Obecnie rozmawiamy o:

podłoga żywiczna

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciekawa praca !!!!

17 sie 2010 - 12:44:30

Witam wszystkie Panie

Jeżeli poszukujecie pracy w miescie Łódź mogę zaproponowac Wam pracę w naszej firmie "KAROLINA"

Poszukujemy Pań które znaja język niemiecki i angielski jednoczesnie na stanowisko moderator oraz dziewczyn które są zainteresowane nowym wyzwaniem (nie obowiązkowy język obcy) ..Praca jako VIDEO-MODELKA-bez rozbierania !!!! Nasze studio zapewnia świetne warunki pracy,wusokie wynagrodzenie i elastyczne godziny..Miła obsługa :)))
Wszystkie zainteresowane dziewczyny proszę o wiadomości prywatne wtedy porozmawiamy o szczegółach i umówimy się w biurze na rozmowę :)

Pozdrawiam
Karola :)
:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-17 12:46 przez sloneczko5092.

Ciekawa praca !!!!

17 sie 2010 - 12:51:28

erotyczne czaty.. kolezanka w czyms takim pracuje. ogloszenie praktycznie tak samo brzmialo,a potem ,jak wyszlo w praniu,musiala z jakimis staruchami gadac na czacie,ktorzy chcieli,by pokazala cycki do kamerki itd. no i ogolnie jakies FLIRTY ze starymi smrodami,zeby cos zarobic.... ( za 1.min.rozmowy iles tam sie zarabia)

Ciekawa praca !!!!

17 sie 2010 - 14:26:39

Koleżanka ma troszkę inne wyobrażenie o tej pracy bo ona na tym nie polega !!!!

Ciekawa praca !!!!

17 sie 2010 - 14:28:53

to na pisz na czym polega a nie owijaj w bawełne.

Ciekawa praca !!!!

17 sie 2010 - 14:31:38

no to napisz, na czym polega :)

Ciekawa praca !!!!

17 sie 2010 - 17:07:59

Ja też znalazłam ciekawą ofertę pracy. Szukają ludzi z "pozytywnym flow" i dobrą "stylówą" , szafowiczki idealnie pasują do tego opisu więc może któraś z nas się skusi. A do tego praca chyba na świeżym powietrzu więc samo zdrowie i opalenizna : )

http://oferty.jobs.pl/WebApplication1/procXML?xml=/jobs.nsf/ofertypracyxml/C82335BA0F3A08A3C125776800332046&xsl=/jobs.nsf/basicdocuments/cuetemplate

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Ciekawa praca !!!!

05 paź 2011 - 15:29:33

Hello:)) Pracuje w firmie Intercam jako videomodelka;) nie rozbieram się i nie muszę znać języków obcych. Pracuję w domu kiedy chcę i ile chcę. Zarabiam ok 3tys zł miesięcznie,pracując nie więcej niż 140h:) w każdej chwili mam prawo do zaliczki. Ta firma jeszcze nigdy mnie nie zawiodła,jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam wszystkim atrakcyjnym kobietom,więcej poczytacie na str. www.kamerkipraca.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwolniona przez szefa-erotomana, co ma zrobić?