Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca w call center

28 lis 2017 - 07:09:10

Wszystko zależy gdzie Cię przydzielą (no chyba, że sama masz mozliwość wyboru bo są rózne działy obslugi klienta). Logiczne, że jak trafisz do dzialu sprzedazowego to jest tzw "parcie na zawieranie umow" a co za tym idzie "wyścig szczurow".Ja pracowałam w 2 firmach , ale nie w typowej sprzedaży tylko w telefonicznej obsludze klienta oraz malych firm: kontrola platności, przyjmowanie reklamacji i skarg itd, ale byla też sprzedaż przy okazji kontaktu klienta z CC. Może też dlatego bardzo miło wspominam ten okres niestety na umowe zlecenie. Oczywiście do tej pracy nie nadaje sie każdy, bo kontakt z klientami to nie sielanka! Musisz wiedzieć, że ludzie przez telefon bardziej sobie pozwalają bo wydaje im sie, że sa "anonimowi i niewidoczni"! W kontaktach bezpośrednich juz raczej sie pilnują, ale zawsze możesz trafić na wyjątek wiem cos o tym bo widziałam jak koleżance puściły nerwy i po prostu sie rozpłakała :( Najważniejsze jest aby nie dać sie sprowokować i trzymajac zasad obsługi klienta-nie koniecznie skryptu (bo klienci wyczuwają że jest to sztuczne, czytane czy cytowane z pamięci) bardzo dobrze wykonac swoja pracę! Jest też zasada: dobrze i uczciwie obsłuzony klient za pierwszym razem , nie wróci z pretensjami ...

Praca w call center

28 lis 2017 - 07:56:13

Na pewno jest to praca specyficzna i nie każdy się do niej nadaje. Po pierwsze nie mo się zniechęcać, a z ego co wiem, to właśnie tot powód dla którego ludzie najczęściej rezygnują. Co do zarobków, to duża ich część przypada na prowizję, ale wcale nie jest łatwo ją dostać. Oczywiście dużo zależy tu od firmy, w której się pracuje.

Praca w call center

28 lis 2017 - 09:39:20

To zależy gdzie i co masz do tej słuchawki mówić. Jeśli firma, która cię zatrudnia ma kiepską ofertę, a ty musisz ją wciskać ludziom, w dodatku przez telefon, to najprawdopodobniej nie bedzie to przyjemna i łatwa praca. Koleżanka pracowała w call center orange i wspomina to jako najgorszą pracę w życiu.

Praca w call center

28 lis 2017 - 19:55:31

Ja rozumiem wszystko, że taka praca ale ile razy jednego dnia mogę odbierać telefon z tą samą ofertą.
Ile razy muszę powtarzać osobie po drugiej stronie, że nie chcę nowego telefonu.
A dlaczego pani nie chce jak to taka świetna oferta.
A po co mi 10 telefonów.
Po co mi kilka abonamentów.
Po za tym zostałam oszukana przez konsultanta orange.
Miałam dostać 8 giga, dostałam 2 i żadne apelacje nie pomogły.
Po co nagrywane są rozmowy skoro nie można ich odsłuchać.
Pani konsultantka wciska kity żeby zawrzeć umowę a potem rać sobie frajerze sam.
Nie dziękuję nigdy już nic nie kupię przez telefon.

Praca w call center

12 gru 2017 - 12:16:58

Cytat
kukingaku
Ja rozumiem wszystko, że taka praca ale ile razy jednego dnia mogę odbierać telefon z tą samą ofertą.
Ile razy muszę powtarzać osobie po drugiej stronie, że nie chcę nowego telefonu.
A dlaczego pani nie chce jak to taka świetna oferta.
A po co mi 10 telefonów.
Po co mi kilka abonamentów.
Po za tym zostałam oszukana przez konsultanta orange.
Miałam dostać 8 giga, dostałam 2 i żadne apelacje nie pomogły.
Po co nagrywane są rozmowy skoro nie można ich odsłuchać.
Pani konsultantka wciska kity żeby zawrzeć umowę a potem rać sobie frajerze sam.
Nie dziękuję nigdy już nic nie kupię przez telefon.

Czyżby PLAY? ostatnio wydzwaniali do mnie też po kilka razy

Praca w call center

17 lut 2018 - 17:06:33

O matko...call Center- nigdy w zyciu! Pracowałam kiedyś chwilę i bardzo źle to wspominam. Może dlatego, ze musiałam wciskać ludziom kit. Praca nie dla mnie zdecydowanie, nie lubię oszukiwać ludzi. A niektórzy niestety dają się nabrać takim pseudofirmom. Później okazało się, ze to miejsce w którym pracowałam to była jedna wielka sciema i oszustwo, więc dobrze że za wczasu odeszlam. Żeby zacząć pracę w call Center zawsze sprawdzajcie co to za firmą i co sprzedaje, jakie ma opinię. Bo naprawdę można się wladowac w dziadostwo...

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w call center

06 kwi 2018 - 01:38:03

Ja nie umiałbym rozmawiać z tyloma ludźmi dziennie i to jeszcze nie widząc ich.

Praca w call center

06 kwi 2018 - 11:29:48

a ja pracowałam w call centre i baaardzo dobrze wspominam ten czas. Zarobki także. Zarabiałam wtedy znacznie więcej niż 6 lat później po skończeniu studiów.
Ekipa była super, a gadając z klientami byłam w stanie w ciągu 8h przeczytać pół książki :D

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Praca w call center

21 maj 2018 - 12:33:39

W call center może pracować praktycznie każdy jeśli tylko ma chęci i dysponuje dobrą dykcją oraz głosem. Ponadto firma CCIG zapewnia swoim pracownikom cykle szkoleń, dotyczących nie tylko oferowanego produkti ale też umijętności sprzedażowych oraz miękkich. Dlatego praca w <moderacja> może być doskonałym początkiem kariery w marketingu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-21 19:52 przez moderator.

Praca w call center

22 maj 2018 - 20:55:19

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym temacie :) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)

Praca w call center

22 maj 2018 - 22:14:33

up

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ekspertyzy