Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

13 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja mam w mbanku ale wplacilam troche ponad 10tys a po jakis 4 msc mam ledwo 30 zl... takze moze ktos zna jakies bardziej oplacalne lokaty w bankach gdzie nie trzeba zakldac konta?

Polacy wycofują pieniądze z banków.idea
Lokaty bankowe stają się coraz mniej opłacalne, bo stopy procentowe drastycznie spadają. Dlatego właśnie coraz częściej wycofujemy swoje oszczędności.
Zgodnie z danymi NBP, od grudnia 2016 roku wielkość złożonego tam kapitału zmalała prawie o 21 miliardów złotych.
Według NBP w największych miastach Polski, w ostatnim czasie, ponad 60 procent mieszkań było kupowanych za zgromadzone oszczędności, a nie na kredyt. Mniej zamożni próbują inwestować w akcje, ale ekspert ostrzega, że ponoszą oni spore ryzyko. Pozostali czekają, aż nadejdą lepsze czasy dla oszczędzających.



niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Ostatnio sprawdzałam sobie oprocentowanie lokat i jest słabo.... WIele banków promuje lokaty dla nowych klientów oprocentowane na 3-4% ale są to lokaty na niewielką kwotę oraz na krótki okres kredytowania :(
Czasami o wiele lepiej jest zdecydować się na konto oszczędnościowe. Tak sobie patrzę i takie konta mają podobne oprocentowanie, a przynajmniej nie mrozimy na nich kasy..

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Ja tego typu decyzje podejmuje zawsze przy pomocy Finansowego Rankomatu. To porównywarka i dzięki niej mam podgląd na oferty banków. Dość pomocna. Może nie tyle przy kredytach co lokatach i kontach.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Nie no, lokaty to moim zdaniem strata potencjału. Niekiedy nawet inflacji nie pokrywają, więc defacto mamy mniej pieniędzy, a nie więcej... Lepsze mogą być inwestycje w bitcoin :) Zobaczcie sobie np. tutaj <moderacja> :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-29 21:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

trzeba probowac zakladac konta lokaty z nagrodami niektorzy sa zadowoleni

Cytat
takecare_szkody
trzeba probowac zakladac konta lokaty z nagrodami niektorzy sa zadowoleni
chyba tylko ci co maja duże wpłaty .konflikt



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-05 12:20 przez banach.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Bez wątpienia jest tak, że inwestowanie jest dobrą rzeczą, ale nie każdy w ten sposób myśli albo zdaje sobie z tego sprawę. I tutaj mam na myśli korzystanie z kredytów, pożyczek czy chwilówek i przez to wpadanie w pętle zadłużenia. Koniecznie trzeba błyskawicznie znaleźć rozwiązanie i tu myślę, że nie najgorszym pomysłem będzie konsolidacja kredytów Gorzów . Wielu skorzystało i sobie chwali więc zastanówcie się nad tym.

Siemanko, chce otworzyc biuro turystyczne lub cos takiego. Troche ogarniam temat, ale wolalbym sie doszkolic. Znalazlem takie kursy: https://www.henc.pl/ https://organizatorturystyki.pl/
Ktos je robil? Powiecie mi cos o nich?
Pozdrowki

Zdecydowałem się na inwestycje zagraniczne na Cyprze i jestem zachwycony z efektów. https://cyprinvest.com to profesjonalna firma, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie inwestycji na Cyprze. Dzięki nim poczułem się pewnie i dobrze poinformowany na temat tego dynamicznego rynku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paczki na święta