Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 18:52:34

W tym roku kończe gimnazjum i nie wiem jaki kierunek technikum wybrać . Wiem ,że to będzie technikum ale pojęsza jaki profil.
Jestem z francji to już 5 lat ze jestem w polce i mi jest trudno wubrać. jetsem bardzo kreatiwny lubię plastyka 6, muzyka 6 , matematyka 3, dobrze sobie radze z fizyki 5 i chemi 4.ale i tak co robić w życie prosze o pomoc.

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:24:17

technikum informatyczneeeee jest najlepsze ;d ;)

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:27:03

Informatyczne, Logistyczne, Mechatroniczne.. nie wiem jakie teraz są :P

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:28:39

A co lubisz robić, sama teraz stoję przed tym wyborem, dlatego chcę iść do ogólniaka bo znając życie jeszcze 10 razy mi się zmieni.

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:31:38

A ja polecam technikum gastronomiczne! Idz w kierunku kucharza! A Twoje pochodzenie bedzie atutem w tym zawodzie:)

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:36:32

a ja polecam technikum obsługi turystycznej ;]

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:36:33

ja jestem na logistyce :))) tylko ze tam matematyka jest ważniejsza niz chemia czy fizyka ;)

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:39:04

ja jestem w technikum ekonomicznym...
z majzy masz 3 więc moze nie to. bo tutaj liczenie, liczenie i jeszcze raz liczenie i papierki.
trudny profil...... trochę żałuję.... ale to jest profil bardzo ogólny..... i tutaj po tym jest wiele zawodów...

zweryfikowana
Posty: 2.110
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:41:01

ja idę na hotelarstwo :D

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:46:52

technikum informatyczne moze? ja jestem po techniku ekonomicznym. Co prawda pozniej robilam studia ale technikum tez mam:)

Cytat
paulakr
ja jestem w technikum ekonomicznym...
z majzy masz 3 więc moze nie to. bo tutaj liczenie, liczenie i jeszcze raz liczenie i papierki.
trudny profil...... trochę żałuję.... ale to jest profil bardzo ogólny..... i tutaj po tym jest wiele zawodów...


a po co w technikum ekonomicznym dobre oceny z matmy???? Jestem po technikum ekonomicznym, matematyki mielismy 2 godziny w tygodniu i tyle. W technikum ekonomicznym kładli głównie nacisk na przedmioty ekonomiczne a nie matematyczne. Ekonomia to bilanse- tam jest sporo liczenia, ale związanego z dodaj i odejmij.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-15 20:48 przez majka6.

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:50:09

ja jestem technikum informatyczne i polecam :)

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:55:02

Cytat
bardzotanierzeczy
technikum informatyczneeeee jest najlepsze ;d ;)

czy ja wiem, jesli sie zda bdb egz zawodowy to moze i cos z tego bedzie a tak - nie ma szans na pozniejsza prace, no chyba ze to takie przygotowanie na studia ma byc :-)

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:55:10

nieee! nie ekonomiczne, prosze! kolejny szef do rzadzenia wszystkimi? a robic nie ma komu. wszyscy teraz ida na oklepana i nudna ekonomie, bo chca byc kierownikami. ja polecam technikum architektoniczne!:)

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:56:29

Cytat
ludwig
W tym roku kończe gimnazjum i nie wiem jaki kierunek technikum wybrać . Wiem ,że to będzie technikum ale pojęsza jaki profil.
Jestem z francji to już 5 lat ze jestem w polce i mi jest trudno wubrać. jetsem bardzo kreatiwny lubię plastyka 6, muzyka 6 , matematyka 3, dobrze sobie radze z fizyki 5 i chemi 4.ale i tak co robić w życie prosze o pomoc.


technikum farmaceutyczne

Jaki kierunek technikum wybrać?

15 kwi 2010 - 20:59:15

technikum agrobiznesu ;) nie bedac "orłem" z matmy świetnie dawalam sobie rade i koncze za 15 dni szkołe ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FIRMA DLA KOBIETY?!