Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.100
Ostrzeżenia: 1/5

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:07:51

Dziewczyny muszę się komuś wyżalić otóż zbliża się koniec godzin do wyjeżdżenia ( zostało może 6-7) a ja czuję że idzie mi gorzej niż na początku...Do tego instruktor czasami lubi sobie na mnie krzyknąć lub walnąć głupi komentarz po którym odechciewa mi się wszystkiego i mam ochotę uciec od tej L-ki jak największym łukiem. Czy Wy też miałyście takie chwile załamania? Jak Wam szło? Dodam że to moja pierwsza styczność z samochodem bezpośrednio....Boję się i mam ochotę zrezygnować, i na pewno bym to zrobiła gdyby nie to że rodzice wyłożyli tyle kasy ;(((((((((((

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:11:30

Nie rezygnuj .. miałam to samo w sumie ;/ i nawet wczoraj miałam egzamin i niestety nie zdałam przez własną głupotę .. 6 czy 7 h to jeszcze dużo :) Uda ci się na pewno i wytrwaj ;d

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:11:41

Zmień instroktora! Nie ma nic gorszego niż zły instruktor! Płacisz, a on jeszcze krzyczy..??! To jak masz się nauczyć, jak będziesz zestresowana i zniechęcona..?? Ja miałam super instruktora - młody chłopak, wszystko dokładnie tłumaczył i w ogóle można było pogadać z nim.

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:12:47

Ja się testów bałam najbardziej, ale zdałam je bezbłędnie ;)
Niestety na jeździe nie poszło mi tak super i oblałam na łuku. :(
Wgl to zdałam dopiero za 4 razem ^^

Nie martw się, najważneijsze to sie nie stresować.
Nie ma też się co oszukiwać, bo bardzo dużo (jak nie najwięcej) zależy od egzaminatora.

Jednak życzę powodzenia ! :)

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:09:50

miałam tak samo, denerwowałam się bardzo, że jest coraz gorzej. Na pierwszym egzaminie straszniezdenerwowana - oblałam go. Na drugi poszłam na lajcie stwierdziłam, że chyba muszę coś umieć skoro tyle godzin jeździłam i stać mnie na to. Podeszłam jak do kolejnej jazdy z instruktorem, uśmiech, gadka z egzaminatorem i dałam rade ;) jeże już rok i moge stwierdzić że prawdziwa nauka to jest wtedy kiedy wsiadasz sama i jedziesz :0 powodzenia :)

zweryfikowana
Posty: 2.100
Ostrzeżenia: 1/5

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:14:32

Cytat
fionka_19
Zmień instroktora! Nie ma nic gorszego niż zły instruktor! Płacisz, a on jeszcze krzyczy..??! To jak masz się nauczyć, jak będziesz zestresowana i zniechęcona..?? Ja miałam super instruktora - młody chłopak, wszystko dokładnie tłumaczył i w ogóle można było pogadać z nim.

Właśnie...wtedy jestem tak zestresowana że nie mogę się skupić i robię nowe błędy ;(((

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:15:06

nie stresuj się!! ja miałam tak samo-im dłużej jeździłam L-ką tym bardziej wydawało mi się że umiem mniej niż na początku;) ale to dla tego że na początku instruktor cię "trzyma za rączkę" a z biegiem czasu zostawia cię samej sobie i nie możesz polegać nim i liczyć na to że ci powie kiedy wbić inny bieg, żebyś nie zapomniał sprzęgła itp. Ja zdałam prawko w tym roku w marcu za pierwszym razem ale miałam już takiego doła przed końcem jazd że chciałam zrezygnować i nie iść na egzamin;) dodam że jazda L-ką też była dla mnie pierwszym bezpośrednim kontaktem z autem;)

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:15:12

Ja jutro mam egzamin...
a Tobie proponuję zmianę instruktora :)

zweryfikowana
Posty: 571
Ostrzeżenia: 1/5

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:12:53

Ja najpierw sie pochwalę:) wczoraj miałam egzamin i zdałam!! dodam że drugie podejście.

U mnie nie było problemu z instruktorami. Byli bardzo sympatyczni, można było pogadać. Miałam także momenty, że nie wiedziałam co sie dzieje co ja tu robię( głownie na środku skrzyżowania) xD. Napewno sie nie poddawaj. Ale jak czujesz ze ci nie idzie i nie czujesz sie pewnie to dokup sobie z 6 h. Ja tak zrobiłam, bo szkoda kasy na egzamin ja ci jeszcze są jazdy potrzebne;) Będzie dobrze!

zweryfikowana
Posty: 2.100
Ostrzeżenia: 1/5

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:16:49

Cytat
akitutuki
Ja jutro mam egzamin...
a Tobie proponuję zmianę instruktora :)

Powdzenia i nie dziękuj ;)

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:16:54

oj tam biadolisz ja jutro zdaje 9 i co? jakoś żyje.prawo jazdy to przecież nie koniec świata.Weź się w garść:)

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:13:27

Ja miałam taką sytuację, ze po 15 godzinach zmieniłam instruktora, ponieważ krzyczał, szarpał za kierownice i palił papierosy co było uciążliwe ponieważ w samochodzie ten zapach strasznie "gryzł". Decyzja o zmianie to było chyba najlepsze co mnie spotkało, trafiłam na super faceta, który wszystko spokojnie tłumaczył, a do tego był szalenie sympatyczny ;)

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:14:29

Cytat
czekoladka19023
Cytat
akitutuki
Ja jutro mam egzamin...
a Tobie proponuję zmianę instruktora :)

Powdzenia i nie dziękuj ;)
Nie będę :) lecę robić testy :<

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:15:17

To prawda, dobry instruktor to podstawa. Ja wyjeździłam 30godzin u jednego, który nic mnie nie nauczył. Po pierwszym egzaminie przeniosłam się do innego instruktora, ten naprawdę był super i tak naprawdę dopiero on mnie wszystkiego nauczył i sama dziwiłam się, że jest taki cierpliwy;) Musiałam dokupić dużo godzin, wydałam sporo kasy na prawko, ale udało się:) Głowa do góry.

Prawko!!!!

30 cze 2010 - 17:19:09

Nie rezygnuj-skoro już zaczęłaś, to dasz radę do końca;) najgorsze zrezygnować w trakcie-później będziesz żałować i nie będziesz miała odwagi zaczynać od nowa... dobrniesz do końca kursu i zdasz egzamin:) a za jakiś czas będziesz się śmiała z tego, że chciałas zrezygnować:) a co do egzaminu-wiadomo, że z egzaminatorami różnie bywa, więc najważniejsze, to wierzyć w swoje siły i jakby co nie załamywać się-nie można im dać tej satysfakcji:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

w co się bawić z 5-letnim chłopcem?