Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca wakacyjna- co robic?

13 lip 2010 - 07:59:12

witam was mimo tak wczesnej pory:)
może od razu przejdę do rzeczy:
aha na początku dodam że mam 17l
o pracę wakacyjna w pewnym hotelu(jako kelnerka) starałam się już od dłuższego czasu, dokładnie w marcu zaczęłam tam chodzić i się dowiadywać. Wtedy pani kierowniczka powiedziała mi żebym przyszła pod koniec maja(podała dokładną datę), więc przyszłam na co ona że nie teraz że na razie nie trzeba. Więc powiedziała żebym przyszła na początku wakacji(25.06).Stresowałam się niemiłosiernie, nie mogłam spać i wgl. No ale przyszłam, na co ta sama pani mówi mi że to nie dzisiaj i że ona zadzwoni kiedy mam przyjść. No więc czekałam i nic, więc moja mama pojechała tam spytac o co chodzi, na co owa kierowniczka że ostatnio byłam w maju! i że ona juz znalazła osoby bo pracy.;/ wiec pojechała spytać się o co chodzi że przecież byłam, wię zapisała mi termin, no i przyszłam.(o dziwo mnie nie odesłała tego dnia). Pierwszy dzień pracy jakos dałam rade:D ale nie miałam jeszcze ustalonego grafiku więc mieli do mnie zadzwonić. Owszem zadzwoni tyle ze nie mogłam odebrac wiec kiedy zadzwoniłam powiedziano mi że chcieli mnie zapisac na rano ale juz znalezli wiec pewnie zadzwonią, jaka będzie moja nastepna zmiana. i co oczywiscie nie zadzwonili!!zajeżdżam kilka dni później sprawdzic swoj grafik na ktora mam a tam nic tzn nie było mnie w grafiku.. poszłam wiec do szefowej i pytam o co chodzi a ona do mnie ze myslała ze zrezygnowalam!!! wiec powiedzialam jej o co chodzi no to mnie znowu zapisała.
w związku z tym mam do Was pytanie czy dalej mam tam chodic mimo tych wszystkich cyrków...czy iść tylko ale po ty by odebrac pieniadze za tamtem przepracowany dzień??
dodam że mój tata bardzo nalega żebym chodziła do tej pracy.

praca wakacyjna- co robic?

13 lip 2010 - 08:02:08

hmmm niewiem jakas zakrecona ta szefowa, zeby pozniej tylko nie bylo problemów z wyplata

praca wakacyjna- co robic?

13 lip 2010 - 08:02:44

też tam myślę, może warto poszukać czegoś innego?

praca wakacyjna- co robic?

13 lip 2010 - 08:03:46

o matko , co za kobieta. tak to jest jak ma sie duzo spraw na głowie . Ja to bym zrezygnowała i szukała gdzie indziej , ale wiadomo masz 17 lat , i w wiekszosci barów czy restauracji nie przyjmą Cię , bo nie możesz podawac / nalewać alkoholu. Tak jak wyżej dziewczyna napisała , ciekawe czy przy wypłacie się nie zakręci .... i wypłaci...

praca wakacyjna- co robic?

13 lip 2010 - 08:52:43

troszkę nieodpowiedzialnie babka podchodzi do tematu :/

praca wakacyjna- co robic?

13 lip 2010 - 16:02:09

Zostań konsultantka znanej formy kosmetycznej.
Zniżki 30% na kosmetyki dla siebie!!!
Napisz:na priv

Chetnie odpowiem na kazde pytanie, naprawde sie opłaca.

praca wakacyjna- co robic?

13 lip 2010 - 16:07:46

ewidentnie ona nie chce zebys u niej pracowała, takie jest moje zdanie.

praca wakacyjna- co robic?

13 lip 2010 - 16:07:33

ja bym już na początku sie zirytowała i dała sobie spokój ;/

praca wakacyjna- co robic?

13 lip 2010 - 16:16:14

ja znalazła bym coś innego szkoda by mi było czasu na taką nie pewną pracę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca dodatkowa