Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kursy kelnerskie wrocław

06 cze 2010 - 22:24:49

Kto poleci jakiś konkretny kurs kelnerski we Wrocławiu, proszę o wszelkie informację

Kursy kelnerskie wrocław

24 lip 2010 - 14:22:43

Cytat
katia1984
Kto poleci jakiś konkretny kurs kelnerski we Wrocławiu, proszę o wszelkie informację

Ja ze szczerego serca polecam kurs kelnerski w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów. Super prowadząca, jestem już kelnerką od 3 miesięcy, a na kursie nauczyłam się tyle, że awansowałam na szefa sali :))) moi pracodawcy też zadowoleni a to najważniejsze;) Teraz chcę jeszcze zapisać się do nich na kurs baristyczny.

Kursy kelnerskie wrocław

28 lip 2010 - 11:11:00

Byłam na kursie kelnerskim w Szkole Barmanów też, jestem zadowolona i ogólnie to nawet polecam, tylko szkoda, że tak krótko trwał :(((

Kursy kelnerskie wrocław

30 lip 2010 - 17:30:01

tez bylam na tym kursie, potem na praktykach w restauracji i zostalam tam do dzis, choc juz czasem mam serdecznie dosc pracy w gastronomii to na kurs przeszlabym sie jeszcze raz chetnie ale z ta wiedza i umiejetnosciami ktore mam teraz ;0

Kursy kelnerskie wrocław

30 lip 2010 - 18:00:13

Przejrzałam ich ofertę i zastanawia mnie jedno.. kto wypija te wszystkie drinki zrobione przez kursantów? :D

Kursy kelnerskie wrocław

02 sie 2010 - 11:55:15

hehe nasty no własnie ja z tego powodu na ich szkolenie barmańskie nie przyjeżdżałem samochodem :))) A w sumie poważnie to było tak, że każdy kto robił drina to i go próbował, ale nie wypijało się całego tylko na spróbowanie kapke ze słomki bo jakby się tak chciało wypijać to by było ostro, chociaż instruktorzy pilnowali też żeby te kapki nie były większe bo po alkoholu się skupić na ćwiczeniach podobno nie można;) Ale ostatniego dnia możnabyło pod koniec się wyluzować, no ale jakieś wielkiego chlania to nie było, choć jak dla mnie to szkoda :P no ale to w końcu kurs a nie impreza hehe

Kursy kelnerskie wrocław

03 sie 2010 - 19:50:49

ja byłam w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów na kursie kelnerskim i to właśnie we Wrocławiu i jak otworzyliśmy wino bo tego się też uczyliśmy jak prawidłowo wykonywać tę czynność i ja podawać je gościom, to mogliśmy się napić kieliszek żeby się nie zmarnowało ale nikt się nie upijał. :))

Kursy kelnerskie wrocław

05 sie 2010 - 20:38:16

A ja właśnie wybieram się na Szkolenie Manager Gastronomii w Szkole Barmanów we Wrocławiu, rozkręcam "biznes życia" :P właśnie w gastronomii a nie mam pojęcia o prowadzeniu lokalu, a że znajomi polecali mi właśnie tą szkołę bo tam robili sobie kursy barmańskie, ale z tego co wiem to i kelnerskie mają, zresztą tak jak piszecie. Ciekawa jestem tego szkolenia, jak będę już po to z pewnością coś napisze. Może komuś się przyda informacja na ten temat

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca RESERVED