Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Barmanka - jak powinna wyglądac?

07 lip 2010 - 14:56:54

Witajcie Kobietki

Chciałabym poprosic was o radę w pewnej krępującej dla mnie sprawie.
Otóż jestem dziewczyną sporo "przy kości", i szukającą pracy. Ostatnio złożyłam aplikację do restauracji jako barmanka. I w związku z tym mam wątpliwości,ponieważ zastanawia mnie czy nadaję się na to stanowisko, ze względu na wygląd. Jak myślicie, czy wegług was barmanka musi byc szczupła? Czy wystarczy że to modna,zadbana kobieta? Nie czuję się brzydka, jednak sama nie wiem... Wiem, że jako kelnerka z pewnością bym sobie nie poradziła. Nie jestem zbyt zwinna aby "brylowac" między stolikami z pełnymi tacami :) ale za barem chciałabym pracowac. Lubie rozmawiac z ludźmi,jestem otwarta,sumienna...

Jak myślicie dziewczyny... czy jest jakas szansa? Mają skontaktowac się ze mną aby umówic się na rozmowę kwalifikacyjną. Martwię się, że właściciel restauracji od razu skreśli mnie przez mój wygląd :(

Barmanka - jak powinna wyglądac?

07 lip 2010 - 14:55:12

pewnie skresli znjac ten swiat:( ja nie widzialm nigdy grubszej barmanki nigdzie ani kelnerki

Barmanka - jak powinna wyglądac?

07 lip 2010 - 14:59:43

no przestan, ja nosze rozmiar 42 i tez pracowalam jako barmanka. mysle ze nie masz co sie bac, najwazniejsza jest osobowosc, to czy jestes zadbana itd itp. tak mi sie wydaje. twarz tez jest wazna:) w sumie zalezy jeszcze w jakim barze masz zamiar pracowac:)
oczywiscie atrakcyjny wyglad jest wazny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-07 14:56 przez aneti_2008.

Barmanka - jak powinna wyglądac?

07 lip 2010 - 15:02:37

Cytat
aneti_2008
no przestan, ja nosze rozmiar 42 i tez pracowalam jako barmanka. mysle ze nie masz co sie bac, najwazniejsza jest osobowosc, to czy jestes zadbana itd itp. tak mi sie wydaje. twarz tez jest wazna:) w sumie zalezy jeszcze w jakim barze masz zamiar pracowac:)
oczywiscie atrakcyjny wyglad jest wazny

Ja mam niestety większy rozmiar niż 42 :( jest to praca w dośc eleganckiej restauracji. No cóż, nie przekonam się dopóki nie spróbuję:) Może urzeknie go moja osobowośc:)

Barmanka - jak powinna wyglądac?

07 lip 2010 - 15:10:40

barmanak powinna umiec sluchac i bys kompetentna w tym co robi reszta jak dla mnie to nie istotna, a jak jeszcze umiesz robic sztuczki z butelkami i drinkami to klienci twoi:)

Barmanka - jak powinna wyglądac?

07 lip 2010 - 15:19:04

Nie przejmuj się! Jeżeli masz doświadczenie i jesteś otwartą i sympatyczną osobą to masz ten etat w garści ;))
Każdemu wydaje się, że barmanki czy kelnerki muszą być piękna, młode i szczupłe.
Jakbym była szefową knajpy to wolałabym przyjąć kogoś kto waży 120kg i klienci go lubią bo jest miły i sympatyczny niż wychudzoną jędze, która się rządzi i jest wredna ;]

Barmanka - jak powinna wyglądac?

07 lip 2010 - 15:27:40

Dzięki dziewczyny, mam nadzieję że po prostu kierownik da mi szansę się wykazac, a nie od razu zbyje pod byle pretekstem, bo stwierdzi że jestem za gruba żeby drinki podawac ;)

Barmanka - jak powinna wyglądac?

07 lip 2010 - 15:26:44

anulka a nie wiesz ze ludzi bardziej puszysci sa weselsi i czesciej sie usmiechaja. glowa do gory pokaz kierownikowi na co cie stac :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Reserved w ch Pogoria Dąbrowa Górnicza