Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Byłam na 1 dniu próbnym w sklepie odzieżowym w Krakowskim centrum handlowym, włascicielka ma jutro podjąc decyzje czy mnie zatrudnia, czy nie, ale skopałam trochę sprawę...
Pytała mnie jakiego oczekuję wynagrodzenia, a ja niezbyt się przygotowałam do tej rozmowy i w rezultacie nie ustaliłyśmy niczego- pracowałam już kilka miesiecy w sklepie odzieżowym ale na stażu(czyli brałam marne grosze z UP) i szczerze nie mam pojęcia jakie sa stawki. Czy dziewczyny, które pracowały lub pracują w sklepie odziezowym ( sieciówce lub prywatnym) mogą mnie uświadomic ile wynosi pensja za PEŁEN ETAT(8h)?
Jeżeli nie chcecie pisac na forum napiszcie proszę w wiadomości ;)

PS:Jesli nie wiecie podbijajcie, to dla mnie dosyc ważny temat, nie chciałabym się wkopac na same wakacje w nieoplacalną umowe o prace :/
Nikt się nie wypowie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-04 20:32 przez astaldi.

zazwyczaj płacą miedzy 6-10 zł. w zależności od sklepu .. no i funkcji jaką miałabyś pełnić
ja w zeszłym roku w czasie wakacji w sklepie odzieżowym miałam 7,5zł bez umowy wiadomo

;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 15:00 przez naughtylass.

niechciala bym cie martwic ale jesli sie nie uczysz nie licz na wiecej niz 7 zl

moja koleżanka w housie dostaje 7zł.

we włoskim butiku dostawałam 8zł za godzinę netto
a w sieciówkach (wiem od pracujących tam znajomych) dostaje się 7-8zł na godzinę, ale brutto!

pewnie z 950zł na miesiac

1200zł za miesiąc tak jest u mnie w mieście

nie dostaniesz więcej niż 1 200 zł no chyba , że będą dawać premie

1200 zł. Taka jest najniższa krajowa. I taką powinnaś podać.

u mnie w miescie dostaje sie 1200 brutto + np jakies premie, ktorych co miesiac sie raczej nie dostaje

ja pracowałam w vero modzie ale na umowę zlecenie za 7zł/h
pracownicy na cały etat mieli nieco więcej, tak z 1200zł na rękę.
moim zdaniem powinnaś dostać najniższą krajową (przy umowie o pracę), bo po coś ona jest :) teraz wynosi coś koło 1300zł

Njaniższa krajowa to 960 zł netto, mysle ze takie bedzie na poczatku wynagrodzenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

uloteczki dla dzierlateczki