Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Mam już pomysł
Przeznaczyć moge na ten cel ok 15-18 tysiecy a koszty o których wiem napewno to wynajem lokalu=600 zł, pewnie jakieś ubezpieczenie,wyposażenie sklepu,kasa fiskalna..reszta to odzież(nowa!!) i myślę o sporym wyborze torebek.
Czy ktoś z was prowadzi mały butik i podzieli się ze mną swoim doświadczeniem i radą?

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

tez jestem zainteresowana

jakie ciuszki najlepiej sie sprzedają? i czy warto inwestować w jakość czy raczej sugerować sie niską ceną?

Również chętnie sie dowiem :)

Moja koleżanka ma odzieżowy i wcale nie jest różowo. Włożyła kasę, to co zarobi wydaje na bieżące rachunki, czynsz, prąd, podatek itd. Wszystko zależy od miejsca, najlepiej w centrum, ale wtedy czynsz będzie wyższy niż 600 zł
Aha a gdzie się chcesz zaopatrywać?? Bo większość zaopatruje się w Łodzi, nawet byłam z nią po towar.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-24 11:53 przez ankaaaaaaaaaaa.

Akurat znalazłam lokal znajdujący się w centrum miasta o powierzchni 25 m2 . W cenie najmu wliczone jest centralne ogrzewanie oraz woda.
ja jestem ze sląska i z tego co wiem, duze targowisko jest w tuszynie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-24 11:56 przez adzia.

Najem lokalu za 600 zł? Nie wiem skąd jesteś, ale w dużym mieście tyle płaci się za pokój, więc wątpię, żeby nawet w małej miejscowości ktoś dał taką cenę za lokal użytkowy.. Licz się z większymi kosztami raczej..

To faktycznie spróbuj ;) powodzenia
Nie słuchaj tych negatywnych opinii bo większość ludzi nie ma pojęcia a się wypowiada. Spróbuj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-24 11:58 przez ankaaaaaaaaaaa.

Cytat
nasty_89
Najem lokalu za 600 zł? Nie wiem skąd jesteś, ale w dużym mieście tyle płaci się za pokój, więc wątpię, żeby nawet w małej miejscowości ktoś dał taką cenę za lokal użytkowy.. Licz się z większymi kosztami raczej..
to małe miasteczko ;)

Tuszyn jest właśnie pod Łodzią :) znajoma kiedy prowadziła butik jeździła na zmianę do Tuszyna i do Gliwic.

faktycznie w Tuszynie mozna dobrze zaopatrzyc sklep, ale niestety w to co mają inni. Jak chcesz miec ciuszki inne niz reszta to moze do wawy sie wybierz na zakupy? moja znajoma tam jezdzi i super laszki przywozi i niedrogie, nie pamietam teraz dokladnie gdzie, ale podpytam i postaram sie napisac.

Cytat
alpina
faktycznie w Tuszynie mozna dobrze zaopatrzyc sklep, ale niestety w to co mają inni. Jak chcesz miec ciuszki inne niz reszta to moze do wawy sie wybierz na zakupy? moja znajoma tam jezdzi i super laszki przywozi i niedrogie, nie pamietam teraz dokladnie gdzie, ale podpytam i postaram sie napisac.
bede wdzięczna :)

Może chodzi o Wólke Kosowska

moze zroznicuj jakosciowo ciuszki??
staraj sie kupowac rzeczy modne bo napewno inne nie pojda i sprecyzuj moze wymagania wiekowe?zalozmy dla mlodziezy do 30 lat etc..proponowalabym podpatrzec jak ludzie chodza na ulicach i pokupowac podobne rzeczy i kilka oryginalnych zebys jak cos nie bula stratna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca Douglas ?