Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SEJFIK!UWAGA!

08 cze 2012 - 14:03:57

Cytat
aassiiaa95
taa nie klikacie, a jak jakaś laska robi wątek o " nagrodach " to od razu chcecie link.. same sobie zaprzeczacie :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

SEJFIK!UWAGA!

08 cze 2012 - 14:15:02

ja tez kiedys klikałam, uzbierałam prawie 10zł i usuneli mi konto! :/

SEJFIK!UWAGA!

12 sty 2018 - 21:29:21

Niewiem jak ty ale ja zarobiłem tam 10 zł i wypłaciłem na paypala i wydałem myslisz ze w jeden dzien zarobisz tam 100zł?? ctrzeba troche klikaća nie wszytsko na gotowe...

SEJFIK!UWAGA!

12 sty 2018 - 22:12:12

My też już dawno wiemy, i my też już nie klikamy :D (sorrki że odp za innych).

SEJFIK!UWAGA!

12 sty 2018 - 22:49:06

nie ma to jak uczciwa praca a nie klikanie zły gdyby tak dali tyle kasy zarobić to by nikt nie chodził do pracy tylko całymi dniami by siedzieli ludzie i klikali
ściema ale ludzie wszystko kupią byle by się nie narobić a zarobić

SEJFIK!UWAGA!

13 sty 2018 - 08:30:21

Cytat
Delvila
A ja powiem szczerze, że nikt wielkich pieniędzy nie obiecuje (przynajmniej ja tak nigdy nie robiłam).
Zresztą co wy chcecie? Zarabiać pieniądze za nic?

Wszędzie trzeba coś robić by zarobić. Oglądanie reklam np. na sejfiku to mało zyskowne zajęcie, chyba że ma się dużo poleconych.
Nie czarujmy się, tu nie ma wielkich kokosów. Wybaczcie, ale czego wy oczekujecie?
Ja na sejfiku działam już trochę miesięcy, mam zarobione troszkę ponad 20 zł bez poleconych, nie mam żadnego wirusa, bo po prostu jestem ostrożna.

E... to wytłumacz mi, skoro WIESZ, że to nie jest opłacalne, od paru miesięcy uściboliłaś zawrotną sumę 2o zł , to PO CO tam siedzisz? To takie fajne? Dla idei czy jak?

E... to wytłumacz mi, skoro WIESZ, że to nie jest opłacalne, od paru miesięcy uściboliłaś zawrotną sumę 2o zł , to PO CO tam siedzisz? To takie fajne? Dla idei czy jak?

E... to wytłumacz mi, skoro WIESZ, że to nie jest opłacalne, od paru miesięcy uściboliłaś zawrotną sumę 2o zł , to PO CO tam siedzisz? To takie fajne? Dla idei czy jak?



Cytat
kraka

A ja powiem szczerze, że nikt wielkich pieniędzy nie obiecuje (przynajmniej ja tak nigdy nie robiłam).
Zresztą co wy chcecie? Zarabiać pieniądze za nic?

Wszędzie trzeba coś robić by zarobić. Oglądanie reklam np. na sejfiku to mało zyskowne zajęcie, chyba że ma się dużo poleconych.
Nie czarujmy się, tu nie ma wielkich kokosów. Wybaczcie, ale czego wy oczekujecie?
Ja na sejfiku działam już trochę miesięcy, mam zarobione troszkę ponad 20 zł bez poleconych, nie mam żadnego wirusa, bo po prostu jestem ostrożna.

?
E... to wytłumacz mi, skoro WIESZ, że to nie jest opłacalne, od paru miesięcy uściboliłaś zawrotną sumę 2o zł , to PO CO tam siedzisz? To takie fajne? Dla idei czy jak?

E... to wytłumacz mi, skoro WIESZ, że to nie jest opłacalne, od paru miesięcy uściboliłaś zawrotną sumę 2o zł , to PO CO tam siedzisz? To takie fajne? Dla idei czy jak?

A ja powiem szczerze, że nikt wielkich pieniędzy nie obiecuje (przynajmniej ja tak nigdy nie robiłam).
Zresztą co wy chcecie? Zarabiać pieniądze za nic?

Wszędzie trzeba coś robić by zarobić. Oglądanie reklam np. na sejfiku to mało zyskowne zajęcie, chyba że ma się dużo poleconych.
Nie czarujmy się, tu nie ma wielkich kokosów. Wybaczcie, ale czego wy oczekujecie?
Ja na sejfiku działam już trochę miesięcy, mam zarobione troszkę ponad 20 zł bez poleconych, nie mam żadnego wirusa, bo po prostu jestem ostrożna.

E... to wytłumacz mi, skoro WIESZ, że to nie jest opłacalne, od paru miesięcy uściboliłaś zawrotną sumę 2o zł , to PO CO tam siedzisz? To takie fajne? Dla idei czy jak?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-13 08:34 przez kraka.

SEJFIK!UWAGA!

13 sty 2018 - 15:44:07

A byłaś u lekarza z tym wirusem?

SEJFIK!UWAGA!

23 sty 2018 - 12:44:13

Polecam tą stronkę, różne opcje do zarabiania, dużo reklam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-23 12:45 przez malgorzata20-13.

SEJFIK!UWAGA!

01 lut 2018 - 19:51:14

wiecie co? wolałabym pospacerować i poroznosić ulotki godzinę dziennie chcąc dorobić. Spacer dla zdrowia chociaż a nie jakies podejrzane klikanie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lider zespołu/ Skarbiec TESCO wiecie coś?