Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 13:14:32

witam szafowiczki ;)

Dzis mam rozmowe w sprawie pracy do sklepu z odzieza dziecieca. Jest to moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna i chcialabym sie dowiedziec co powinnam powiedziec, jak sie 'zareklamowac' aby uzyskac posade

jesli nie macie pomyslow prosze o podbicie poniewaz jest to dla mnei wazne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-15 13:15 przez lkasienkal.

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 13:18:39

Jeśli to rozmowa z godzinami próbnymi, to przede wszystkim uśmiechaj się, nie stój w miejscu, poprawiaj ubranka/zabawki które ktoś oglądał, a nie kupił, pytaj czy w czymś pomóc, coś podać, jakiś konkretny rozmiar, kolor, na jaką okazję... przede wszystkim pokaż, że zależy Ci na pracy i że będziesz sumiennie wykonywać swoje obowiązki. 3mam kciuki :)

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 13:17:35

no wlasnie szef ze sklepu do mnie dzwonil i powiedzial zebym przyszla na rozmowe wiec to jak narazie bedzie chyba tylko pogadanka.. eh stresuje sie ;p

zweryfikowana
Posty: 652
Ostrzeżenia: 1/5

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 13:28:00

Up ;D

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 13:32:23

czasami się zdarza że pracodawca pyta jaka stawka by Cię interesowała,lepiej powiedzieć mniej,niż wystrzelić z nie wiadomo jaką :)

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 13:37:00

Cytat
lkasienkal
no wlasnie szef ze sklepu do mnie dzwonil i powiedzial zebym przyszla na rozmowe wiec to jak narazie bedzie chyba tylko pogadanka.. eh stresuje sie ;p
Moze byc tak,ze jesli im"spasuje"Twoja kandydatura to poprosza,zebys zostala na probe.

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 13:34:24

ja mam juz za soba 2 rozmowy kwalifikacyjne...

nie potrzebnie sie denerwujesz :)

na jednej bylam prawie 40 minut a na drugiej troszke krocej bo chyba ok 15 minut :)

pytali o wszystko... czy mam dzieci, meza, czy planuje dzieci w przyszlosci, o dojazd, o dodatkowe kwalifikacje jak prawo jazdy, itp.....:)
nic strasznego :)

no i oczywiscie mowia o twoich obowiązkach :)
no i o najwazniejszym o wynagrodzeniu :) ...tylko nie pytaj sama o to :p poczekaj az sami cie poinformują :)

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 13:40:25

byłam na rozmowie o prace z w sklpie z odzieza dziecieca kiedys to pytali mnie czy lubie dzieci, czy w rodzinie jest duzo malych dzieci

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 13:42:03

Cytat
naomi1
czasami się zdarza że pracodawca pyta jaka stawka by Cię interesowała,lepiej powiedzieć mniej,niż wystrzelić z nie wiadomo jaką :)


o tak na dwóch rozmowach zadali mi to samo pytanie... najlepiej nie wystrzelic z jakas nie wiadomo jaka kwotą....:)

mimo tego iz wiedzialam ile bede zarabiac juz przed rozmową to i tak powiedzialam ze spodziewam sie mniesjzego zarobku jak mnie spytali ;) tak zeby nie bylo.... dlatego dobrze jest przemyslec zanim sie cos powie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-15 13:44 przez anett22.

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 13:42:07

Różne pytania padają-jak sobie radzisz w sytuacjach stresujących, Twoje mocne strony, doświadczenie, dlaczego interesuje Cie praca na tym stanowisku, co możesz wnieść do zespołu itp.
Najlpiej wcześniej przygotować się do takiej rozmowey, żeby nie być pózniej zaskoczonym.
powodzenia :-)

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 14:04:53

dziekuje dziewczyny, trzymajcie kciuki ;)

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 14:25:13

a moją siostrę wybrali,ponieważ cały czas się uśmiechała,i była sokromnie ubrana...tzn.koszulka biala i legginsy..za to też dostała +

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 14:36:19

hehe ja mam za soba 12 rozmów i na każdej było inaczej (niektóre były tak żałosne, że szkoda słów)... duzo zalezy od miasta w jakim mieszkasz i od stopy bezrobcia w tymże mieście, jednak myślę, że oprócz Ciebie na ta rozmowę przyjdzie około 10 innych dziewczyn więc szanse na znalezienie pracy i tak sa marne, no ale zycze Ci powodzenia a na rozmowie przede wszystkim bądź sobą ! i sie nie denerwuj :) ta pracę i tak dostanie pewnie ktos, kto ma znajomości .....

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 14:38:34

podbijam!:) dzis tez mam rozmowe ale nie ta branza:D

rozmowa kwalifikacyjna

15 kwi 2010 - 14:39:28

mnie na rozmowie kwalifikacyjnej w sklepie z ciuchami i butami pytali jak inaczej powiedzialabym 'W czym moge pomoc?'. Taki zwrot jest teraz podobno zabroniony przez szefow... Ogolnie to mow duzo,usmiechaj sie:) i no stress! 3mam kciuki :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kierunek technikum wybrać?