Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

Rolnikiem być czy nie być;(

22 wrz 2010 - 09:50:19

Bede sie jeszcze zastanawiac- teraz pędze zbierać ziemniaki( czas wykopków0

Rolnikiem być czy nie być;(

22 wrz 2010 - 09:55:44

moja kolezanka tez przeprowadziła sie na wieś do chłopaka kóry ma gospodarstwo, ona normalnie pracuje w mieście a on na roli. Ona mu nie pomaga, tylko obiad robi, sprząta. I się dogadują . aprzeciez są te wszystkie maszyny które ułatwiają prace;p

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 22:33:54

ma ktos jeszcze jakis pomysł

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 22:37:39

pozniej sprzedasz zwierzaki i po sprawie

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 22:39:17

daj w dzierżawe

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 22:41:58

Ja jednak trzymam kciuki ,żebyś znalazła takie rozwiązanie,by i Wam i Waszym rodzicom pasowało- ten zajazd nawet mnie się spodobał i poddałam swojemu chłopakowi ten pomysł w razie,jakby nam ta droga też przekreśliła uprawę ziemi:) ps,ja też byłam w sobotę na wykopkach:-) dużo roboty,ale już przywykłam i nie przeszkadza mi to:)

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 22:47:18

hej, a Twoj maz nie ma rodzenstwa? Aby przepisac komu innemu gospodarstwo?

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 22:47:46

Mozesz podarować to gospodarstwo miii !!! Moja mama zawsze marzyła,żeby mieszkać na wsi i mieć takie gospodarstwo...:P no a patrz, Ci co maja narzekają no ;P

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 23:10:57

Cytat
lilthug1
hej, a Twoj maz nie ma rodzenstwa? Aby przepisac komu innemu gospodarstwo?

Ma dwóch braci którzy szybciej się wyniesli z domu i budują domki na swoich działeczkach.........więc odpada. Z drugiej strony moje dzieciaki beda miały juz jakiś start w zyciu dostaną po kawałku ziemi - a dzis młodzi czesto moga o tym pomarzyć;)

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 23:11:14

Cytat
Konto usunięte
Kochana w poblizu droga ekspresowa?! żyła złota, postawicie karczme ze swoiskim, swiezym jedzeniem + motelik i macie to glowy, obok oczywiscie mogla by byc stanina koni skoro juz je maxcie,tesciowie beda mieli jakies lekkie zajecie na starosc no i wy! pamietaj - wies to teraz nie tylko smierdzace pole, ale niezly pieniadz!

podzielam :)

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 23:15:16

Cytat
Olimpia_21
Cytat
lilthug1
hej, a Twoj maz nie ma rodzenstwa? Aby przepisac komu innemu gospodarstwo?

Ma dwóch braci którzy szybciej się wyniesli z domu i budują domki na swoich działeczkach.........więc odpada. Z drugiej strony moje dzieciaki beda miały juz jakiś start w zyciu dostaną po kawałku ziemi - a dzis młodzi czesto moga o tym pomarzyć;)


pewnie,dostrzeż jakieś pozytywne aspekty :))) dacie rade,naradzcie sie wspolnie rodzinka i na pewno cos wymyslicie!! trzymam kciuki!

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 23:15:37

Ja bym chciała wydoić krowę. Próbowałam doić kozę i to trochę jak wyciskanie pryszczy. Faktem jest, że kocham wyciskać pryszcze.

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 23:17:19

fajnie ze potraficie coś doradzic a nie tylko WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY- rozwala mnie ten tekst;(

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 23:17:39

rolnictwo to ciezki kawalek chleba :( mam babcie i dziadka na wsi, zapierdziel jest jesli sie nie ma ludzi i drogich sprzetow ktore same wszystko robia.. :( sama czesto jezdze i pomagam w polu czy cos, i wtedy sobie mysle.. Boze jak dobrze ze nie mam gospodarstwa

Rolnikiem być czy nie być;(

23 wrz 2010 - 23:19:07

tez się kiedyś bałam krów...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tararara McDonald's hej...