Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

konto bankowe dla studenki ? :)

30 kwi 2010 - 17:32:24

ja mam konto w Mbanku i polecam. Przelewy za darmo, usługi internetowe też. A że konto mam ponad rok za darmo otworzyli mi drugi rachunek z oprocentowaniem 6% za nie też nic nie płacę ;)

konto bankowe dla studenki ? :)

30 kwi 2010 - 17:28:52

Patrz na ceny - najlepiej ich brak, a także na ilość bankomatów, kwoty wypłat w innym bankomacie, kwoty przelewów.. Konto internetowe..

Ja mam w BZW bk i jestem bardzo zadwolona. Mam w zasięgu kilkuset metrów 3 ich siedziby i masę bankomatów.. Przelewy wewnętrzne za darmo, poza bodajże 50 gr, 5 smsów do przelewów za darmo..

Konto jest >30, więc na troszkę lat ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-30 17:35 przez nasty_89.

konto bankowe dla studenki ? :)

30 kwi 2010 - 19:04:24

Cytat
karorzech
bzwbk nie polecam! oplata 7 zl jezeli na twoje konto nie wplynie miesieczne 1000 zl

A co to za problem? ;)
Wyciągasz i wpłacasz w banku(wpłaty są bezpłatne) do skutku(ja tylko raz, albo wcale jak mam wpływ), a po 2 miesiącach "podobno" dadzą mi 100 zł... Tylko się zastanawiam, gdzie w tym haczyk, (rozwiązać mogę kiedy chcę z 60- dniowym wyprzedzeniem).

konto bankowe dla studenki ? :)

30 kwi 2010 - 19:06:11

ja polecam w WBK serce0 i do 30 lat bez jakich kolwiek opłat ;)

konto bankowe dla studenki ? :)

30 kwi 2010 - 19:06:20

ja mam konto studencie w PKO
polecam place 50gr za przelew ktory wykonuje sama z internetu i 1zł za prowadzenie konta nawet nie musialam placic za karte do bankomantu dla mnie rewelacja

konto bankowe dla studenki ? :)

30 kwi 2010 - 19:13:17

ja mam w mBanku i nie płacę nic, a odsetki rosną chociaż mam zwykłe izzy konto :) GORĄCO POLECAM :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

konto bankowe dla studenki ? :)

30 kwi 2010 - 19:13:57

mBank, dokładnie eKonto - mam zupełnie wszystko za darmo.

A bez prowizji wypłacam w bankomatach WBK - mam go koło domu, na uczelni, w drodzę na uczelnię, na PKS-ie, wszędzie ;)

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

konto bankowe dla studenki ? :)

30 kwi 2010 - 19:23:47

Ja mam w banku spóldzielczym:) zapłaciłam tylko za pin 3,75 a teraz mam wszystko za DARMO! Mam konto junior do 27 roku życia:) Obsługę przez internet też:) ale to na 4 lata tylko

konto bankowe dla studenki ? :)

30 kwi 2010 - 19:28:03

ja mam w polbanku, nie palce nic za utrzymanie konta, nie place za przelewy ani za nic innego. No i nie ma ustalonej kwoty jaka musi wplywac co miesiac jak w niektórych bankach:)
za karte nie placilam, wogole nie robilam zadnych oplat. Bankomaty u mnie z polbanku mam na kazdym kroku. Przelewy internetowe- za darmo. Wogóle jestem zadowolona:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-30 19:25 przez majka6.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

konto bankowe dla studenki ? :)

25 cze 2019 - 07:10:40

Macie wspólne konto z facetem czy jednak osobno?

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

konto bankowe dla studenki ? :)

12 sie 2019 - 10:15:05

Mamy osobno. Po prostu jest to wygodniejsze. Ale nie znaczy to,że nie mamy dostepu do naszych kont bo taki dostęp mamy ;)
Swoją drogą to konta studenckie wcale nie musza być takie super i wcale nie muszą mieć takich najlepszych warunków jeśli chodzi o ich prowadzenie. Obecnie moim zdaniem najlepsze konto ma nest bank z uwagi na to, ze jest to konto zupełnie darmowe. Wystarczy zobaczyć sobie pierwszy z brzegu ranking kont osobistych aby zobaczyć ze jest na pierwszym miejscu. Albo na jednym z pierwszych.

konto bankowe dla studenki ? :)

10 cze 2020 - 12:27:53

Dziękuję, ten wątek jest bardzo pomocny - jestem studentem i handlowcem w Instaforex review - pomyślałem o zmianie banku, ponieważ nadal muszę skutecznie płacić podatki...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w Londynie