Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

orsay,smyk-praca

19 sie 2010 - 13:25:08

cześć dziewczyny ;)

idę niedługo na rozmowę kwalifikacyjną do wyżej wymienionych sklepów (chodzi o stanowiska kierownicze). czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z pracą w tych sklepach?? a przede wszystkim interesuje mnie jak wygląda taka rozmowa - bo ma trwać około 4 godzin!! ponoć ma się to odbywać w grupach... będę wdzięczna za wszelkie informacje

buźka i miłego dnia

orsay,smyk-praca

19 sie 2010 - 13:26:23

Nie mam pojęcia, ale podbijam wątek :)

orsay,smyk-praca

19 sie 2010 - 13:27:36

Szczerze? Skoro idziesz na stanowisko kierownicze, to chyba masz doświadczenie w branży, prawda?

orsay,smyk-praca

19 sie 2010 - 13:29:41

Ja kiedys bylam na rozmowie w smyk.Totalna beznadzieja.Wyslali jakies dwie mlode laski by przeprowadzily rozmowe ze mna,ktore kompletnie nic nie wiedzialy jak o cos pytalam.Zapytali np mnie gdzie w poblizu mojego mijsca zamieszkania miesci sie sklep smyk,wiec im powiedzialam.One jednak upieraly sie,ze tam nie ma,a to nieprawda.Tysiace razy obok niego przechodzilam.

orsay,smyk-praca

19 sie 2010 - 13:31:01

oczywiście, że mam... wybacz, że pytam...

chyba oczywiste jest, że jeśli zadałam takie pytanie, to w tych sklepach nie pracowałam. nie pytam o obowiązki, bo na tym się znam. chodzi mi ogólnie o atmosferę, o to czy warto. a na tak długą rozmowę idę pierwszy raz. zazwyczaj to inaczej wyglądało. i liczę na to, że jakieś sympatyczne szafowiczki się tu znajdą ;)
hehe :) no to nieźle. u mnie smyka jeszcze nie ma, dopiero mają otworzyć - to dopiero będzie ciekawa dyskusja. dzięki za odpowiedź



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-19 13:32 przez martakol.

orsay,smyk-praca

19 sie 2010 - 13:58:33

Nie mam zielonego pojęcia, ale życzę powodzenia. Jedyne co mogę Ci powiedzieć to postaraj się uspokoić i opanować stres (niby każdy o tym wie, ale warto przypomnieć) a będzie dobrze :).

orsay,smyk-praca

19 sie 2010 - 15:00:59

no niby każdy o tym wie, ale zobaczymy jak to będzie w praktyce ;) na pewno będzie ciekawie :) dzięki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hostessa.Kraków.