Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

29 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 18:52:34

W tym roku kończe gimnazjum i nie wiem jaki kierunek technikum wybrać . Wiem ,że to będzie technikum ale pojęsza jaki profil.
Jestem z francji to już 5 lat ze jestem w polce i mi jest trudno wubrać. jetsem bardzo kreatiwny lubię plastyka 6, muzyka 6 , matematyka 3, dobrze sobie radze z fizyki 5 i chemi 4.ale i tak co robić w życie prosze o pomoc.

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:24:17

technikum informatyczneeeee jest najlepsze ;d ;)

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:27:03

Informatyczne, Logistyczne, Mechatroniczne.. nie wiem jakie teraz są :P

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:28:39

A co lubisz robić, sama teraz stoję przed tym wyborem, dlatego chcę iść do ogólniaka bo znając życie jeszcze 10 razy mi się zmieni.

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:31:38

A ja polecam technikum gastronomiczne! Idz w kierunku kucharza! A Twoje pochodzenie bedzie atutem w tym zawodzie:)

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:36:32

a ja polecam technikum obsługi turystycznej ;]

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:36:33

ja jestem na logistyce :))) tylko ze tam matematyka jest ważniejsza niz chemia czy fizyka ;)

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:39:04

ja jestem w technikum ekonomicznym...
z majzy masz 3 więc moze nie to. bo tutaj liczenie, liczenie i jeszcze raz liczenie i papierki.
trudny profil...... trochę żałuję.... ale to jest profil bardzo ogólny..... i tutaj po tym jest wiele zawodów...

zweryfikowana
Posty: 2.110
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:41:01

ja idę na hotelarstwo :D

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:46:52

technikum informatyczne moze? ja jestem po techniku ekonomicznym. Co prawda pozniej robilam studia ale technikum tez mam:)

Cytat
paulakr
ja jestem w technikum ekonomicznym...
z majzy masz 3 więc moze nie to. bo tutaj liczenie, liczenie i jeszcze raz liczenie i papierki.
trudny profil...... trochę żałuję.... ale to jest profil bardzo ogólny..... i tutaj po tym jest wiele zawodów...


a po co w technikum ekonomicznym dobre oceny z matmy???? Jestem po technikum ekonomicznym, matematyki mielismy 2 godziny w tygodniu i tyle. W technikum ekonomicznym kładli głównie nacisk na przedmioty ekonomiczne a nie matematyczne. Ekonomia to bilanse- tam jest sporo liczenia, ale związanego z dodaj i odejmij.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-15 20:48 przez majka6.

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:50:09

ja jestem technikum informatyczne i polecam :)

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:55:02

Cytat
bardzotanierzeczy
technikum informatyczneeeee jest najlepsze ;d ;)

czy ja wiem, jesli sie zda bdb egz zawodowy to moze i cos z tego bedzie a tak - nie ma szans na pozniejsza prace, no chyba ze to takie przygotowanie na studia ma byc :-)

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:55:10

nieee! nie ekonomiczne, prosze! kolejny szef do rzadzenia wszystkimi? a robic nie ma komu. wszyscy teraz ida na oklepana i nudna ekonomie, bo chca byc kierownikami. ja polecam technikum architektoniczne!:)

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:56:29

Cytat
ludwig
W tym roku kończe gimnazjum i nie wiem jaki kierunek technikum wybrać . Wiem ,że to będzie technikum ale pojęsza jaki profil.
Jestem z francji to już 5 lat ze jestem w polce i mi jest trudno wubrać. jetsem bardzo kreatiwny lubię plastyka 6, muzyka 6 , matematyka 3, dobrze sobie radze z fizyki 5 i chemi 4.ale i tak co robić w życie prosze o pomoc.


technikum farmaceutyczne

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:59:15

technikum agrobiznesu ;) nie bedac "orłem" z matmy świetnie dawalam sobie rade i koncze za 15 dni szkołe ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FIRMA DLA KOBIETY?!