Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam was! Potrzebuję pilnie założyć konto internetowe. Nie chcę żadnych ukrytych opłat itp. Będę z niego korzystać rzadko, chodzi głównie o wypłatę kasy w jakimś bankomacie co miesiąc i to nie będą duże kwoty, bo większość będę odkładać-tzn zostanie na koncie. Wiem, że nie ma darmowych kont, więc chcę żeby było tanie, ale dobre

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Ja od kilku lat mam konto w mbanku i jestem osobiście zadowolona, ja korzystam tylko z wypłacania wypłaty która przychodzi mi na to konto, płacę też za zakupy na allegro i doładowuję telefon i nie płacę za nic,
płaci się chyba tylko prowizję jak się bierze kredyty, których ja nie biorę i za zlecenia np. zlecenie stałej zapłaty za coś tam
tak że ja nic nie płacę :) bo przelewy są za darmo a wypłaty w wybranych bankomatach też nic nie kosztują

a ja polecam BZ WBK :) konto >30, ja nie place nic, tylko 2zł za ubezpieczenie karty bankomatowej (ale sama chcialam) + 20zl co 2 lata czy tam co 4, nie wiem, za wymiane karty..

+ przelewy internetowe za darmo, ale jest limit - 5 na mc, wieksza ilosc chyba platna bodajże 50gr za jeden przelew
+ wyplaty w bankomatach bz wbk za darmo
+ z innych rzeczy nie korzystam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-23 13:30 przez lilthug1.

Najlepszy mBank,zero opłat:)
Jedynie jeśli chcesz ubezpieczyć kartę,to wtedy płacisz 1,70zł za miesiąc:)

a ja mam INTELIGO od zawsze, czyli od ok 10 lat, i jestem bardzo zadowolona

inteligo polecam

Cytat
lilthug1
a ja polecam BZ WBK :) konto >30, ja nie place nic, tylko 2zł za ubezpieczenie karty bankomatowej (ale sama chcialam) + 20zl co 2 lata czy tam co 4, nie wiem, za wymiane karty..

+ przelewy internetowe za darmo, ale jest limit - 5 na mc, wieksza ilosc chyba platna bodajże 50gr za jeden przelew
+ wyplaty w bankomatach bz wbk za darmo
+ z innych rzeczy nie korzystam :D

Mam to samo i też jestem zadowolona .
A swoją drogą ach ta Polska , za wszystko próbują zedrzeć . Mam jeszcze konto w UK to mogę wybierać z każdego bankomatu w UK i nic nie pobierają , z konta też nie zdzierają wszystko jest 100 % darmowe !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-23 13:35 przez Be_t.

eKONTO w mBanku jednym słowem wszystko za free

ja mam w ing i jestem zachwycona. dla porównania miałam już w mBanku i PKO.

ja mam inteligo i ing
ing jest lepsze i tańsze
sa w nim 2 konta zwykłe i oszczędnościowe, co sie przydaje jesli odkładasz pieniądze
za miesiąc płacę 2zł
przelewy za darmo
no i mozna złozyć wniosek przez internet, kurier przynosi umowę do podpisu i gotowe

A ja polecam ALIOR BANK.
Przelewy za darmo, prowadzenie za darmo, wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą za darmo, jedyna opłata to za kartę 5 zł miesięcznie. I co najlepsze to codziennie rano na moim koncie pojawiają sie zawsze jakieś drobne sumki(w nocy bank obraca połowa mojej kasy na koncie i rano oddają+ dodatkowo aktualnie jakieś 50 gr codziennie-zależy ile mamy na tym koncie). Ja jestem zadowolona. A mało tego jest cos takiego że jak np. zabraknie nam paliwa czy np. zepsuje się zmywarka czy pralka to dzwonię do nich i przywożą paliwo(w miejsce w którym się znajduje) lub przysyłają fachowca-płacimy tylko za to paliwo lub robociznę fachowca bez opłat za załatwienie/dostarczenie. Także POLECAM!!!

ja mam w mBanku - polecam - zero opłat:)

zweryfikowana
Posty: 1.167
Ostrzeżenia: 1/5

polecam mBank :) i polecam ING, mój facet ma w nim konto i jest bardzo zadowolony

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MLM- dlaczego by nie?