNE... Widzę ,że nie jedynie w Krakowie wpadli na naowy pomysł oszuści :) ogłaszają się na gumtree np mój chłopak wysłał CV na sprzedawcę na stacji BP i odesłali e-mail z datami rozmów kwalifikacyjnych przy czym nie podali adresu siedzimy oczywiście poprosili o skan dowodu z obu stron i to jeszcze w kolorze hehe :) coś nie grał więc znaleźliśmy w necie adres siedziby i tel po czym T. zadzwonił i dowiedział się że centrala BP żadnego ogłoszenia nie dała i że już mieli kilka zgłoszeń :D na szczęście nie zdążył wysłać skanu dowodu... także ostrzegam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-24 18:33 przez Kamcia20.

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:40:34

No to nieźle... Od początku czułam, że coś nie gra w tym ogłoszeniu. Pewnie te skany dowodów potrzebne są oszustom do brania na raty albo nawet zaciągania kredytów.

Praca Douglas ?

24 lis 2010 - 18:52:07

Teraz są tzw kredyty chwilówki które się bierze na dowód bądz słynny provident.... a to jest większa banda :) więc współczuje ludziom kórzy wysłali ;/ bedą problemy

Praca Douglas ?

25 lis 2010 - 12:33:49

Absolutnie nie wysyłaj skanu dowodu! Tak jak pisała poprzedniczka to wielka ściema i oszustwo

Praca Douglas ?

25 lis 2010 - 12:38:34

hmmmm.... ja jak mialam miec rozmowe do rossmana to tez dostalam maila kiedy bedzie rozmowa i tez prosili o skan dowodu zeby zrobic wejsciowke tymczasowa bo inaczej nie dostalabym sie na rozmowe. Wiec nie wiem czy to sciema, moze lepeiej zadzwonic tam i sie dowiedziec, czy przejsc sie do jakiegos sklepu i pogadac z ekspedientkami

zweryfikowana
Posty: 753
Ostrzeżenia: 1/5

Praca Douglas ?

25 lis 2010 - 15:08:14

aneta427 - mamy taką sama sytuację ! i co robić ?

Praca Douglas ?

25 lis 2010 - 15:12:55

to nie wszytsko. wazne zeby nie wysylac cv pod adresy z wp onetu i inne bezplatne.
wysylacie im swoje wszytskie dane osobowe a ni potem tym handluja.
byl artykul w sieci. facet mowil ze siedzial w tym biznesie i w wakacje miesiecznie potrafil wyjsc 30tys.
wiec naprawde warto sprawdzac "przyszlych pracodawcow"

Praca Douglas ?

25 lis 2010 - 15:13:25

Cytat
aneta427
Hej. Ja też teoretycznie mam rozmowę w poniedziałek we Wrocławiu. Piszę teoretycznie bo coś mi nie pasuje w formie rekrutacji... Po pierwsze nie zadzwoniono do mnie a jedynie wysłano maila. Po drugie poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu osobistego, jak napisano po to,żeby wyrobić wejściówkę do firmy. To nie jest moja pierwsza rozmowa a z czymś takim wcześniej się nie spotkałam. Poza tym adres mailowy firmy też budzi moje zastrzeżenia. W dodatku na stronie Douglas.pl nie ma wzmianki o ofertach pracy we Wrocku. Mam poważne wątpliwości czy wysyłać skan swojego dowodu...


pod żadnym pozorem nie wysyłaj skanu!!!

To nie jest normalne działanie ze strony pracodawcy i nie stosuję się takich metod!!!rekrutacji!!!
Bądź ostrożna!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zostań konsultantka Oriflame:)